kirpichenko• 10 ноября 2023

Ненавижу долбаную русню, желаю что бы они вечно сидели в подвалах.

Все вместе со своими детьми.
Vlada-Maria• 10 ноября 2023
Ответ дляWill_Be...
Да. Переругались и он и я, и между собой, и со всеми, с кем можно, но едет.
Щоб пошвидше і без пригод доїхав додому! Цілуйте його там за всіх нас і величезна йому ПОДЯКА
tetnes• 10 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
нате
Які гарнюні. Цьомки їм
Zelenkа• 10 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
нате
Яка ж краса - тіскати не перетіскати
Filomena• 10 ноября 2023
Ответ дляWill_Be...
А через сайт купити не можна?
автор kirpichenko • 10 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
3 урока в подвале просидели-прогуляли и мне пришлось с работы уйти, чтобы забрать ребёнка из убежища.
У меня взрослые,у них 8 уроков типа должно быть,но после отбоя всех распустили по домам,ибо уже небыло сил на последний урок ни укого,ни дитей ни у учителей.
автор kirpichenko • 10 ноября 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Нє, просто повиздихати то за мало. Хай з їх кожним містом все те що відбувалось в Бучі буде років з 20
И дамбу им какуюто долбонуть, что бы как в Херсоне,но только что бы залило водой по 101й єтаж.
__Jane__• 10 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Та почекайте, зараз відкриють. А що там хорошого хочете, може і нам треба?
Та пару метрів кабеля, банку лака...відливи на вікна.. таке, всяке))). Я поїхала у сільпо,потім назбирала грибів і чекаю на шашлик. Сьогодні в епіцентр не попала.
Zelenkа• 10 ноября 2023
Ответ для__Jane__
Назбирали грибів де?
felin• 10 ноября 2023
Страшно, що ці с*ки готуються ретельно зробити нам блекаут.
Але ж русня, пам´ятай, хто риє могилу іншому, той сам у неї попаде!
Так було, є і буде!
Вірю у ЗСУ💙💛
Дівчатка, а ви себе бережіть та своїх діток 🙏 і разом до Перемоги 💙💛.
__Jane__• 10 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Назбирали грибів де?
Та у себе у дворі та під двором😅 точніше,не в себе, бо я в приймах🙃
Zelenkа• 10 ноября 2023
Ответ для__Jane__
Ви хоч завтра відпишіться, чи жива!
__Jane__• 10 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Ви хоч завтра відпишіться, чи жива!
🤪😅
Helenny• 10 ноября 2023
Аллочка, вже он узкоморді купу «морда/рука» наставили.
Як зʼясувалось, їх тут третина.
Хай би всі повиздихали— від малого до старого.

Чекаю «морда/рука» на своє повідомлення🤣
Иошши• 10 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Діти вдома? Хто їх під час тривоги додому відпустить?
С родителями отпускают, как можно не отпустить
Brita• 10 ноября 2023
Ответ дляБізешка
В смысле кто отпустит? Я своего забираю. У него четкая установка, никакого подвала. Если тревога ,сразу домой.
Lux Aeterna• 10 ноября 2023
Авторша, один уже накаркал про ’их дети будут сидеть в подвалах, а наши пойдут в школу’

необучаемые
Anastasiya-f052• 10 ноября 2023
Ответ дляCharming
А я б хотіла щоб їх повільно заливали бетоном
Краще розплавленим сріблом, щоб та нечисть не дай Бог знов не повилазила
автор kirpichenko • 15 ноября 2023
Ответ дляHelenny
Як зʼясувалось, їх тут третина.

Хай ставлять,я вже не звертаю увагу.
І знов діти у підвалах.