Бізешка• 09 ноября 2023

Як вам такі умови мобілізації?

Як на мене, то це найкращий варіант, який держава може запропонувати. Напевно, тоді буде більше бажаючих захищати Україну)
Filomena• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Ну за відновлення тут я не погоджусь, чоловіки, які офіційно працюють так і будуть працювати та платити податки, а ті, хто не працює відновлювати. Це ж не в окопі сидіти
Угу.
Подивіться статистику центрів зайнятості.
Такого низького рівня безробіття у чоловіків ще не було в історії України😁

Розбійник• 09 ноября 2023
А ще броні для дкржслужбовців сидять в облрадах і штани протирають, цю роботу можуть робити жінки. А не мобілізують підприємців які створюють продукт, чи дають купу робочих місць плюс податки в державу. А ті чмошніки стдять на державній зарплаті ще і бронь.
genteestupida• 09 ноября 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
тогда не забудьте герб СССР на раду взад вернуть, вместе с законом о тунеядстве нет обязанности работать в принципе
Не не .. трезуб правильно будет направлен в сторону особенно умных с вопросом на что живете )))
автор Бізешка • 09 ноября 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
В Конституції є обов´язок захищати країну. Це альтернатива, будувати будинки та класти бруківку можуть всі здорові чоловіки.
Nezabydka-2365• 09 ноября 2023
1 пункт ок, 2й бред. Уже вижу очередь из желающих. Все добровольцы уже давно там. Все остальные прячутся под юбками и ждут повестки. Будет 10-50 желающих кто воевать будет?
Розбійник• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Так там є такий пункт, що всі хто на броні або відстрочка, але працювали більше 2 років зі зброєю будуть мобілізовані)
То хто попадає в цю категорію? Судді може з пенсією в 200 тисяч? Ну хто?
COTTONNAJA• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
по секрету скажу, этот сборник туалетной бумаги, еще и кучу прав содержит, на которые государство забило, так что про обязанности...
автор Бізешка • 09 ноября 2023
Ответ дляРозбійник
Поліція на пенсії в 45, проф військові, які заброньовані або мають відстрочку, колишні працівники поліції, як звільнені або за власним бажанням або за статтею. Може і судді
Filomena• 09 ноября 2023
Потрібно всю економіку ставити на військові рейки.
Досвід показує, що надіятися можна лише на себе.
Над цим мають думати, бо ці пункти не матимуть сенсу.

Розбійник• 09 ноября 2023
От дивлюсь по своїм знайомим військовий отримав квартиру від держави, сидить тут, синочка курсантом прилаштував! Отримують кучу грошей вже 2 машини купили. Ну ти ж вчився на військового, чому умовний айтішнік тебе має йти захищати. Два військові пенсіонери, які тільки судяться з державою за пенсію, бо 35 тисяч то мало🤷🏼‍♀️
автор Бізешка • 09 ноября 2023
Ответ дляРозбійник
От таких пенсіонерів і хочуть мобілізувати, бо багато військових говорять про це, вже не 1 інтерв´ю бачила
Nikol-9a2f• 09 ноября 2023
Перший пункт- це що? Батрачити за кусок хліба, як ранійше відновлювали нам німці,по суті, як раби?
COTTONNAJA• 09 ноября 2023
Ответ дляFilomena
переходят все кто может, пилить военный бюджет все для фронта,все для победы - и яйки косюка по 17, и картошка по 20, и бенины заправки дизельку занедорого, даже подпольные мини цеха по контрафакту водки-сигарет, и то на армию рассчитывают цэ почти пэрэмога уже...
Розбійник• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Ніхто їх не мобілізує, не будьте наївні, вони вже всі з білими білетами давно. Чи думаєте вони чекали 1,5 роки і нічого не робили.
автор Бізешка • 09 ноября 2023
Ответ дляNikol-9a2f
Ні, це по суті як альтернативна служба, тим більше чоловіки, які офіційно працюють, так і будуть працювати
автор Бізешка • 09 ноября 2023
Ответ дляРозбійник
Побачимо, хочеться вірити, що будуть якісь зміни в позитивну сторону.
Filomena• 09 ноября 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
Які яйки косюка?
Косюк яйками не займається🤣
Є виробники яєць, а є виробники мʼяса.
Так і народжуються легенди..
COTTONNAJA• 09 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Які яйки косюка?
Косюк яйками не займається🤣
Є виробники яєць, а є виробники мʼяса.
Так і народжуються легенди..
COTTONNAJA• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
скорее поверю у Санта Клауса который мне домик в Девоне подарит, яхту и бэнтли... а я такая ему по башке лабутеном, и откажусь

Filomena• 09 ноября 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
Блін. Не знала)
Сорі.
Filomena• 09 ноября 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
А чому ви вирішили, що це саме ті яйця, якщо Резніков говорив про логістику з Львівської обл?
uma• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
У меня толпа знакомых мужчин, которые в свои 45-50-55 майоры/ подполковники//полковники. Все имеют отличные пенсии, квартиры за доблестную службу в кабинете. Вот эти люди и должны отрабатывать то, за что получили плюшки. А то вчера иду и три мордоворота гоняют бабку с цветами в переходе… я б их сразу паковала на фронт, их даже переодевать не нужно. Гранатомет в зуб и показывай какой ты смелый.
автор Бізешка • 09 ноября 2023
Ответ дляuma
Так на це цей закон і розрахований. Якщо звичайно він буде дотримуватися. Всі, хто мав справу зі зброєю більше ніж 2 роки, будуть мобілізовані, хотілося б вірити, що так і буде
COTTONNAJA• 09 ноября 2023
Ответ дляFilomena
охват его МХП посмотрите
COTTONNAJA• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Аминь, вот уборщиц со всяческих РОВД, которые хоть раз в оружейке пол мыли и призовут
ok1904• 09 ноября 2023
Ответ дляРозбійник
Купа військових пенсіонерів, поліцаїв, пожежників, які отримали плюшкм від держави. Плюс судді з щахмарними пенсіями. От нехай валять щахищати, а не гребуть молодняк який нічого на брав в цієї держави. Не можуть ці пенсіонери відаввайте синочків своїх
Я знаю двох військових пенсіонерів(льотчик і полковник тех інженер),їх сини ще в березні квітні загинули захищаючи Київ.
ok1904• 09 ноября 2023
Ответ дляРозбійник
Можна пожежників мобілізувати, а на їх місця прийдуть жінки. Правда?
МАМА НИКИТКИ-2• 09 ноября 2023
Ответ дляBLUE_SKY
а сейчас не так? особенно первые пункты смешны
відновлювати країну за мінімалку, то есть рабство по суті
і мобилизовать толькт тех кто чтото подписал - типа есть возможность не подписывать
А шо не так? За який рахунок живуть ті, хто офіційно не працює? Ще й фіскальна служба нехай перевірить. Якою сонячною енергією харчуються ті чоловікі і їх сім’ї
Spicy -02f0• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Чому срачній? А що в цій темі не так, навпаки чудова альтернатива запихання чоловіків у буси та насильної мобілізації
Принудительная работа за минималку это отлично?
Filomena• 09 ноября 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
охват его МХП посмотрите
Довелося гуглити.
Цензор наче ж нормальне джерело?
Пише про інших фігурантів.
Хз
https://censor.net/ru/blogs/3403507/bilotserkivski...