Пополняю_Карму• 08 ноября 2023
Хочу вернуться в Украину, не знаю что делать, посоветуйте.
Khmelnichanka• 08 ноября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Качаються, бо віддчувають тугу, морально тяжко емігрувати. За 40 років життя маю багато знайомих, котрі виїхали ще до війни, всім було тяжко перші 2-5 років. Але ніхто не повернувся, ніхто не пожалкував. І їх діти виросли вже вільними людьми. І вони довго не могли повірити, що в Україні хлопці старше 18 закриті, як в Пн Кореї
Ну, це з тих, хто планував емігрувати. Їм було важко, але вони в принципі взяли білет в один кінець (образно), тому й поаернувся мало хто. Зараз інша ситуація, тому людей ще більше хитає зі сторони в сторону....
Купи слона• 08 ноября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
На моєму досвіді хитаються ті в кого вдома чоловік (та і ті вже багато хто вирішив питання)) ну і ті хто з неприфронтових територій. Хто з прифронтових - хитатись не приходиться))
СМСница• 08 ноября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
А в Киев стоит сейчас вернуться? Громко ,холодно ?
Сьогодні нарешті прийшла осінь, задощило. Вчора було +15, в квартирі жарідло, у нас як завжди, будеш платити але економити ніяк, бо розводка будинку не дозволяє. останнім часом гучно тільки від сміттєвих машин. Але попереду зима, що вона нам принесе, хто зна...Тому всім, хто вагається, радила б залишатися там ’на місцях’ і вагатися до весни, незалежно від того, з якого міста України, а там покаже. Моя знайома всіх дітей прилаштувала в універ-гімназію, закінчила курси, задоволена, виходить скоро на роботу і повертатися в Київ зовсім, нажаль, не збирається.
СМСница• 08 ноября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А что будет в 2025?
Захист українцям наразі продовжено до 2025 року.
СМСница• 08 ноября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
А если серьезно, без стеба и подколов , стоит ли вернуться сейчас вот через пару недель в Киев(область )? Или реально до весны подождать?
Работа есть в Киеве жилья нет ,на сьем.
Ребенку 3.
Реально ли настолько сложно зимой ? В нашем доме где мы планируем снимать , написано свой генератор на свет и воду
Работа есть в Киеве жилья нет ,на сьем.
Ребенку 3.
Ну хто ж Вам скаже, що буде взимку. Якби Ви мали власне житло, ну ще таке, а Ви повертаєтесь на зйом. Звісно, з урахуванням минулого року, багато хто вже підготувався. Але Ви з дитиною одна, тривога, відключення світла, води, дитина мала, яку не залишиш і вона ще Вам не поміч, навіть при обстрілах елементарно дитина може боятися. Якщо прям зовсім тяжко, то повертайтеся. Але повернутися можна в любий момент, а от назад чи ще раз - думайте.
Khmelnichanka• 08 ноября 2023
Ответ дляКупи слона
Ну, в мене знайомі із окупованої території повернулись в Тернопільску область. Не змогли ніяк адаптуватись в Німеччині. Я ж не із зони бойових дій, але з неспокійного регіону, тому то запевняю себе, що до кінця війни точно нікуди не поїду, а то дивлюсь на білети до свого Кривого Рогу....
СМСница• 08 ноября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Зарплата норм , вопрос скорее касается больше безопасности и комфорта для ребенка .
Ну самі дайте відповідь, які гарантії безпеки і комфорту в війну.
Купи слона• 08 ноября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Ну ви ж розумієте що таке ’до кінця війни’? Це в принципі вже вибір в сторону інтеграціі. Я із Запоріжжя, квитки давно вже не дивлюсь, та і син такого віку що нема чого дивитись
Латексне альтер ЕГО• 08 ноября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Хотелось бы услышать плюси возвращение домой, те кто в Украина, расскажите о плюсах.
если вы их не видели до войны,то вовремя -точно не увидите
Білка в колесі• 08 ноября 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Странно, значит сестра что-то мутит... Сказала, что теперь наличку нельзя снимать, у неё моя карта, просит чтоб ей денег перевела... Хм...
Так может ради этого и придумала всё))), чтобы вы деньги перевели, а может страшилок каких-то наслушалась.
Сижуревувшоке• 08 ноября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Работа есть в Киеве жилья нет ,на сьем.
