ШобВам_КакНам• 09 ноября 2023

Chibi-Ko підгузки-трусики, підкажіть, будь ласка

Дівчата, Chibi-Ko трусики якого розміру взяти, якщо користуємось трусиками Pampers номер 6?
Винник• 09 ноября 2023
Певно, XXL
У мене дитина, 1.5 роки, ’вгодована’ , день розмір XL Chibi ko, на ніч памперс Хаггіс еліт софт 5.
Самими трусиками ми задоволені
автор ШобВам_КакНам • 09 ноября 2023
Ответ дляВинник
Певно, XXL
Самими трусиками ми задоволені
Ми ось на днях на 6 номер перейшли. А Чібі ко не витримують ніч, що ви Хаггіс одягаєте?
Винник• 09 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Мала у нас від народження в Хаггіс, десь з 10 місяців вдень перевела на трусики Chibi ko, бо Хаггіс еліт софт дорогі сильно. І нам сподобалося. На ніч не пробували просто, бо наче памперс вбирає більше і памперс хороший, то і купуємо за звичкою. Але, уже думаю попробувати, бо вона ніч практично суха і пісяє, коли прокидається вранці.
автор ШобВам_КакНам • 09 ноября 2023
Ответ дляВинник
Дякую за відповідь)