Нісенітниця• 10 ноября 2023

Голосование за президента. Нормальный список

За кого из кандидатов в президенты вы бы проголосовали?
Результат:
вже голосів: 1380
452 (32.75%) Свой вариант
300 (21.74%) Залужный
273 (19.78%) Порошенко
225 (16.3%) Зеленский
46 (3.33%) Арестович
39 (2.83%) Тимошенко
34 (2.46%) Буданов
11 (0.8%) Притула
LudaSHS• 10 ноября 2023
Ответ дляkalambina2
почитайте, как делается соцопрос
Т е тут он репрезинтативный? Всех словев населения? И со всех регионов? В равной мере?
Эти опросы на советчице это шоу/ игра, прикол. Т к тут присутсвует только определенный прошарок,
Также можно опрос сделать на форуме автомобилистов или садоводов. И что? А ничего.

Можно только видеть как именно в этой аудитории меняется мнение. Сам факт перемены и веяния. Это тут наблюдаю больше 10 лет. И что прискорбно - цикличность, и грабли.
Mrs.Ochmonek• 10 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
И что? Кто создал целенаправленно чухню ’Донбасс кормит всю Украину’?
И ни слова о частных копанках и дотациях из бюджета
Це ж як ДНР нагодував сам себе за ці роки, страшно уявити
Mrs.Ochmonek• 10 ноября 2023
Ответ дляProbel Tochka
Я планирую к тому времени уже отбросить коньки. Но детей жалко.
плануймо жити до внуків і правнуків
LudaSHS• 10 ноября 2023
Ответ дляНісенітниця
Опрос на форуме и близко не дает репрезентативности для выборов. И не может дать. Так что спорить тут не о чем. Исключительно мнение форума
100%
LudaSHS• 10 ноября 2023
Ответ дляМанула
В.Портніков :
Немає ніяких порохоботів і зелеботів. Є ті хто розуміє що відбувається з Україною.
І є ідіоти
Точно
Идиоты сами по сете или облапошенные технологией, по разному, топ тема с яныком тому свидетельство
Mrs.Ochmonek• 10 ноября 2023
Ответ дляЕленнн
от і правильно, мало тої кучі всього ,що він купує на фронт разом з фондом ’Справа громад’,(подвоюючи зібрані суми громадяами ) ,він потрібний армію обеспечувати!!! , + ще волонтери..
А гроші у нас підуть на нові серіали та підняття зарплат депутатам. бо там потрібніше. Вашим слугам видніше.
чому він переписав бізнес на сина, а не на ЗСУ? І фонди б не знадобились - увійшов би в історію
Ирина-bbd0• 10 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Послухайте все повністю, не наїзд там! - а посил усім: 1) навіть військові мають виконувати закон, 2) особливо військові - тим більше, що вони міцні і найпатріотичніші.

Козир для путіна: навіть ті, хто нищать його військо, навіть вони - продовжують говорити його мовою, а можливо і дітей своїх далі вчитимуть. Він же приклад! Для всіх і невійськових в т.ч. які використовуватимуть це як відмазку.

І також, чесно: чи є українські військові, які не знають української? З тих, що жили в Україні, а не іноземці?
Кстати из собственных наблюдений. В подразделениях русскоязычные пацаны классно начинабт щебетать на мове.когда в окружении украиномовни. Сначала с шуток.потом для троллинга кацапов.потом всё больше втягиваются в повседневке.
LudaSHS• 10 ноября 2023
Ответ дляmede_ya
почула на днях в якомусь інтервʼю, що він голосував за Тимошенко, хотіла навіть пошукати аргументи, з яких міркувань і щоб нас при цьому очікувало
Не знаю за кого за президента, но Портников всегда за проевропецский вектор, и много раз говорил это была ’ Европейская солидарность’
LudaSHS• 10 ноября 2023
Ответ длязавитушка
Бо ми їх радісно обираємо і дуже щасливі своїм вибором.
На жаль
Манула• 10 ноября 2023
Ответ дляmede_ya
Теж чула нещодавно від нього, я тоді голосувала проти всіх. Але напевно доля країни склалася би інакше, якщо виборм виграла Тимошенко, а не бандюкович ... Може і правильно було голосувати за неї тоді, хоч я її зовсім не переношу, якщо що ...
Ирина-bbd0• 10 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
’Хватит кормить Украину!’
mede_ya• 10 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek

