Помаранчова душа• 10 ноября 2023

Витамины для лица

Часто бывают прыщики на лице,мажу мазью они проходят потом появляются новые.И так по кругу.Посоветуйте витамины какие можно пропить
Тектологиня 80lv• 10 ноября 2023
Ніякі вам не допоможуть. Скоріш за все у вас висипання повʼязані з менструальним циклом, тобто при підвищенні андрогенів у другу фазу у вас є нові висипання. Тут тількі місцеві процедури або прийом КОК

ЕжеМышь• 10 ноября 2023
Почистите печень и наладьте пищеварение
автор Помаранчова душа • 10 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Місцеві процедури,це ви маєте на увазі у косметолога?Я записалась на пілінг але не знаю чи варто його робити...
Брюлик в стразах• 10 ноября 2023
Не вітаміни, а цинк
Тектологиня 80lv• 10 ноября 2023
Ответ дляЕжеМышь
Почистите печень и наладьте пищеварение
Печінка це не шухляда, її не чистять, бо вона не засмічується. Вона або працює, або це вже гепатит/гепатоз/цироз.
ЕжеМышь• 11 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Да как скажите. Я советую то, что работает