Marty• 08 ноября 2023

Віддаються в добрі руки солодкі малюки, маленькі цуценятка)

Мама лабрадор, тато кане-корсо. Бориспільський р-н.
КарамбОлька• 08 ноября 2023
Ответ дляУсміхайлик
Щось мені здається там ні лабр, ні корсо навіть свідками кохання не були
Мама лабрадор, папа - подлец)
Mariya Prokhorova• 08 ноября 2023
Ответ дляПапина дочка
А по факту будет плодиться дальше
Ну ця проблема вирішується - стеріалізацією
Mariya Prokhorova• 08 ноября 2023
Ответ дляЛюбительница
А вольєр за допомогою кусачиків та пилки вскрив?
Вскривати і не потрібно було , багато випадків , коли через щілину в паркані це дійство відбувається
НеГолосую• 08 ноября 2023
Вот такого, как на втором фото, только мальчика, я взяла себе. Там от породы нет ни грамма. Хотя и остальные похожи на обычных дворняг. Но это не значит, что хозяев не найдете. Удачи в поисках, автор!
Мадам Подлинник• 08 ноября 2023
Ответ дляЛюбительница
Навіщо в‘язати двох різнопородних собак? Господарі гівнюки ще ті.
Ви вірите в породних батьків?)) Я там нічого не бачу ні від лабра, ні від КК.
Летчица• 08 ноября 2023
Подозрение что отец не Кане Корсо
Бабульція• 08 ноября 2023
Ответ дляСливочная пенка
Это безответственно и жестоко по отношению к щенкам, которым будет очень сложно найти хозяев. А так же по отношению к суке, которая в таких случаях рожает по три, иногда по четыре, раза в год. Но скорее всего вопрос риторический , автор не хозяйка этих собак
3 -4 рази?
Ви загнули!
В охоту сука заходить 2 рази в рік,через 6 міс
Бабульція• 08 ноября 2023
Ответ дляMarty
Не в´язали спеціально, канекорсо перестрибнув через забор.
В мене колись мало не загинув теж такий залицяльник.
Зачепився лапами об штахетник.
Вони на запах,як метелики,лізуть.
Суку потрібно додатково десь закривати