Ваша прЭлесть• 10 ноября 2023
Сьогодні мене звільнили з роботи... Ось такі справи...
Леді Душка• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
я ще нічого не підписувала, а й різниці немає в тому все одно
Ви навіть на біржу не станете після за власним бажанням
Мию вікна у мороз• 10 ноября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Мне все так говорили когда я страховку оформляла)))) В еще наверное думали так же, когда незадолго перед сокращением предлагали повышение с переводом на декретную должность))))
Я упрямая, а наивными оказались остальные.
Вы наивная потому, что сейчас это всё не работает, а вы даже не в курсе этого
Ваша прЭлесть
• 10 ноября 2023
Ответ дляЛеді Душка
а сенс який там стояти? я і не планую
Леди_в_ночи• 10 ноября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ну ви якийсь вибачте лох по життю. Може щось навчитесь з цього. Хочуть звільняти - нехай звільняють і виплачують компенсацію. А вас нагнули самій заяву писати , ви і написали ..
А ви ну дуже волшебна по життю, наче не знаєте, що настільки умови роботи, керівництво тощо може бути різними. Так ображати на рівному місці зараз, коли війна - просто гидко
Леді Душка• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
а сенс який там стояти? я і не планую
Ну хоч якісь виплати отримувати по безробіттю
Моторошні троянди• 10 ноября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
а що дає ’за згодою’ що аж прям їх хитрими називати? Все одно ніяких виплат. крім біржі.
Хоча б поясненню наступному роботодавцю, чому звільнилася з останнього місця роботи
Марфа Українівна• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
так
Ну то вы сами виноваты 🤦♀️. Я б накатала заяву в налоговую на работодателя.
Мию вікна у мороз• 10 ноября 2023
Ответ дляЛеді Душка
Я працювала, і мене теж хотіли скоротити заявою за власним бажанням. На що я сказала, що власного бажання я не маю, якщо хочете звільнити ок, тоді за згодою сторін і щ компенсацією, якщо не згодні, то і я не згодна за власним бажанням. Якщо я вам заважаю, то або звільнюсь на своїх умовах, або продовжу ’радувати’ вас своєю присутністю.
Они могли с вами приостановить договор и всё, сами бы просили уволить
Ответ дляЛеді Душка
Не мають права. Ви якась Або наївна і всього лякаєтесь, або мчмля яка робить все що кажуть
Шо ви кажете? Всі розумні поки іх самих це не торкнеться. Знаю випадок як у війно в державній структурі ( освітня галузь) змушували людей писати заяви за власним бажанням, хто відмовлявся - переводили на мінімалку, в наказі писали 0,1 ставки. Пізніше виплило шо у цей час в штат були прийняти матері, жінки і сестри керівнтка і його шакалів. Як вам таке?
Привіт з ботойбіччя• 10 ноября 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Образили її роботодавці , а я пишу правду життя. Може наступного разу буде розумнішою
Ваша прЭлесть
• 10 ноября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
ну я і так поясню, в чому проблема?
Ваша прЭлесть
• 10 ноября 2023
Ответ дляЛеді Душка
які?
Ответ дляЛеді Душка
Та до чого тут це. В бомбить ви безсильні. А от при скороченні , звільнені знати свої права маєте. Якщо б вас звільнили за згодою сторін, то отримали б компенсацію за декілька місяців. Якби так не захотіли, то звільнити вас можуть лише за статтею. В якщо стаття на альована з повітря, тоді можете подаватись в суд, і вас поновлять ще й компенсують місяці простою за намальовану статтю. Ви дивна, чесно
За згодою сторін нема виплат, 3 оклади при скороченні мають виплатити.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 ноября 2023
вот честное слово.. используйте законы биологии на работах- пожирайте всех, а иначе вас.
Соображалочка• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
дякую за підтримку
Не випрошуйте жалість, мене теж кілька раз звільняли і було боляче, але я справилася і йшла далі.
Мамаша в бигудях• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
тебе заставляють і все
Силою? Чи як? Якби не підписали, то що?
Якщо скорочення, то мала б бути компенсація наче. Знайому кілька років тому звільняли за скороченням, то вона три зарплатні отримала.
Леди_в_ночи• 10 ноября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ваша правда - це образити. А з вашого досвіду видно, що ви могли б коротко і по суті дати поради, які були б корисні і не тільки автору
Заздрість то погано• 10 ноября 2023
Ответ дляЛика-прилипка
У мужа отца на работе было похожее. Увольняли всех ’ по собственному ’ желанию. И люди реально писали эти заявы . А отец с товарищем на отрез отказались . Доставали их долго , в итоге все таки сами уволили и дали выплаты . Но там была ситуация с пенсией на вредном производстве , люди начали ее себе делать по больницам . Завод просто хотел уволить ’ по собственному ’ , что бы этой пенсии не было , а была обычная.
капец, а заводу яке діло до пенсій?
Ваша прЭлесть
• 10 ноября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
про мертві душі і конверти я теж їм напишу
Крижана бурулька• 10 ноября 2023
Мне 56 ,работаю на 14000 бухгалтером аутссорсинг. Фирмы новые не дают,пару фирм ушло,теперь какая будет зарплата,неизвестно.Я в шоке.Искать после 50 нет смысла.
Моторошні троянди• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
ну я і так поясню, в чому проблема?
Не дуже вірять на словах, а так написано в трудовій.
Заздрість то погано• 10 ноября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Вы даже не узнавали разницу от формулировки увольнения перед тем, как что-то подписывать?
то вже розкажіть автору, зробіть добре діло.
Ваша прЭлесть
• 10 ноября 2023
Ответ дляСоображалочка
візьміть з полиці пиріжок
Ваша прЭлесть
• 10 ноября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Силою? Чи як? Якби не підписали, то що?
мали
Кнопкотиць• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
А зачем тогда придумали разные формулировки, по-вашему, если нет разницы?
Сіточка• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
які?
Автор Гугл вам в поміч, будете отримувати частину офіційної зп поки шукаєте. От в чому різниця. Чи вам гроші зайві?
Б´ю байдики• 10 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Збирайте речі і їдьте в Германію
Може до вас додому? Відчуєте як це годувати непроханих гостей
Ваша прЭлесть
• 10 ноября 2023
Ответ дляКрижана бурулька
ну може якщо ви супер спец, то ще й візьмут кудись... Київ?
Кнопкотиць• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
И как это вас уже уволили, но вы еще ничего не подписывали?
Ваша прЭлесть
• 10 ноября 2023
Ответ дляСіточка
ви самі просто нічого не знаєте от і все