Як на мене, то це найкращий варіант, який держава може запропонувати. Напевно, тоді буде більше бажаючих захищати Україну)
Anonimka ya• 09 ноября 2023
Ответ дляgalaxy113
Не бачу пункта про гендерну рівність, щоб жінок забирали на рівні з чоловіками, як це й повинно бути по Конституції.
Эстафета передана !
Срач разрастается !
LoveYouOrNot• 09 ноября 2023
Ответ дляgalaxy113
Тоді чоловіків до пологового.
Але спочатку жінок в обов´язкову армію в 18 років, плюс наростити м´язи, щоб було як в чоловіків. Ну щоб точно рівність.
Anonimka ya• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Чому срачній? А що в цій темі не так, навпаки чудова альтернатива запихання чоловіків у буси та насильної мобілізації
Да понятно , что Вы святая невинность
Nathalie27• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Це не гарантія від бусифікації, примусу до підписання контракту та свавілля зі сторони ТЦК. Та і по факту - нічого альтернативного в тексті немає
Ответ дляBLUE_SKY
а сейчас не так? особенно первые пункты смешны
відновлювати країну за мінімалку, то есть рабство по суті
і мобилизовать толькт тех кто чтото подписал - типа есть возможность не подписывать
Ну за відновлення тут я не погоджусь, чоловіки, які офіційно працюють так і будуть працювати та платити податки, а ті, хто не працює відновлювати. Це ж не в окопі сидіти
COTTONNAJA• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
с фига?
Ответ дляgalaxy113
Вот когда мужчины научатся рожать детей и ещё будут способны самостоятельно без женщин их растить, тогда и внесут в Конституцию такой закон.
genteestupida• 09 ноября 2023
Все адекватно . Кто не хочет мобилизации, ясно полезен на фронте не будет . Хватит силовых структур на это , и работающих на государство. Лодырей на восстановление. Остальные это экономика Украины .
Ответ дляBLUE_SKY
Там написано про непрацюючих. Тож, мінімалка це трохи більше за 0
Чи чоловіки скривають свої доходи, працюючи нелегально?
COTTONNAJA• 09 ноября 2023
Ответ дляContento
все не так однозначно...
Ответ дляgenteestupida
Так, я думаю, що з´являть багато новий оформлений офіційно співробітників, ФОП, самозайнятих та інших тих, хто почне легально працювати. Це великий+ в економіку
COTTONNAJA• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Бо зараз потрібно підтримувати економіку країни, як на мене чудова альтернатива військовій службі
если меньше воровать, можно и рабочих которые Дубай строили нанять...
genteestupida• 09 ноября 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
все не так однозначно...
Фууууу.. Как это отвратительно ))
Ответ дляCOTTONNAJA
Ваш чоловік не працює, чи працює не легально? Так, красти це погано і корупція це погано, але ці пункти, якщо вони, звичайно, будуть дотримуватися, значно покращать ситуацію в країні і в плані економіки і в плані війни
COTTONNAJA• 09 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
Фууууу.. Как это отвратительно ))
вы не любите беременяшек, или детей?
Ответ дляРозбійник
Купа військових пенсіонерів, поліцаїв, пожежників, які отримали плюшкм від держави. Плюс судді з щахмарними пенсіями. От нехай валять щахищати, а не гребуть молодняк який нічого на брав в цієї держави. Не можуть ці пенсіонери відаввайте синочків своїх
Согласна. Многие военные эксперты это и предлагают. В стране численность правоохранительных органов 250 тыс на сегодня. Если мобилизовать 30%, то это не мало. Эти люди физически здоровы, так как на службу берут здоровых,проходят ежегодные мед. диспансеризации, прошедшие военную службу, умеющие обращаться с оружием. Их не надо практически ничему обучать.
genteestupida• 09 ноября 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
вы не любите беременяшек, или детей?
Я люблю мужиков отдельно от детей 😹ну в смысле не беременных и не стремящихся к этому 😹
COTTONNAJA• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
тогда не забудьте герб СССР на раду взад вернуть, вместе с законом о тунеядстве
нет обязанности работать в принципе
Ответ дляРозбійник
Так там є такий пункт, що всі хто на броні або відстрочка, але працювали більше 2 років зі зброєю будуть мобілізовані)