Нагайна• 09 ноября 2023
Вы живете по распорядку дня чтобы быть счастливым?
Читаю, слышу, вижу много роликов, что если хочешь стать счастливым надо иметь распорядок дня, недели, года.
Строить планы, вести подсчеты и расчеты денежные.
Выделять время на друзей, родителей, детей, мужа и о своем личном пространстве не забывать.
Вы счастливы имея распорядок дня?
Кто вас научил этому?
Вы счастливы имея распорядок дня?
Кто вас научил этому?
Результат:
вже голосів:
68 (34.52%)
Нет распорядка, а счастье есть
38 (19.29%)
Есть распорядок дня и счастье
35 (17.77%)
Хочу жить по распорядку дня
29 (14.72%)
Нет распорядка и нет счастья
27 (13.71%)
Свой вариант
Губной рояль• 09 ноября 2023
Треба мати якусь мету та план, як її досягнути. Кожен день робити маленькі кроки для цього.
Нагайна
• 09 ноября 2023
Ответ дляГолодаю
Звичайно, що я. Як інакше?))
Хто навчив вас? Це з дитинства?
Губной рояль• 09 ноября 2023
Ответ дляСмурфик
Боже, какую же ахинею транслируют блогеры, а пипл это хавает
Це психологи кажуть, а не блохери.
Пупс• 09 ноября 2023
Якщо ви маєте на увазі планування, то так, я відношусь до тих, хто має спланувати що робити завтра, цей тиждень, до кінця року...
Якщо маєте на увазі саме розклад дня, то зовсім ні. В мене дуже змінюються циркадні ритми, я не можу спланувати, чи передбачити, коли прокинусь, скільки буде черга в установу, тощо.
Нагайна
• 09 ноября 2023
Ответ дляГубной рояль
Ви маєте?
Губной рояль• 09 ноября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
А как можно жить без распорядка?
А як живуть кішки та собаки?
Шумелка Мышь• 09 ноября 2023
Ответ дляГубной рояль
Це психологи кажуть, а не блохери.
Да? Обвинения с родителей уже сняты, новая повестка дня: распорядок?
Нагайна
• 09 ноября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
А как можно жить без распорядка?
Повірте)))) зараз опрос покаже
Губной рояль• 09 ноября 2023
Ответ дляНагайна
Ви маєте?
Хочу. Але не вистачає мотивації. Та схильність до прокрастинації(
Голодаю• 09 ноября 2023
Ответ дляНагайна
Хто навчив вас? Це з дитинства?
Сама навчилась. Хіба багато розуму треба, щоб написати плани і бажання?)))
Шумелка Мышь• 09 ноября 2023
Ответ дляГубной рояль
А як живуть кішки та собаки?
А Вы кошечка?
Нагайна
• 09 ноября 2023
Ответ дляГубной рояль
А як живуть кішки та собаки?
Я не можу у них провести опрос)))
Нагайна
• 09 ноября 2023
Ответ дляГубной рояль
Що це за слова такі дивні?)
Бабулька• 09 ноября 2023
Ответ дляНагайна
Повірте)))) зараз опрос покаже
Вы вопрос не корректно поставили. Живете ли вы по распорядку, чтобы быть счастливым? Мое счастье с распорядком никак не связно, но он у меня есть.
Губной рояль• 09 ноября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Це вже інші психологи - коучі.
Нагайна
• 09 ноября 2023
Ответ дляГолодаю
Розуму може і не багато, але дисципліні так просто не навчишся
Губной рояль• 09 ноября 2023
Ответ дляГолодаю
Написати - це просто. Ось дотримуватись плану - важко.
Нагайна
• 09 ноября 2023
Ответ дляБабулька
На колінці лівій писала, кашу варила і тему творила)
Тому і пункт є - ваш варіант)
Голодаю• 09 ноября 2023
Ответ дляНагайна
Якщо в мене є ціль то я як розумна людина усвідомлюю, що я маю зробити і ніхто не зробить це за мене.
Губной рояль• 09 ноября 2023
Ответ дляНагайна
Що це за слова такі дивні?)
Читайте книги по психології. Спитайте в Гугла, якщо хочете бистріше.
Нагайна
• 09 ноября 2023
Ответ дляПупс
Виходить, план є, а виконується він чи ні - це не важливо?
personality• 09 ноября 2023
Звісно у мене є розпорядок дня, у мене двоє дітей і так як вони маленькі, то зараз моє життя крутиться навколо них, я не хочу як моя мама, що вихідних мене на село відправляла. Але я і про себе не забуваю. У мене є певні не те щоб плани, а ритуали. Наприклад хоч каміння з неба- я пʼю каву зранку в кафе за столиком. Стараюсь ходити на всі вистави в театр. Ходжу на всякі бʼюті-уюті. Короче стараюсь тримати крихкий баланс. Це важко😂
Бабулька• 09 ноября 2023
Ответ дляНагайна
Тому і пункт є - ваш варіант)
Большинство взрослых людей имеют распорядок. Утром они едут на работу, отводят детей в сад/школу, вечером возвращаются домой. В обеденный перерыв обедают. Но новомодные советы к этому отношения не имеют.
Голодаю• 09 ноября 2023
Ответ дляГубной рояль
Мені не важко. Я чітко бачу ціль
Губной рояль• 09 ноября 2023
Ответ дляГолодаю
В них є план теж))
Може бути. Він у них в голові, але розповісти про нього вони не можуть)