Ваша прЭлесть• 10 ноября 2023

Сьогодні мене звільнили з роботи... Ось такі справи...

Alianna88• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
тебе заставляють і все
Автор, дуже вам співчуваю. Була в ситуації коли мене спочатку виживали, намагались підставити, а як не змогли то поставили перед фактом в 1 день. Теж змусили писати заяву, це дуже неприємно і гидко. Це було до війни, а під час війни цих виродків під сраку
самих вигнали, чому я дуже зловтішалась

автор Ваша прЭлесть • 10 ноября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Почему не по согласию сторон хотя бы?
а яка різниця?
Мию вікна у мороз• 10 ноября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
То виплатять компенсацію) відпочивайте)
Какую компенсацию?
Моторошні троянди• 10 ноября 2023
Ответ дляAlianna88
А це вам наука, що коли бачиш як гидотно поводяться з іншими - треба тікати або бунтувати, а не думати що з тобою так не буде
Серйозно, бунтувати? Я спокійно пішла, і звісно, дуже було неприємно, що людей звільняли кожного дня. Колега сказала, дякуй, що звільнили а не вивезли в посадку в мішку (ну це вона так намекала, що директор бандит). Її якраз після мене звільнили.
автор Ваша прЭлесть • 10 ноября 2023
Ответ дляAlianna88
самих вигнали, чому я дуже зловтішалась
ви швидко знайшли нову роботу?
Мию вікна у мороз• 10 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
Без предупреждения не увольняют. А если уволили без предупреждения, значит такой вы работник.
Или ’закрылась’ работа, сейчас это часто бывает
Леді Душка• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
тебе заставляють і все
Не мають права. Ви якась Або наївна і всього лякаєтесь, або мчмля яка робить все що кажуть

ЛюблюДевчонок• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
ви дуже наївна...
Нет. Дуже наївна ви. Я звільнялась по скороченню в 2014 році. Якщо памʼятаєте в той час дуже багато людей скорочували і підприємства ліквідовувались. Більшість скоротили як вас, хто трохи хитріший тих за згодою сторін, іншим запропонували аналогічні посади в підприємстві правонаступника. Я звільнилась у звʼязку з ліквідацією підприємства, отримала всі виплати а ще виплату від страхової компанії за настання страхового випадка (була застрахована як раз від звільнення. Страховку оформила одразу як на підприємстві почали ширитися чутки про ліквідацію/реорганізацію)
Привіт з ботойбіччя• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
ви дуже наївна...
Я мала найманих робітників більше 15 років, так наївна дуже)
автор Ваша прЭлесть • 10 ноября 2023
Ответ дляЛеді Душка
не смішіть мене
вбивати людей і бомбити теж права не мають, і що?
Моторошні троянди• 10 ноября 2023
Ответ дляЛеді Душка
Ви просто не працювали в таких установах. І дуже добре. Це неможливо.
Небоброїдка• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
тебе заставляють і все
Сумно, що заставляють.
Мене ще перед епідемією ковіду скорочували, то пропонували 3 оклади і за згодою сторін, або 1 і скорочення.
автор Ваша прЭлесть • 10 ноября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
молодець, тільки тут інша історія
Кнопкотиць• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
а яка різниця?
Вы даже не узнавали разницу от формулировки увольнения перед тем, как что-то подписывать?
Alianna88• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
ви швидко знайшли нову роботу?
Ні, я була дуже виснажена роботою і розчавлена морально, тому шукала в впівсили. Знайшла підробіток, а потім і роботу. Не те що мені прямо б хотілось, але коли мої ех-колеги в 1 день залишились на вулиці під час війни, я мала стабільнтй дохід
Лика-прилипка• 10 ноября 2023
У мужа отца на работе было похожее. Увольняли всех ’ по собственному ’ желанию. И люди реально писали эти заявы . А отец с товарищем на отрез отказались . Доставали их долго , в итоге все таки сами уволили и дали выплаты . Но там была ситуация с пенсией на вредном производстве , люди начали ее себе делать по больницам . Завод просто хотел уволить ’ по собственному ’ , что бы этой пенсии не было , а была обычная.
Шалена невинність• 10 ноября 2023
Автор я вам щиро бажаю знайти набагато кращу і оплачувану роботу. І нехай у вас все буде добре!
ЛюблюДевчонок• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
молодець, тільки тут інша історія
Не бывает «иншой истории» для того чтоб написать заявление по согласию сторон. Это как минимум.
автор Ваша прЭлесть • 10 ноября 2023
Ответ дляКнопкотиць
я ще нічого не підписувала, а й різниці немає в тому все одно

Леді Душка• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
не смішіть мене
Та до чого тут це. В бомбить ви безсильні. А от при скороченні , звільнені знати свої права маєте. Якщо б вас звільнили за згодою сторін, то отримали б компенсацію за декілька місяців. Якби так не захотіли, то звільнити вас можуть лише за статтею. В якщо стаття на альована з повітря, тоді можете подаватись в суд, і вас поновлять ще й компенсують місяці простою за намальовану статтю. Ви дивна, чесно
Марфа Українівна• 10 ноября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
немає сенсу, собі ж гірше
Конверти були?
автор Ваша прЭлесть • 10 ноября 2023
Ответ дляШалена невинність
дякую
Мию вікна у мороз• 10 ноября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Таки вы наивная ...
Директор Пляжу• 10 ноября 2023
Автор, надеюсь вы быстро найдете новую работу.
Мию вікна у мороз• 10 ноября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Так сейчас действительно нет разницы
автор Ваша прЭлесть • 10 ноября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Конверти були?
так
Леді Душка• 10 ноября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Я працювала, і мене теж хотіли скоротити заявою за власним бажанням. На що я сказала, що власного бажання я не маю, якщо хочете звільнити ок, тоді за згодою сторін і щ компенсацією, якщо не згодні, то і я не згодна за власним бажанням. Якщо я вам заважаю, то або звільнюсь на своїх умовах, або продовжу ’радувати’ вас своєю присутністю.
автор Ваша прЭлесть • 10 ноября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
дякую
ЛюблюДевчонок• 10 ноября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Таки вы наивная ...
Мне все так говорили когда я страховку оформляла)))) В еще наверное думали так же, когда незадолго перед сокращением предлагали повышение с переводом на декретную должность))))
Я упрямая, а наивными оказались остальные.
Заздрість то погано• 10 ноября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
а що дає ’за згодою’ що аж прям їх хитрими називати? Все одно ніяких виплат. крім біржі.