Не кую, не мелю• 08 ноября 2023
ДОСТИНЕКС
Добрый вечер. Подскажите, где можно заказать Достинекс (8 таблеток) турецкий? На каком сайте можно заказать? Потому что в наших аптеках цена на него космическая... Спасибо ❤️
Спілий баклажан• 08 ноября 2023
Беріть алактін, він дешевше. Ефект той самий ( перевірений аналізами)
Глаголиця• 08 ноября 2023
Ответ дляСпілий баклажан
А як щодо побічної дії, чи відчували різницю? Бо в мене і після достинексу побічки є.
Спілий баклажан• 08 ноября 2023
Ответ дляГлаголиця
Ні, різниці не відчуваю. При чому алактін мені лікар прописала. Я спочатку купувала достінекс, бо в аптеці поруч не було алактіну.