В минулому місяці був і зараз знову. Дівчата порадьте як це в майбутньому уникнути, чим лікувати
Ответ дляvinipywka
Ще не здавала у лікаря не було місць сьогодні. Сьогодні температури немає, але міндалини білі(((
В мене теж не було темп.високої, максимум 37,3. А купила тест, зробила і він позитивний(
П´ю антибіотики третій день. Але горло боліло дуже сильно, слини не могла ковтнути
Ответ дляoksilip
Курс треба 10 днів, але я не зрозуміла чи лікар вам виписала, чи розраховані вони на тривалий прийом.
Якщо недоліковувати, то перейде в хроніку.