Этожзвяздаяегообожаю• 08 ноября 2023
А что у вас есть дежурного, если незваный гость придет?
Что храните дома для таких случаев?
Перловая Кашка• 08 ноября 2023
Я в принципе гостей не люблю , а незваных и подавно. Зачем их чем-то угощать ?
Борщик• 08 ноября 2023
Бухло есть всегда. Мы кроме пива ничего не пьем. А дарят часто. Во дворе есть суши, пицца и т.д.
Этожзвяздаяегообожаю
• 08 ноября 2023
Ответ дляБілка в колесі
А ничего
Коньяк. И все знают что ко мне надо идти с закуской
Ну я одна живу и на пп, нету у меня ничего такого, только моя еда и немного
Ну у меня почти так, а тут почувствовала себя в неловком положении (((хочу исправиться
Этожзвяздаяегообожаю
• 08 ноября 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Горілка, вино, салямі, сир, масло, хліб, плов, сирники, якісь закрутки, овочі. скромний стіл могла б накрити.
Круто
Этожзвяздаяегообожаю
• 08 ноября 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Вроде как некрасиво
Виправлялочка• 08 ноября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Так сядте поудобнее ,смените положение , почувствуйте себя у себя дома
Тектологиня 80lv• 08 ноября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Доставка еды😊У меня и для меня ничего нет готового 😂 мы не готовим дома почти никогда
Вот как понять этих советчиц , у вас ничего нет и палец вверх , у другой девушки морозилка забита заготовками и пальцы вниз натыкали 🤪
Красота неземная• 08 ноября 2023
Ко мне и званые приходят раз в год на 15 минут максимум 😆 не люблю когда у меня дома кто то находится из посторонних.
Тектологиня 80lv• 08 ноября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Так а гости пришли с чем ?
неДодекаэдр• 08 ноября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Круглосуточный атб под домом 🙂
Круглосуточный 😳😳😳Вы в каком городе? 😱
Виправлялочка• 08 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
А на холеру кого то кормить?
Припёрлись непонятно какого бэна ещё и поляну им? Хотять жрать - хай свое несут, стулья стол унитаз -с меня так и быть
Пэрисхилтонша• 08 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Не переживайте, у меня есть еще плачущий
Не пью, не курю• 08 ноября 2023
У меня не бывает незванных гостей, я и званных не приглашаю, терпеть не могу посторонних в доме, а если еще и с ночевкой, то вообще капец
Я тут с краю постою• 08 ноября 2023
Тушёнка хорошая. Плюс яйца картошка всегда есть. Голодными не останутся гости.
Попадалочка• 08 ноября 2023
Майже нічого. В мене магаз поруч з домом, і піцерія. А взагалі то якщо ну зовсім несподівані гості, то вони з порожніми руками не приходять
В холодильнику майже завжди є декілька видів сирів, хамон або с/к ковбаска, баночка оливок
Love_Love_Love_• 08 ноября 2023
Ответ дляБілка в колесі
А ничего
Все як в мене але я не одна
emerald_88• 08 ноября 2023
На потрындеть никто без приглашения не прийдёт, а если кто-то приходит, то это значит что он с дальней дороги и что-то наломалось в пути. В таком случае всегда найду чем накормитн, но это не фуршетный стол и не деликатесы, а простая домашнняя еда: найду кусок мяса в морозилке, картошку, овощи на салат или консервашку какую. Накормить не проблема.
Блиск думки• 08 ноября 2023
В мене завжди в холодильнику є їжа,бо готую у великій кількості і різноманітно,тому що було б,те і подала б.
А взагалі,теоретично,в холодильнику є заморожені напівфабрикати(котлети, ковбаски, фрикадельки,пельмені,вареники)-все готую сама.
Ну і тушонка,консерви рибні,шпроти-цеивсе є завжди.
З солодким біда,бо постійно піджирають домашні*задовбали*
не встигаю купувати
Шукаю стакан• 08 ноября 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Приблизно так само. В холодильнику завжди є в запаян.упаковках сир нарізкою і ковбаса (одного разу, доречі, затримали мене на роботі, то малий до такої нарізки дібрався, добре, що хоч ножицями відрізав край упаковки, не брав в руки ніж). Майже завжди є якийсь гарнір, але зазвичай він дієтичний із-за дієт.харчування сина, тому швидко можу начистити і відварити картоплі. Як правило, ще в запаян.упаковці є в холодильнику пресерви оселедця і/або баночка ікри тріски (чи щось схоже) на бутерброди. Закрутки: помідори, огірки в декількох варіантах, салати.
Війна показала, що в житті різне буває, починаючи від закритих магазинів і черги за хлібом на вулицю аж, до дзвінка знайомих, як було в березні минулого року, що ледве вибралися з окупованого Чернігова, в дорозі різними шляхами, оминаючи обстріли і міни були 12годин замість 2годин, їдуть не самі, а з родиною кумів, будуть через 40хвилин і просяться на ніч (2 родини, в кожній по 2дітей, тобто +8чоловік на порозі квартири....)...доречі, того ж дня, 5 березня на виїзді з Чернігова в тому ж напрямку Києва, виїхала ще одна наша спільна знайома по інституту з 2синочками...не знала тих об´їзних доріг, як ці, що приїхали до нас...підірвалася її машина, всі загинули...дізналася про це вже коли 40 днів минуло із записів в Фейсбуці.
Чай, кава, шоколадка, печиво завжди є теж, якщо хтось подзвонив, що буде за 10-20хвилин, але зазвичай, це ті люди, що знають, що я сама вдома з малим і готова, рада зустріти.
Khmelnichanka• 08 ноября 2023
Незваный гость должен сам придумать, с чем идти )))))).
Но вообще - нит.
Никаких незваных гостей.
Но вообще - нит.
Никаких незваных гостей.
Відкушу все що стирчить• 08 ноября 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Який же у вас нескромний)