Горлаю зрання• 09 ноября 2023
Маю такий зубний прикус як у Холоденко. Дивлюсь вона не заморачується
І точно має гроші на ті брекети і хороших лікарів
Але чомусь не робить операцію бо рівнянню щелепи
Мабуть тому що спілкується з реальними хорошими ортодонтами, а не тими що впарюють свої «кейси»
Бегущаяпо• 09 ноября 2023
Ответ дляПукимончиг
ху из холоденко?
жирно-худеющая психологиня с проблемами в жизни, как в том анекдоте чукча не читатель, чукча писатель
Впораюсь зі всим• 09 ноября 2023
Блін
Погуглила хто то
Вона така страшна, що ніякі брекети не спасуть ситуацію. Тому для чого з ними мучитись ?
Погуглила хто то
Трусиковед• 09 ноября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Блін
Погуглила хто то
То вона худа страшненткая. Повненька нічо така, з головою проблеми,а так як нафарбуєся то може бути
Видна міленіалка• 09 ноября 2023
Ну не всіх турбує естетика. І це не так і легко змінювати в дорослому віці.
Я наприклад не бачу сенсу виправляти.
КаваЗМолоком• 09 ноября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Блін
Погуглила хто то
Ці психологи не заморочуються.Як кінь,то кінь.
Мию чакри щоденно• 09 ноября 2023
Ответ дляПукимончиг
ху из холоденко?
Психолог Наталія Холоденко.
АБВГДэшница• 09 ноября 2023
Ответ дляПукимончиг
ху из холоденко?
Если не знаете, то и не начинайте интересоваться. Нафиг оно вам не нужно
Каркуша Клара• 09 ноября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Блін
Погуглила хто то
А шо не так з зубами не зрозумiла?
Бегущаяпо• 09 ноября 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Как это не заморачивается? Худеет зачем?)) Выходит очень даже заморачивается, или в экран не влезала))
Впораюсь зі всим• 09 ноября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
А шо не так з зубами не зрозумiла?
Бачили фільм де равшан і джамшут? Ото як в кіно: в ровєнь випірать
Почемучечка• 09 ноября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
А шо не так з зубами не зрозумiла?
Напевно те, що верхня щелепа виступає. Для мене норм, зуби рівні. Ще б я лізла операцію робити, якщо б цей прикус мені проблем не додавав.
Каркуша Клара• 09 ноября 2023
Ответ дляПочемучечка
Не бачу проблеми, он Ванесса Парадi з діастемою теж нiчого не робить, хоч теж не бiдна.
Гадаю_По_шнуркам• 09 ноября 2023
по-моєму, вона була з брекетами. мабуть це максимум, що можна зробити в її випадку
Горлаю зрання
• 09 ноября 2023
Алина-1240• 09 ноября 2023
Насколько я ее с передач помню,то она толстая вечно,там с весом лажа,а не с челюстью
Алина-1240• 09 ноября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Блін
Погуглила хто то
Она не страшная.обычная миловидная женщина,толстючая просто
ПироженкА• 09 ноября 2023
Она что-то делала с зубами, это точно. Было хуже.
А вы заморачиваетесь со своим прикусом ?
Безлім на все• 09 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Она всегда челюстью двигала странно, это бесит
Ms. Искренность• 09 ноября 2023
В мене теж дистальний прикус)) але мабуть стадія менша, бо не сильно помітно. Але зуби рівні. Була в декількох ортодонтів, сказали треба брекети, бо через прикус руйнується кісткова тканина і можна залишитись без зубів. Ще гірше, коли зруйнується суглоб.
Але я так і не наважилась 😔
Чудо Ф_ф КеДаХ• 09 ноября 2023
Ответ дляMs. Искренность
Але я так і не наважилась 😔
Це у вас руйнується,чи вам лише розказують,що вас чекає, якщо не буде брекетів?
Ms. Искренность• 09 ноября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В мене вже руйнується через неправильне навантаження на зуби. Все інше чекає)
Горлаю зрання
• 09 ноября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А як зрозуміти чи райнується? Мене теж лікарі все життя лякають що я скоро буду беззуба