За кого из кандидатов в президенты вы бы проголосовали?
Результат:
вже голосів:
452 (32.75%)
Свой вариант
300 (21.74%)
Залужный
273 (19.78%)
Порошенко
225 (16.3%)
Зеленский
46 (3.33%)
Арестович
39 (2.83%)
Тимошенко
34 (2.46%)
Буданов
11 (0.8%)
Притула
Ответ дляИрина-bbd0
Какие мы все трепетные и мягкотелые......мимимишки просто
Так я усіма руками за українізацію, але Фаріон цьому тільки шкодить подібними постами. Чесно, мені все одно, якою мовою у побуті спілкуються військові, які нищать русню
Будь-яка агресія дає протидію, а не підтримку
Ответ дляGalina_vinsport
Выбирать некого вообще. Страна в тупике на след выборы.
У нас каждый раз такой тупик. Вспомните 2013 год и как вдруг появился кандидат Порошенко
healer09648293• 10 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Яке таке будь ласочка расшифруйте.
Бо я всё время спрашиваю в чьих руках все ресурсы Украины пока мы тут портреты рассматриваем
таке як в тому фільмі) чіткий розподіл прав і обов’язків, чіткі обменежння, для викорінення будь яких лазійок для недобросовісних
Ответ дляSova splushka
Залужний навряд чи піде, отже, Зеленський і Порошенко. І-і-і-і-і, почнеться традиційний український танець ’на граблях’. Не здивуюся, якщо 73% перетвориться лише на 68% (оптимістичний прогноз, бо надіюсь, що хоча б 5% прозріло нарешті).
А в чем принципиальное отличие Порошенко и Зеленского, если у них одна ’политика партии’ и делают они одно и то же?
kalambina2• 10 ноября 2023
Ответ дляZaviriuha
Та ні, кожен баче те, що хоче. Зараз напиши, мого обісруть і розкажуть, чому його хороший.
делитесь, может мы не знаем вашего кандидата
Mrs.Ochmonek• 10 ноября 2023
Ответ дляmede_ya
Я все розумію, але в нашій країні такі одіозні особи викликають зворотній ефект, яким би вірним не був її посил
Але вона не може йти проти себе і своїх принципів.
От з інтерв’ю 2013 на укрправді:
- Ви не відчуваєте внутрішнього дискомфорту від того, що схід України сприйме вас як окупантів? Як ви сприймаєте росіян?
Ф: - Ви знаєте, що 25% виборців ’Свободи’ – це російськомовні українці?
- Це протест.
Ф. - Ну то й що? А я в політиці з чого? З протесту. Думаєте, я це люблю? Це моя форма протесту. А ’Кобзар’ Шевченка українською мовою написаний також з протесту. А Олена Теліга стала націоналісткою з протесту. А Емма Андієвська, яка сказала, що ’я громадянка світу, але з такою кількістю української крові, що готова прищепити її кожному’. Вона стала українкою з протесту.
- Просто голосування за вас було значною мірою голосуванням ’проти’. Оскільки не було вибору, то вибирали крайній варіант. Суспільство чекало, коли Чечетов отримає…
Ф: - …Що ж поганого в протесті? Мені дуже подобається протест. Він актуалізує приспані можливості. А УПА та Бандера звідки взялися? З любові? Любов розслабляє. Ненависть сталить. А правда – пориває.
..
- Минулого місяця був такий цікавий епізод, ваш діалог з прем’єром Миколою Азаровим, коли він навіть розгубився. Ви розраховували на таку реакцію чи ви розраховували, що він зараз як відповість?
Ф: - Я розумію, що більшість людей полюбляє прораховувати якісь ходи та ходики – і так маліє у цьому…. Я це роблю зрідка. І то не вгадую. Дію відверто і пристрасно. Байдуже на реакцію. Що маю у собі, те пропоную. Було до болю огидно від цього фарсу і власної участі у цьому. Про відповідь не думала. Надіслала йому свою монографію. Але вдячна йому за те, що він простимулював мене на третє перевидання цієї книжки. Нема злого, щоб на добре не вийшло.
От з інтерв’ю 2013 на укрправді:
- Це протест.
..
Ответ дляkalambina2
вы ошибаетесь, он готовится, его блогеры активно работают
Именно, что блогеры работают и еще больше увеличивают огромный антирейтинг
kalambina2• 10 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Ага. Топ тема
Особенно ночные неспящие отожгли
Ведь дали направление. Но также замечу, не только украинцы этому подверженны. Технологии везде. В Сша, Франции, Словакии и Польше.
