Ух яка ж Я• 08 ноября 2023

Собеседование, были ли у вас факапы?

Вы парились что провалили собеседование?
Что делали в случае, если не знали ответа?
Или не было достаточно профессиональны?
Брали ли вас на работу после неудачного собеседования?
Муркамурковна• 08 ноября 2023
Не моє моїм не буде
Не парюсь ніколи, поговорили та й поговорили
Буди профі у всьому не можна тим більше в новій компанії будь які профі стають не такими ж і профі з початку) бо кожна компанія має свою специфіку і кожен керівник керує по своєму
Пліснявілий сир• 08 ноября 2023
Самовпевнено прийшла на співбесіду, хоча у вакансії було вказано, що від 23 років, а мені 19 було. Керівник питає- а скільки вам? Кажу, 19, але ж ви не займаєтеся ейджизмом?
Узяли😅Через рік сказав, що тоді не знав узагалі, що таке той ейджизм.
Кукарачка• 08 ноября 2023
Давненько было, но запомнилось. Телефонное собеседование на удаленку. Все вроде гладко. Ближе к концу вопрос: ’А где вы живёте?’. Честно признаюсь, что в Одессе. И тут апофигей: ’Ой, нет, мы с одесситами не работаем, у вас там одни проститутки и наркоманы’. Короткие гудки. Осталась в недоумении.
Міняйловна• 08 ноября 2023
А я вспомнила как в одной компании проверяли на эрудированность и какие то дали тесты с вопросами по истории, географии и литературе собеседование внезапно прервали и сказали приходить в другой раз.Вопросы я успела пофоткать, но приходить второй раз мне уже расхотелось.
Комиссия50%• 08 ноября 2023
Я два раза приходила на собеседование с таким настроем, что я там уже работаю и мы собрались обговорить кое-какие рабочие моменты. И мне предлагали работу. Нутром чувствую, что это мое
Ліньки гуглить• 08 ноября 2023
Так. Було. Згадалося, що все гарно йшло. Але коли сказали, що слід виходити у вихідні, пересиджувати на роботі, бо дедлацн, і це все не оплачується, безкоштовне навантаження, бо так треба для команди, і всі так роблять. Я сказала, що один-два рази згодна затримуватися. На постійній основі ні, бо мені дуже довго добиратися додому. І ночувати на роботі без оплати, це якось дивно. Може краще планувати роботу, щоб всім було комфортно? Це почула головна начальниця, скривилася, і я їм не підійшла. Не шкодую. Це вперше, коли я на співбесіді сказала правду. І вперше відчула гордість за себе. Також були невдалі співбесіди інші, в інших компаніях, я дуже хотіла сподобатися, але, певно, не впоралася з завданням тестовим, як вони хотіли. Але нічого. Були і вдалі співбесіди.
Пушка заряджена• 08 ноября 2023
Було якось на співбесіді, де перевіряли мою англійську. Взагалі, у мене рівень норм. Для співбесід завжди було норм, всі були задоволені. Але не в цей раз. Якось я хвилювалась дуже взагалі. Це ще під час активних обстрілів по місту моєму було. Втомлена. Короче я розгубилась і почала дуже погано відповідати англійською. Було видно по співрозмовнику шок і сором за витрачений час. Розмову швидко закінчили. І я відчувала себе принизливо. Наче я максимально дурна. Потім мені прийшла відмова. Але згодом я забила. Роботу все одно треба було шукати. Я набивала руку і з кожним разом все більше питань були підготовані мною заздалегідь. Ну а тих людей я взагалі не знаю. Вони самі забудуть мене швидко. Тому пофіг
Ms. Скромность• 08 ноября 2023
Ну в студенчестве провалила собеседование на промоутера. Надо было на соках стоять. Написали без опыта я и пришла, а вопросы начали задавать как будто с опытом ну а я не знала , не взяли ..
Ms. Скромность• 08 ноября 2023
А далее была на собеседовании так тоже провалила но мне не подошла та работа . Точнее они брехуны. Написали одно а по факту другое даже по вакансии..не парилась потому что мне не подходит изначально, что дальше будет непонятно
Ms. Скромность• 08 ноября 2023
Конечно если ты мне хотелось на работу я бы готовилась по максимуму чтобы не провалить, но опять же может я прыгаю выше головы...
Просто красавица• 09 ноября 2023
Зараз якраз шукаю. Мені 49 і я гарно виглядаю без Фотошопа:), але ж при реєстрації на ворк сайтах, Ця графа є обовʼязковою і зірочка червона не пускає далі! Але роботодавці цей вік кваліфікують, я так розумію, як глибоко підстаркуватий :(, то ж за місяць була одна співбесіда, але я не падаю духом, моє мене знайде