Бізешка• 09 ноября 2023

Як вам такі умови мобілізації?

Як на мене, то це найкращий варіант, який держава може запропонувати. Напевно, тоді буде більше бажаючих захищати Україну)
ok1904• 09 ноября 2023
Ответ дляМарина ФР
Чудова альтернатива, це воює хто хоче. Гідна заробітна плата військового.
А коли ти тут отримуєш 3к, а туди гребуть платять 30 тис грн, і при цьому нічим не забезпечують, це ганьба. А ще, я за те, щоб воювали всі АЛЕ, всі то значить і депутати і їх синочки. Тоді буде гарна альтернативп
наведіть приклади про те, що пишете, коли нічим не забезпечують.

zztop-b844• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
А ви не знаєте для чого податки?
Разворовывать?
Светлана777• 09 ноября 2023
Скасувати граничний вік перебування на службі?????А он есть??????На фронте все до смерти! Даже с ампутацией не могут списаться....
автор Бізешка • 09 ноября 2023
Ответ дляzztop-b844
Разворовывать?
Не все розкрадають, податки потрібні і для економіки і для пенсій і для виплат, чи може в нас пенсій не платять, чи на дітей, а утримувати дит будинки? Лікарні?
автор Бізешка • 09 ноября 2023
Ответ дляСветлана777
Так є, до 60 років, цей момент дотримується, знаю особисто
ok1904• 09 ноября 2023
Ответ дляuma
У меня толпа знакомых мужчин, которые в свои 45-50-55 майоры/ подполковники//полковники. Все имеют отличные пенсии, квартиры за доблестную службу в кабинете. Вот эти люди и должны отрабатывать то, за что получили плюшки. А то вчера иду и три мордоворота гоняют бабку с цветами в переходе… я б их сразу паковала на фронт, их даже переодевать не нужно. Гранатомет в зуб и показывай какой ты смелый.
Вони надалі будуть в кабінетах. За теперішнім стандартом на їх посадах ні сержантів, ні мол.лейтенантів не візьмуть, такий ще совдеповський стандарт, він не змінений, а переходити на натівську систему ті самі 60+ керівники(полковники) військових управліннь не хочуть, тягнуть, тягнукть, один казав. думали, що саме розсосесеться
ok1904• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
до 65 на керівних посадах
Марина ФР• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
А я проти, щоб воювали всі, бо так не буде і ви це також розумієте. 30 тис це тил, на 0 платять більше ) Я теж за те, щоб закон торкався всіх, але хіба відновлювати житло для людей, які постраждали це погано?
Я про те, що якщо всі, то всі. А не вони гріють свої жопи в раді, синочки їх гріють жопи на балі, а наші чоловіки мають воювати
Марина ФР• 09 ноября 2023
Ответ дляok1904
Конкретно, машини чинять хлопці за свої кошти. Бо якщо чинити не будуть, то хрєн вивезуть поранених, чи хрєн підвезуть боєприпаси.

