Фиона Шрековна• 10 ноября 2023
хронічний ендометріт
дівчата, підкажіть як лікували і чи робили повторно гістероскопію, щоб перевірити результат лікування?
(в мене вже є призначення лікаря і я буду лікуватися, просто хочу почути ваші історії)
дуже дякую
Благоуханочка• 10 ноября 2023
Автор, выполняйте рекомендации врача! Я думаю он лучше знает, чем советчицы.
У меня был эндометриоз, полип. В итоге две гистероскопии… Поставила Мирену, вот прошло пять лет, поставила снова. Делаю УЗИ раз в год, проблема решилась. Буду так делать до климакса, но мне и так уже 48.
Фиона Шрековна
• 10 ноября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
мені просто цікаво наскільки це виліковно.
бо я планувала вагітність. а замість цього отримала гістеру, видалення поліпа, курс антибіотиків, а теперь прийшла гістологія і знов лікування на декілька місяців.
Вообще не факт• 10 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Да, виліковно, и для диагностики не нужна гистероскопия, это бред. Лечение хорошими аб
Фиона Шрековна
• 10 ноября 2023
Ответ дляВообще не факт
как проверить, что вылечен? пайпель?
Вообще не факт• 10 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
как проверить, что вылечен? пайпель?
Еще раз- гистология- это не метод диагностики воспаления. Сдать мазки, и уйдут симтомы
Фиона Шрековна
• 10 ноября 2023
Ответ дляВообще не факт
так у меня мазки были в норме.
и пап тест и просто мазки и фемофлор
Вообще не факт• 10 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
так у меня мазки были в норме.
и пап тест и просто мазки и фемофлор
То так делали
Леопардові панчохи• 11 ноября 2023
Ответ дляФиона Шрековна
У мене був хронічний ендометрит. До цього просто ставили кольпіт, вагініт. Лікувала дуже довго запалення. Роками. більше 10 років. Антибіотиків стільки перепила і переколола, що в один прекрасний момент у мене в посіві Е. фекальний і і Е. клоака і повна резистентність. При тому , що гігієна на високому рівні, анальний секс не практикую. Да, навіть сексу вже не було , а бактерії висіювалися. Поки лікарка не взяла пайпелем з порожнини матки аспірат, зробили бакпосів і лікар прямо в матку вливав щприцем через канюлю цефтриаксон. Це був єдиний препарат до якого була чутливість , але мій жкт його не витримував і чомусь він не допомагав і коли вводили його в/в і в/м. ХЕ мені вилікували , але ендометрій і сама матка була настільки пошкоджена (діагноз метроендометрит), що ендометрію не було на чому наростати. В середині цикла ендометрій був 3-5 мм. Дитину народжувала сурмама. Зараз мені 45 років і у мене ендометрій містами 2 мм, а містами 5 мм. До речі, коли почала підмиватися дегтярним мило рідким ШИК, то замітила, що условно-патогенна флора сама ’ушла’. Здавала бакпосів і мікроскопію - все чисто. У мене такого мазка не було дуже давно. До цього користувалася цетіал, інтимні мила різних брендів і дорогими і дешевими і вони не рішила проблему.
Іще укріплюйте кишківник. От є така фігня як дирявий кишківник . Хоча по гастроентерології ніколи проблем не було, але прислухалася до порад і просто почала пити відвари трав, вживати вітаміни , омегу 3, настоянка примули вечірній , само собой ацидофілки, кисломолчки, навіть просто сиворотку пила. Зверніть увагу на густину крові. Якщо вона густа, то починайте принімати магнікор або кардіомагніл.