Як на мене, то це найкращий варіант, який держава може запропонувати. Напевно, тоді буде більше бажаючих захищати Україну)
Ответ дляМарина ФР
Чудова альтернатива, це воює хто хоче. Гідна заробітна плата військового.
А коли ти тут отримуєш 3к, а туди гребуть платять 30 тис грн, і при цьому нічим не забезпечують, це ганьба. А ще, я за те, щоб воювали всі АЛЕ, всі то значить і депутати і їх синочки. Тоді буде гарна альтернативп
наведіть приклади про те, що пишете, коли нічим не забезпечують.
Светлана777• 09 ноября 2023
Скасувати граничний вік перебування на службі?????А он есть??????На фронте все до смерти! Даже с ампутацией не могут списаться....
Ответ дляuma
У меня толпа знакомых мужчин, которые в свои 45-50-55 майоры/ подполковники//полковники. Все имеют отличные пенсии, квартиры за доблестную службу в кабинете. Вот эти люди и должны отрабатывать то, за что получили плюшки. А то вчера иду и три мордоворота гоняют бабку с цветами в переходе… я б их сразу паковала на фронт, их даже переодевать не нужно. Гранатомет в зуб и показывай какой ты смелый.
Вони надалі будуть в кабінетах. За теперішнім стандартом на їх посадах ні сержантів, ні мол.лейтенантів не візьмуть, такий ще совдеповський стандарт, він не змінений, а переходити на натівську систему ті самі 60+ керівники(полковники) військових управліннь не хочуть, тягнуть, тягнукть, один казав. думали, що саме розсосесеться
Ответ дляБізешка
А я проти, щоб воювали всі, бо так не буде і ви це також розумієте. 30 тис це тил, на 0 платять більше ) Я теж за те, щоб закон торкався всіх, але хіба відновлювати житло для людей, які постраждали це погано?
Я про те, що якщо всі, то всі. А не вони гріють свої жопи в раді, синочки їх гріють жопи на балі, а наші чоловіки мають воювати
Ответ дляМарина ФР
Так, це погано, а наші чоловіки не мають, а мусять, бо якби ми чекали, коли сини депутатів підуть воювати, то вже б давно жили б в РФ, або як мінімум була окупована велика територія
Ответ дляБізешка
А якщо не всі, то що? От що ви пропонуєте?
Я пропоную рівні умови для всіх.
І з приводу того, що один розумник казав, готуйте своїх синів на війну. Але вибачте, я коли на збереженні лежала, мені держава нічим не допомогла зберегти дитину-все за свій рахунок, навчання за свій рахунок, лікування за свій рахунок, і все інше так само. Ніякої допомоги від держави. То чи для того я все це робила, щоб моя дитина гинула за жопи чиїхось інтересів
Ответ дляБізешка
Ваш може і мусить, мій повинен тільки своїй родині. Вибачте. А от коли рівні умови будуть для всіх. Що і воюють всі, і не виїщдні всі, тощо да, тоді і мій мусить
Ответ дляБізешка
Так, мій мусить, бо хоче жити в Україні.
Ну то ок. Якби моєму на війні платили стільки скільки він заробляє, то я б подумала. А так він мусить працювати, щоб забезпечувати тих, за кого несе відповідальність, держава ж нам нічим не допоможе, правда?! Знову ж таки, йому держава нічим в житті не допомогла.....то чого він має гинути? Жити в Україні це прекрасно. Але знову таки, відкрийте границі і я пристосують жити в іншій державі. Україна це чудово, Україна це любов, але не на стільки щоб вмерти. Сім´ю вибачте я люблю більше. І буду захищати в першу чергу свою родину, а не інтереси великих дядьків, які вирішують питання за рахунок життів простих хлопців
Ответ дляБізешка
Так там є такий пункт, що всі хто на броні або відстрочка, але працювали більше 2 років зі зброєю будуть мобілізовані)
маленька поправка ’МОЖУТЬ бути мобілізовані’. Питання, чого дотепер вони ще сидять по тилах і клепають собі показники-справи на рівному місці?
Ответ дляРозбійник
От дивлюсь по своїм знайомим військовий отримав квартиру від держави, сидить тут, синочка курсантом прилаштував! Отримують кучу грошей вже 2 машини купили. Ну ти ж вчився на військового, чому умовний айтішнік тебе має йти захищати. Два військові пенсіонери, які тільки судяться з державою за пенсію, бо 35 тисяч то мало🤷🏼♀️
а мєнтовні/прокурорів таких скільки....
Ответ дляМарина ФР
Так ви ніби і так в іншій державі) Тільки новий закон про те, що воювати тільки добровільно. А ось якщо ваш чоловік заробляє кошти, то він змушений платити податки.
Ответ дляБізешка
Я так, а чоловік ні.
Податки звичайно платить, і донатить, але що це змінює?
За добровільно я за, і ще нехай кордони відкриють. Державу розривають, і сім´ї, і все їм мало й мало, до останнього чоловіка. 🖕 Їм. Нехай самі йдуть. А то закани приймать не воювати. Прийняли- нехай самі і чімчікують в перших рядах