Йосип_молодий• 09 ноября 2023

Як подати на розлучення, щоб чоловік не переписав авто ?

Є автомобіль та гараж, придбані на спільні кошти. Але оформлено на чоловіка. Жінка хоче подати не розлучення. Добровільно половину коштів він не віддасть. Я так розумію, коли йому прийде повідомлення, що його запрошують до суду, він може переписати майно на матір, наприклад? Чи без моєї згоди це неможливо?
Ще такий нюанс: авто було куплене через третіх осіб в США. Я не знаю всіх тонкощів. Як будуть визначати його оціночну вартість?
Просто Фіфа• 09 ноября 2023
Оцінка атестованим судовим експертом коштує від 9 тис. грн. в Києві. Експерт дає реальну ціну.
Можна стягнути половину вартості і після «переоформлення» автомобіля.
Просто Фіфа• 09 ноября 2023
По гаражу потрібно дивитись документи, наскільки він може відчужити це майно без вашої згоди.
На відчуження авто ваша згода не потрібна
автор Йосип_молодий • 09 ноября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Мені воно сто років не було б потрібне, але кошти на авто частково були позичені ним в моїх родичів (без моєї згоди). Після розлучення потрібно розрахуватись з ріднею і на скільки я зрозуміла, прийдеться це робити мені.
автор Йосип_молодий • 09 ноября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Дякую
Natal_ka91• 09 ноября 2023
Треба йти до адвоката, і при подачі документів йому уточнити це питання
Можливо, можна накласти арешт на майно чи щось такого плану, тоді ніякі операції не можна буде проводити з цим майном
Просто Фіфа• 09 ноября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Автор, у мене зараз в провадженні одна така справа є, і по одній клієнтка отримала кошти нещодавно. Важливо: Перш ніж подавати позов раджу все-таки сходити до адвоката і в позові прописати момент про припинення ведення спільного господарства з тако-то періоду, щоб у вас була можливість обґрунтовувати свою позицію на відшкодування частки автомобіля, оскільки чоловік її переоформив хоч і в шлюбі, але під час припинення ведення спільного господарства.
Ms. При теле• 09 ноября 2023
Треба накласти арешт на майно,тоді не перепише.Радьтеся з адвокатом.
Люблю_смаколики• 09 ноября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
А це чого? Ви позичали? Без вашої згоди, а ви повинні віддавати?
автор Йосип_молодий • 09 ноября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Дякую за пораду.
А якщо просто подати на розлучення - він може запросто переписати авто на когось , адже це не нерухоме майно ?
автор Йосип_молодий • 09 ноября 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Так, без моєї згоди. Але на той час родичі позичали нам, як родині, хоч я була проти покупки авто.
У випадку розлучення кошти прийдеться повертати мені, так як чоловіка не будуть цікавити мої родичі.
На той час, коли були нормальною родиною, ніхто не міг подумати, що так трапиться.
Є розписка, якщо це так можна сказати. Там від імені родички написано, що вона дає таку-то суму чоловіку. Чоловік поставив закарлючку (на таке навіть в суд не подаси, так як скажуть, що підпису його там немає).
Тому хочу відсудити по закону пів авто або кошти за нього
Просто Фіфа• 09 ноября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Дякую за пораду.
Так, він його може «переписати» в будь-якому випадк, якщо тільки не буде заборони відчуження
Козяка-маляка• 09 ноября 2023
При продаже машины хоть и должны,но никто согласие супругов не спрашивает,поэтому вам нужна консультация адвоката.знаю,что пишут какую-то заяву в суде,но опять же.... попробуй потом взыщи ту половину)