Ребенку 3.
Работа есть в Киеве жилья нет ,на сьем.
Ребенку 3.
А Киев что,прифронтовой город?Люди и в Одессе живут, и в Николаеве,и в Запорожье.
Одни киевляне ’переймаються’.Не надоело ещё?
Сирожено_пирожено• 08 ноября 2023
Ответ дляБілка в колесі
Не знаю, может... Я ей перевела сразу, мне не жалко, просто не пойму зачем надо было выдумывать такое, хотя может и правда кто-то ей сказал, она и перепугалась, что без налички останется...
Khmelnichanka• 08 ноября 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Да, эти темыздесь резко стали актуальными. Хотя, сорее всего, речь в нововвдениях будет идти об asyl и не прям сейчас. Но у страха глаза велики :)
Сирожено_пирожено• 08 ноября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
У неё маленький ребёнок, она постоянно переживает... Скажу ей, чтоб меньше слушала всякую не подтверждённую фигню..
Сливочная пенка• 08 ноября 2023
Ответ дляПлекаю думи
пишут что Ирпень и Бучу максимально отстроили , это правда ?
правда
Шпондєр• 08 ноября 2023
Повертайтеся, якщо хочете.
Тим більше, що з 2024,повідомили сьогодні, Германія скорочує виплати українським, щоб не сиділи тільки на них, а шукали роботу. В мене сусідка сидить досі на виплатах, і не збирається йти на роботу, бо мову так і не змогла вивчити
Цибулька зла• 08 ноября 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Автор, раз Вы в Германии, правда ли, что с карт теперь нельзя пособие снимать наличкой и будут контролировать на что идут деньги? Вроде вчера приняли такое решение...
Читайте лучше, что планируется принять и для кого. А ещё лучше Олафа Шольца послушайте, он всё объяснил.
Встидаюся запитать• 08 ноября 2023
Если вы сомневаетесь ,значит приняли уже решение не делать. Когда человек хочет,сомнений нет,он берет и делает
Купи слона• 08 ноября 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Вчера только читала: ничего не предпринимать - это тоже выбор
Тримбулька• 08 ноября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Я просто в ах.... кхм в шоці...
Біле пальто• 08 ноября 2023
Ответ дляПугачиха
У меня сплошные плюсы))) не выезжала и не собираюсь. Думала уезжать ли из Краматорска в 2022 году, но ради ребенка выехали чуть дальше. Чего Вы бежали из Житомира понятия не имею.
Тобто? А те що, наприклад, ракети іноді падають в різних кутках країни ви не знали?
Цибулька зла• 08 ноября 2023
Ответ дляШпондєр
Повертайтеся, якщо хочете.
Можно идти на работу без знания языка. Раньше же как то ездили на заработки без курсов
Не служанка• 08 ноября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Для моїх знайомих та друзів, іноземців, було відкриттям і шоком, що в нас закриті кордони майже для усіх чоловіків. Можливо тому, що теж бачать машини з українськими номерами і чоловіками за кермом, і от в таких випадках я викручуюсь, відповідаючи, що то, мабуть, багатодітні та інваліди.
Тримбулька• 08 ноября 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Я останнім часом спостерігаю такий собі ’тренд’ : жіночки з умовного Житомиру , знаходячись за кордоном, театрально нещасно вздихають , томно закочують очі і кажуть щось на кшталт: ’ як же хочеться додому, якби ж була б тількі можливість!’все це з максимальним драматизмом і в очікуванні співчуття і розуміння.
Нещодавно одна таке видала, сидячі в компанії з жінок з Маріуполя, Донецька і Генічеська, сказати що всі підофігєли то нічого не сказати взагалі.
Пугачиха• 08 ноября 2023
Ответ дляБіле пальто
Иии? А то что смерть может настигнуть там где ракеты не летают, тогда куда бежать? От судьбы не убежишь, как бы не хотелось себя обезопасить
Біле пальто• 08 ноября 2023
Ответ дляПугачиха
Це ваша мантра, це всі так кажуть, хто не виїхав ну просто однаково.
Пугачиха• 08 ноября 2023
Ответ дляБіле пальто
Ну так а кто выехал, чего страдальцев тогда из себя корчить? Выбор сделан, и у каждого он свой.
Біле пальто• 08 ноября 2023
Ответ дляПугачиха
.