Закон не може стосуватися спілкування у побуті, це більше залежить від командира. Наприклад, у підрозділі Оністрата свій закон - розмовляти українською, хто як вміє, хтось інший не надає цьому такої уваги. Плюс знаю по собі, у стані афекту, коли серджусь, перехожу на російську)
Зважайте, що війна - це постійний стрес, на перехід на українську в таких умовах потрібен додатковий ресурс
Mrs.Ochmonek• 10 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Просто їм потрібна практика і оточення, логічно.
Але ж ними прикриваються ті, хто просто хоче, щоб все було ’как раньше’
LudaSHS• 10 ноября 2023
Ответ дляМанула
Ющенко считал Тимошенко худшей Януковича, имеенг на противовес привел донецких тогда, и почалося. Не так сталося, як гадалося
Ирина-bbd0• 10 ноября 2023
Ответ дляМанула
Мл...тут были матюччи
Есть у нас поселок один. Было много всего сельхоз. Техники.здания
Юля с лазаренко прекрасно всё прибрали к рукам. Огромный детский сад с территорией своим на 4 квартирки. Здания в аренду.технику под 0 распродажа
Ну блин....
Ирина-bbd0• 10 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так обычные манипуляции. Обсуждали сто раз
Люди топящие за ’донатят на армию лохи’ и очень переживающие за русскоязычных воинов в окопах одни и те же.
Tasya-Natusya• 10 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Вони всі один одного варті. Ющ був слабким, спочатку Яник і регіонали створили такі умови, що іншого не лишалося як назначити прем´єром Януковича, потім туж карту і Юлька розіграла. А сам Ющ добре нагрів руки на Росукренерго.
Rosewo• 10 ноября 2023
за Притулу 2 человека: он сам и его жена... даже тёщу не смог уговорить проголосовать за него
mede_ya• 10 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
За президента он голосовал с точки зрения начала большой войны
mede_ya• 10 ноября 2023
Ответ дляМанула
Мова була про останні вибори
Ирина-bbd0• 10 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Люда..в посл время часто встречаю в инете термин ’нацгосударства’
А если реально тренд на ’стереть национальности’ ? Кого будут проталкивать у нас?
Мне арест в эту паралигму хорошо ложится с планами альфы
tetnes• 10 ноября 2023
Ответ дляSofia2008
Мураев
Тому що втік? Не підкажите, що у нього там інвалідність як перепустка на кордоні?
ЛерусикП• 10 ноября 2023
А те кто голосовал бы за Залужного. Почему?
В панамку не напихивать, просто, интересно...может Вы знаете хоть одно удачное правление, военного человека.
автор Нісенітниця • 10 ноября 2023
Ответ дляЛерусикП
Эйзенхауэр, например. Можно по-разному оценивать успешность, но на второй срок его выбрали
Rosewo• 10 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
буде як в багатонаціональній Америці: ніхто не розігрує карту французів чи ірландців, наприклад, а просто ’громадянин США - це звучить гордо’
але щоб перестати др*чити на тему національності або мовного питання, то ж треба країну розвивати та робити значущою на міжнародному рівні - а це дуже складно.
простіше розгатяти тему хто більший патріот: той хто говорить українською тепло сидячі в умовній Польщі чи той, хто говорить російською в окопі зі зброєю.
Ирина-bbd0• 10 ноября 2023
Ответ дляRosewo
Я не про Америку и не про сегодня
genteestupida• 10 ноября 2023
Где инопланетяне??? Я только за них !
Военным власть нельзя давать , вы не понимаете , что это будет ((((
Остальные жирно вычеркнуть так же .
inna5577• 10 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Самолёты в свободном доступе? В любом военторге можно купить?
Удалено администрацией...
Rosewo• 10 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
Где инопланетяне??? Я только за них !
Остальные жирно вычеркнуть так же .
кажуть, що в наступному сезоні будуть іншопланетяни-сатаністи
genteestupida• 10 ноября 2023
Ответ дляRosewo
Ой я просто за инопланетян.., давайте 3 сезон с них😹