З бісиками• 09 ноября 2023

Що робити з вазоном, підскажіть ? Декабрист

Винесла на балкон , думала на 2 тижні і заберу , а він викинув бутони . Його там і залишити чи можна внести в кімнату ?
побольшомусекретику• 09 ноября 2023
Можно занести. Если замёрзнет на балконе, то будет хуже.
автор З бісиками • 09 ноября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
От і я за хвилююсь . Дякую .
МатьЧасть• 09 ноября 2023
Якщо у вас жарко, то може скинути бутони
+15 йому добре, тільки не заливати.
У вас балкон засклений?
Полонянка SexShop-а!• 09 ноября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Та де ж він замерзне на заскленому балконі? Квіти люблять прохолоду. А ще й морозів не було. Мій стоїть на балконі біля відкритого вікна і бачу що йому там добре.
автор З бісиками • 09 ноября 2023
Ответ дляМатьЧасть
+15 йому добре, тільки не заливати.
У вас балкон засклений?
Балкон засклений. В кімнаті не жарко ( опалення вимкнене) але значно тепліше ніж на балконі .
МатьЧасть• 09 ноября 2023
Ответ дляЗ бісиками
Можете спробувати занести, але намагайтесь зберегти таке ж положення відносно світла, як він вже звик. Коли крутити, теж бутони скидає. Перед розпуском то вже рідко скидає, отоді можно і повертати
Бесконечность-не предел• 09 ноября 2023
Оставляйте на балконе
Відповів всім• 09 ноября 2023
Він подумав, що вже зима :))))
автор З бісиками • 09 ноября 2023
Ответ дляМатьЧасть
Дякую )
ТатьянаИгоревна• 09 ноября 2023
Не чіпайте! Я знаю, як навіть пересунути вазон, то він скине бутони. Ну у мене такі вередуни :(
Кондуктор троллейбуса• 09 ноября 2023
Никуда не заносить,он не любит перемещение,бутоны моментально упадут
автор З бісиками • 09 ноября 2023
Дякую всім . Залишаю на балконі )