Для меня с топ темы выводы - ух сколько неумных у нас, хотя и умные ведутся на фигню, вон университетские преподы Гарварда леваки ведутся на все те ’ фрипалестайн’.
Не далеко мы ушли за 100 лет.
Помните у Драйзера в ’ Финансист’ Гг покупал журналистов/ газеты - и политиков. А дальше уже через сми формировали ’мнение’, старо как мир. Ничего нового, только меняются мнструменты- то были газеты, сейчас соцсети и блогеры и боты. Манипуляции изменяются и сложнишають
Особенно ночные неспящие отожгли
Не далеко мы ушли за 100 лет.
мой любимый писатель Драйзер
Probel Tochka• 10 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Про Фаріон будуть писати те саме, що і про Чорновола, років через 30, - треба було слухати її. От побачите) З українцями часто так
Не путайте грешное с праведным!
Ответ дляkalambina2
мой любимый писатель Драйзер
Хороший писатель, у на и шутка ходила - наш препод по финансовому менеджменту всегда говорил ’’ Финансист’ то ваш путь ’ заглянуть’
Я к тому, что люди одинаковые и истории всегда одинаковые, все по кругу, только эпоха развитых технологий внесла свои коррективы.
Ирина-bbd0• 10 ноября 2023
Ответ дляhealer09648293
Ааааа...не..я вижу нас всех в ’Голодные игры’
То более реалистично
Mrs.Ochmonek• 10 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Навіть не в цьому річ. А в тому, що тих, хто говорять ’ніжно’, розважливо,спокійно - їх не чують.
Не подобається Фаріон, ок. То послухайте Гриценка (не політика в бігах), а мовознавця, очільника існтитуту, його двогодинний виступ в Конституційному Суді - і з приводу русскоязичного населенія - навіщо придумали цей термін, коли і хто, і взагалі сам фактаж зросійщення.
Але цікавіше хейтити Фаріон за ’агресивну форму подачі’.
kalambina2• 10 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Рыбка....ну блин...у нас тут нет среза настоящего публики) от запаребриковых сестер до ущемленных и ждущих газ по 3 копейки. Тут вариантов видиманевидима
Главное сформировать видимость нужную
соцопрос, делает срез, выборочно берут группу людей. я не рыбка, мне 47 лет и у меня экономическое образование, я изучала социологию, даже есть профессия социолог.
Ирина-bbd0• 10 ноября 2023
Ответ дляSofia2008
У нас в Днепре до сих пор нет отопления.
И трубы на горячую воду вырезал 5 лет назад.
Так что ...
Вам нужны те трубы и ждать горячую воду? Бойлеры у всех лет 20 уже чи 15
У нас трубы в прошлом году только срезали
Mrs.Ochmonek• 10 ноября 2023
Ответ дляkalambina2
зачем ее слушать, она агрессивная, в всу разговаривают на русском языке в большинстве и большинство таких и гибнет, чтобы мы спали спокойно в своих кроватях! такая горькая правда
вона агресивна, але каже правильні речі: ЗСУ воюють не тільки за спокійне спання, а за національну ідентичність.
Ирина-bbd0• 10 ноября 2023
Ответ дляinna5577
Дядя петя имеет войну в стране с 24 года и ни одного самолета не купил для армии!!!!!! На начало 22 летало 40 самолетов у нас , это как?
Самолёты в свободном доступе? В любом военторге можно купить?
kalambina2• 10 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Нужно было слушать жителей западной все 30 лет.которые ором орали .что от москолоты кровью умоется тот восток вместе с нами.
Но бандеровцы ж враги и Донбасс кормит всю Украину.
Почему так говорили. Потому что на востоке Украины было большее количество предприятий, которые работали на экспорт.
Mrs.Ochmonek• 10 ноября 2023
Ответ дляmede_ya
Російськомовних військових будуть використовувати як раз для продовження русифікації - протилежне українізації
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я взагалі за іспит на громадянство для всіх, на елементарні знання мови, історії та державного устрою
Але чесно, ви підтримуєте її наїзд саме на військових? Які козири для путіна? Що його та його військо ненавидять та нищать навіть російськомовні?
kalambina2• 10 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Он не презентативный в этом случае
почитайте, как делается соцопрос
Ирина-bbd0• 10 ноября 2023
Ответ дляkalambina2
Какую группу людей?))
Группа людей из кого состоит?