Тримаю свічку• 09 ноября 2023

Ви відпускаєте дітей ночувати до друзів?

І чи влаштовуєте потім такі ж вечірки в себе ?
Результат:
вже голосів: 125
39 (31.2%) Відпускаю
34 (27.2%) Не відпускаю
19 (15.2%) Не запрошую до себе
17 (13.6%) Теж запрошую
15 (12%) Результати
1 (0.8%) Свій варіант
Веккy• 10 ноября 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Нам пока 11. Не отпущу и не позову .
А че проблемы какие то??

Веккy• 10 ноября 2023
У нас с 7 лет ночуют и моя так же. Да и мы сами всегда с 7 ночевали. А тут прям треш в комментах. Наверное в 20 отпускать будут
Ласковая_львица• 10 ноября 2023
Ответ дляСмешнюча
Ну вы же делаете вывод, полагаясь на свой опыт или как иначе вы можете делать такие выводы? Вы пишете про подружек, но вы не можете знать, что именно стало причиной их секса в туалете. Со 100% уверенностью вы можете сказать только о себе и полагаясь на свой опыт
У меня нет такого опыта.
Я поделилась тем, что знаю на 100%.
Автор спросила, я написала свое мнение.
Какое вам дело до того, что я написала? Следите за своими детьми!
Веккy• 10 ноября 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
В мене в знайомого мала 8 років постійно десь в подруг ночує по вихідним, мені це дивно і зарано точно
Ще років з 14 може бути і то в перевірених людей і не часто
А что страшного может случиться?
Указка• 10 ноября 2023
С 15 ночует , мальчик . С друзьями устраивают мальчишники. В соседней квартире родители одного из мальчиков, потому, все под присмотром
КошкинДом• 10 ноября 2023
У меня одной возник вопрос ,а зачем???? Я б не отпускала
автор Тримаю свічку • 10 ноября 2023
Ответ дляКошкинДом
Піжама паті, для розваг

КошкинДом• 10 ноября 2023
Ответ дляТримаю свічку
Піжама паті, для розваг
А вдень розвпжитись не можна? Треба вночі? З тим, що в нас куча неадекватів, ви не знаєте, що там в сім´ї робиться, я б на такий ризик не йшла
автор Тримаю свічку • 10 ноября 2023
Ответ дляКошкинДом
Вдень це зовсім інше, нема тієї атмосфери. Якщо підлітку щось не сподобається , то вона подзвонить і скаже , не на острові ж ночує
100pudov• 11 ноября 2023
Коли моєму сину було 16 років - відпустила до однокласница ночувати.
Думала - там батьки пригледять, та й діти вже досить дорослі.
А ці дорослі діти пішли вночі кататися на вагонах. Вдар електрострумом, 37% площі тіла обгоріло, 2 місяці по лікарнях, реанімація, пересадка шкіри..