ГендиреХтор• 08 ноября 2023
Треба порада
Є в мене зимове пальто як на фото колір, дуже хочу собі придбати світлі чоботи, чи сумісні такі кольори? Сумка світла також є. Чи все ж краще взяти чорні чоботи, дякую
ПазлШредінгера• 08 ноября 2023
Мені здається, що ні. В чоботах дуже ’чистий’ колір, для акценту контрасту мало, але в той же час вони будуть увагу перетягувати на себе. Варто приміряти перед покупкою
Невидимка• 08 ноября 2023
Ответ дляВиправлялочка
Мені каблук такий з зимовими чобітками ’нє сочєтаєтся’
Угги или уродцы на тракторной подошве ’сочєтаються’?))
Виправлялочка• 08 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
Чого вас в крайнощі кидає?