Ласкове телятко• 08 ноября 2023
Красуні,є 2,5га землі з будинком в селі.Який бізнес замутить?
Свині?Багато зерна.Можливо кролі?Часто дохнуть.Курка,гуска?Лисиця чатує.Корови і травою все засадить?А молочко переробляти в сметану,вершки,масло?Трактор,косилки,млиночок є.І ще під хатою озеро.Чи теплиці?А як опалювати?Квіти ,овочі?Голова обертом.
Пусин Кукин• 08 ноября 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Одного разу дивилася шоу про сім’ю яка вирощує лаванду для промисловості, то дуже непогано заробляють, ще в Україні є дефіцит часнику, він у нас майже весь з інших країн.
Да, чеснок - это тема.
Стопясят раз обсуждала• 08 ноября 2023
Я селянка. Вирощую: горіхи грецькі, ліщину, часник, лаванду, шафран. Всього потрохи. Часник точно ні. Горіхи грецькі ні. Ліщина ні. Лаванда може бути. Маю надію на шафран.
Виростити не головне, головне -збути. При ціні на часник в супермаркеті 50 + грн, заготівельники беруть по 5+- грн
Пописанная парта• 08 ноября 2023
Авторе, ваш анонімний нік уже напророкував чим треба займатися, зверніть увагу на знак долі )
Вероятненько• 08 ноября 2023
Ответ дляНиф_ниф
Я виросла в селі, то спину до сих пір лікую, хоч 30 років живу і місті. Якось там не рахують, що дитина, бо треба працювати.
в мене чоловік виріс жив у Києві дитиною, а працював літо у баби в селі, вже 15 років болить спина.... тільки перестає займатись спиною - біль перманентний. Мама його також з 25 років із болями у спині... чи вартували курі, мясо та сало такої жертви хтозна
Да, я блондинка!• 08 ноября 2023
Ответ дляГолодаю
Хто-хто посадив? Сестри чоловіка брат? Це як?
а що вам не зрозуміло? Чи у вас проблеми з мисленням?
Боневтікла• 08 ноября 2023
Проведите анализ местности, почвы. Учтите свои знания. Есть ли ветеринары, лаборатории, прочее.
Если у вас в селе у каждого второго корова, как в ЗУ, то будет ли смысл в молочной продукции? Вам же нужен рынок сбыта.
Подумайте какая у вас почва. Некоторые культуры очень привередливы. Если почва хорошая, то можно и сад высадить, и огород.
Вам нужно будет заготавливать сено. Будет ли возможность выпасать животных, хватит ли им травы. Хватит ли вам мощности, обеспечить полив и обогрев теплиц. И тд. Очень много нюансов. Нужно считать и думать.
Мушля з Криму• 08 ноября 2023
Автор, до полномаштабного вторгнення, я замовляла зелень і салати різні з херсонської області. Ціні були дуже привабливі. Все приїжджало чудове і свіже. Зараз їх дуже не вистачає. Пошукаю фото, може залишилося.
Поднять зі сторінки в інстаграм.
Локшина на вухах• 08 ноября 2023
Індики або гриби. Знаю обох, прекрасно заробляють, навіть зараз
Мона_Лиса• 08 ноября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Да, шампиньоны в маркетах за год почти в три раза подорожали.
УраганнаЯ• 08 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
В сусідній області сестри чоловіка брат посадив виноградник.Якийсь супер пупер солодкий,величезні грона,брав дорогі саджанці у перевіреного садівника чи як він там.Ніби довольний врожаями.
Ну вот и вы так сделайте
УраганнаЯ• 08 ноября 2023
Ответ дляГолодаю
Это значит есть сестра у которой есть муж, а у этого мужа есть брат,который и посадил виноград. Разве не так?
Инстагра_мерша• 08 ноября 2023
Ответ дляНиф_ниф
Да, не було. Довбані буряки і картоплю з городу, що далі від хати, на великах возили, в мішках.
Я дитинство в селі проводила, але на картоплю і буряки дідусь брав коняку у сусіда, важкого не таскали в руках, а от все це прополоти і вибрати, то так, історія ще та. Сільська праця ,важка.
Ангел-предохранитель• 08 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Безмежно вдячна за любі поради з власного досвіду чи сусідів,знайомих.
Пасіка. Я навіть сама хотіла у мами на городі поставити, у брата стояло 4 вулика, я продавала в місті по маленькій баночці. Але все дуже далеко від мене, зараз туди і не їздимо, прифронтова місцевість.
Мальовнича даль• 08 ноября 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Я за кордоном, Нидерланды, них т того города не бачить, тільки трактори
На кожен вид діяльності- різний
Садять одним, полють іншим збирають і тд
Ніякої майже ручної праці
На кожен вид діяльності- різний
Ніякої майже ручної праці
Инстагра_мерша• 08 ноября 2023
Ответ дляМальовнича даль
На кожен вид діяльності- різний
Ніякої майже ручної праці
На кожен вид діяльності- різний
Ніякої майже ручної праці
Те що ви не бачите, не значить що її не має,наприклад яким трактором ви зберете томати, огірок, полуницю і інші ягоди? Ну і це фермерські господарства із різними тракторами, якщо звичайний нідерландці на своїх сотках посадить салатат із огірком то на кожен чих він трактора не буде купувати.
Ви живете у нідерландуя із городом чи звідки дані про легку обробку землі?
Зубожиння• 08 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Озеро
Зубожиння• 08 ноября 2023
Ответ дляРусланка з гілки
В нас фермер відмовився, чомусь від часнику - пару років вирощував - сказав, що не вигідно...
Зубожиння• 08 ноября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Точно лаванду? Про шафран бачила передачу. Багато роботи, але й дохід хороший
І що далі?
Зубожиння• 08 ноября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Основне питання це ринок збуту, багато чого можно виростити проблема де це все продати. Спробуйте вирощувати бролера. Для початку і без додаткових вкладень спробуйте напольнє розведення, сподобається побудуєте клітки. Доволі швидкий результат, 45 днів і птиця готова до забою.
...Основне питання це ринок збуту...
Ось звідси і танцювати)
В мене погляди інші - але немає можливості(
Якщо це буде їстівне (наприклад, щось екзотичне) - попит швидко знайдеться і збут - бачу в окрузі....
Ось звідси і танцювати)
Зубожиння• 08 ноября 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Так - то так...
А хто заважає вам постачати?
Зубожиння• 08 ноября 2023
Ответ дляБоневтікла
...в ЗУ... корів можна перерахувати на пальцях - це не то, що було за совдепії...
Зубожиння• 08 ноября 2023
Ответ дляМона_Лиса
А толку?
На ринку дешевше)
Зубожиння• 08 ноября 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Як варіант ще мікрозелень
Кращє - коноплі
Едимнаморе• 08 ноября 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Писати треба правильно, не не по-колгоспному. Тоді всі зрозуміють. Брат чоловіка сестри. Або дівер.
Русланка з гілки• 08 ноября 2023
Ответ дляЗубожиння
А покупці ходять і просять тільки український, не хочуть брати китайський йде багато списання, тому ми шукаємо в першу чергу український
Русланка з гілки• 08 ноября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
В мене мама купує живих вирощених бройлерів, самі їх забирають і передають мені, домашнє і дешевше ніж в магазині, а в людей черги на птицю і це маленьке містечко