автор Бізешка • 09 ноября 2023
Ответ дляМарина ФР
Так, це погано, а наші чоловіки не мають, а мусять, бо якби ми чекали, коли сини депутатів підуть воювати, то вже б давно жили б в РФ, або як мінімум була окупована велика територія
автор Бізешка • 09 ноября 2023
Ответ дляМарина ФР
А якщо не всі, то що? От що ви пропонуєте?
Марина ФР• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Я пропоную рівні умови для всіх.
І з приводу того, що один розумник казав, готуйте своїх синів на війну. Але вибачте, я коли на збереженні лежала, мені держава нічим не допомогла зберегти дитину-все за свій рахунок, навчання за свій рахунок, лікування за свій рахунок, і все інше так само. Ніякої допомоги від держави. То чи для того я все це робила, щоб моя дитина гинула за жопи чиїхось інтересів
Марина ФР• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Ваш може і мусить, мій повинен тільки своїй родині. Вибачте. А от коли рівні умови будуть для всіх. Що і воюють всі, і не виїщдні всі, тощо да, тоді і мій мусить
автор Бізешка • 09 ноября 2023
Ответ дляМарина ФР
Так, мій мусить, бо хоче жити в Україні.
Марина ФР• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Ну то ок. Якби моєму на війні платили стільки скільки він заробляє, то я б подумала. А так він мусить працювати, щоб забезпечувати тих, за кого несе відповідальність, держава ж нам нічим не допоможе, правда?! Знову ж таки, йому держава нічим в житті не допомогла.....то чого він має гинути? Жити в Україні це прекрасно. Але знову таки, відкрийте границі і я пристосують жити в іншій державі. Україна це чудово, Україна це любов, але не на стільки щоб вмерти. Сім´ю вибачте я люблю більше. І буду захищати в першу чергу свою родину, а не інтереси великих дядьків, які вирішують питання за рахунок життів простих хлопців
Мариш_ка• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Так там є такий пункт, що всі хто на броні або відстрочка, але працювали більше 2 років зі зброєю будуть мобілізовані)
маленька поправка ’МОЖУТЬ бути мобілізовані’. Питання, чого дотепер вони ще сидять по тилах і клепають собі показники-справи на рівному місці?
Мариш_ка• 09 ноября 2023
Ответ дляРозбійник
От дивлюсь по своїм знайомим військовий отримав квартиру від держави, сидить тут, синочка курсантом прилаштував! Отримують кучу грошей вже 2 машини купили. Ну ти ж вчився на військового, чому умовний айтішнік тебе має йти захищати. Два військові пенсіонери, які тільки судяться з державою за пенсію, бо 35 тисяч то мало🤷🏼‍♀️
а мєнтовні/прокурорів таких скільки....
автор Бізешка • 09 ноября 2023
Ответ дляМарина ФР
Так ви ніби і так в іншій державі) Тільки новий закон про те, що воювати тільки добровільно. А ось якщо ваш чоловік заробляє кошти, то він змушений платити податки.
Мариш_ка• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Побачимо, хочеться вірити, що будуть якісь зміни в позитивну сторону.
то ви бігли пару років тому за ’кінцем епохи бідності’?

Teonaa• 09 ноября 2023
Ответ дляBLUE_SKY
а сейчас не так? особенно первые пункты смешны
відновлювати країну за мінімалку, то есть рабство по суті
і мобилизовать толькт тех кто чтото подписал - типа есть возможность не подписывать
Особенно про граничний вік
«Залишитися служити і далі»)
автор Бізешка • 09 ноября 2023
Ответ дляМариш_ка
Вас не зрозумієш, напишеш про погане ’матрьоха’ про хороше тоже погано.
Марина ФР• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Я так, а чоловік ні.
Податки звичайно платить, і донатить, але що це змінює?
За добровільно я за, і ще нехай кордони відкриють. Державу розривають, і сім´ї, і все їм мало й мало, до останнього чоловіка. 🖕 Їм. Нехай самі йдуть. А то закани приймать не воювати. Прийняли- нехай самі і чімчікують в перших рядах
Мариш_ка• 09 ноября 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
Аминь, вот уборщиц со всяческих РОВД, которые хоть раз в оружейке пол мыли и призовут
А Ви пропонуєте майорів/капітанів/полковників мобілізувати?
Мариш_ка• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
от благодєтєлі
ok1904• 09 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
Особенно про граничний вік
«Залишитися служити і далі»)
це капец, там є такі керівники відділів в управляннях, що хіба вперед ногами виносити, тепер будуть потирати рученята, що ще їх не випхають на пенсію, і вони ж тіпа служать... як без них
ok1904• 09 ноября 2023
Ответ дляМариш_ка
Мариш_ка• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
де ви там хороше побачили? Чи замовлення в роботу взяли і вирішили Настуню з її пам’ятниками в кожному селі Боневтіку І переплюнути?
автор Бізешка • 09 ноября 2023
Ответ дляМариш_ка
А що погане в добровільній мобілізації? Не того ви хотіли?
ЛераС• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Ні, це по суті як альтернативна служба, тим більше чоловіки, які офіційно працюють, так і будуть працювати
Ага, поки їм на роботу не прийде повістка, і привіт фронт.
Мариш_ка• 09 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Ви реально така чи прикидуєтесь?