Котики-муркотики• 10 ноября 2023

Бюджетний Новий Рік, що готуєте?

М´ясо в духовці + пюре
Нарізка
Олів´є
Вінігрет
Крабові палички

Торт
Цукерки
Мандарини, банани
Ще які ідеї, якщо недорого треба?
Like-995b• 10 ноября 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Скільки днів до НР?
Не один) чи все морозить треба буде?

автор Котики-муркотики • 10 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Вінігрет? Шуба вже доречніше. І нащо крабові палки? Грінки смачні зі шпротами чи будь-чим на ваш смак, яйця фаршировані.
Чим яйця фаршируєте?
Любовь Калистратовна• 10 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
О, тепер я хочу грінок зі шпротами. Класна ідея, дякую. )) Прямо завтра і зроблю.
Чемодан-Вокзал-Майами• 10 ноября 2023
Ну я б один із ваших салатів замінила на щось із салатної зелені, овочів і з фетою. Це не дорожче за інгредієнти для крабових паличок, але мені таке більше до смаку. Як і картопля по-селянськи замість пюре (правда, це якщо не буде проблем зі світлом, бо минулого року довелося везти допікати до подруги з газовою духовкою).
Леди_Мэри• 10 ноября 2023
Нічого.
Імо, як завжди. Вечеряємо ти, що завжди. А ближче до опівночі - пару тостів з рибою чи їкрою + фрукти + морозиво.
1 січня, вже 20 років я варю борщ. А на вечерю 1-го замовляємо піцу чи суші.
У мене старший коли пішов святкувати перший раз з друзями, то був здивований: ’вони, що саме вночі голодні стають, що стільки їжі принесли?’
Нічого вдягти• 10 ноября 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Чим яйця фаршируєте?
Різним. Але бюджетний варіант - смак дитинства теж дуже люблю. Цибуля на вершковому маслі обсмажена, сіль, перець, жовток. Все.
СкиниУскачи!• 10 ноября 2023
Вінегрет, о Боги, хіба це ще готують на свята?
Вишнёвая Леди• 10 ноября 2023
Піца і суші замовляє,кола.Я сама з дітьми.
ВсеЧетко• 10 ноября 2023
В мене 31 грудня день народження, так що Новий рік будемо зустрічати шампанським, бутербродами з ікрою і червоною рибою і мандаринами. Звичайно, приготую більше, але роздам дітям з собою, щоб потім мали готове

Вилами по Воде• 10 ноября 2023
Как в прошлом году. Суши,пиццу хватит с меня
Всіх підсаджую• 10 ноября 2023
Никогда не готовлю ни мяса, ни пюре, это очень много, невозможно это есть ночью.
У меня всегда на НГ оливье, холодец, печеночный паштет. И ещё какую-нибудь нибудь одну новую закуску, горячую или холодную. Плюс всякие интересные колбаски, сыры. Оливки. Икра. Тортов тоже нет, не любители.
Стефанія• 10 ноября 2023
Мясо в духовке вкусно но будет ли свет…
Или у вас она газовая?
У меня газовая только поверхность, а духовка электро… но на тот нг свет был и это было чудо ❤️
По теме очень хочу фаршированных яиц но посмотрим на их цену перед нг, я такие яйца не ела уже года 3.
Вообще пока не думаю, так приболели с мужем что мозги закипают и от чая тошнит уже. Вот чай точно пить буду не скоро в удовольствие 😁
Всем здоровья!!!
Бавовнятий Пупс• 10 ноября 2023
В моїй сім´ї новий рік відрізняється, від того святкування, яке було в дитинстві. Ми з чоловіком не збираємось за накрити столом опівночі, вечеряємо з дитиною і зранку подарунки. Опівночі ми в ліжку з бокалом шампанського чисто символічно.
І мені це подобається, не потрібно стояти біля плити весь день)
Цьогоріч 1 січня робочий понеділок.
СвітланкаОК• 10 ноября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
У Вас вже не бюджетно. Бюджетно не нажираються від пуза півночі
О, а я все чекала комента про нажиратися опівночі ))) Такі якісь уявлення у людей дикі, наче готувати щось на свято - то страшний гріх і не модно ))) або що люди рік не їдять, чекають 00:00 31 грудня, щоб накинутись… зазвичай святкова вечеря в звичний час, потім дочекались курантів, бахнули шампусіка, подарунки вручили і спати. Ні блін, обов‘язково треба спаплюжити своїми коментарями настрій новорічний.
Мадам Тю-лю-лю• 10 ноября 2023
Буде день і буде розуміння, що готувати. Минулий новий рік весь день просиділи без світла, тільки о 21 приблизно ввімкнули, то Новий рік зустрічали з нарізкою, фруктами, алкоголем і плачем. Бо перший раз з початку війни прорвало мене з донькою, причому серйозно так проридались) як дали світло, то поставили в духовку курку з картоплею, але якось не до неї було.
kirpichenko• 10 ноября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Я буду готовить.Куриные ноги в духовке,картошку пюре,салат из печени,салат из говядины,бутеры со шпротами,мандарины,шампанское,торт сама сделаю чизкейк.
И у автора суперрррр и у вас.
Я тож так,мясо картоха, чуть шубы чуть оливье,тож какието бутеры сделаю, фрукты и торт детям.
Ширли-Мырли• 10 ноября 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Є м´ясо. А це - салати.
Замість вінігрету ’шубу’ краще. Вінігрет - це вже зовсім заурядно і не святково
чаревна• 10 ноября 2023
Была сегодня в новой линии, там на полную выставляют товар к НГ. Походила, посмотрела вышла и обратила внимание, рядом отдел с военной формой, такой контраст...так грустно стало
Куплю бутылку шампанского на нг, помело и всё. Чисто символически встретить НГ.
Если будет возможность военным передам что то вкусненькое типа мясо запеку, подчеревок
Немного фото, может кому интересно с новой линии
Форс мажор• 10 ноября 2023
Ответ дляКвітка Миру
а какой салат из говялині рецептиком поделитесь?

Khmelnichanka• 10 ноября 2023
Ще не планувала.
Але якщо вирішу готувати, то буду робити із розрахунку: 1 салат, одна гаряча страва без м´яса, стейк або риба в аерогрілі, сирна тарілка, мандарини, шоколад, шампанське, сік. Якщо вирішу зовсім не заморочуватись, то донька приготує овочевий салат, а я замовлю суші. Ну, і мандарини з шампанським :)
mlng• 10 ноября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
увидела в тиктоке рецепт:шампиньоны начинить крем сыром и завернуть в бекон/хамон, на гриль или в духовку. Выглядит вкусно, буду пробовать
Пробовала такие грибочки, очень вкусные. В начинку из крем сыра добавляли обжаренные ножки от грибочков
Ух яка ж Я• 10 ноября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
А главное супер бюджетно
Братья Капли• 10 ноября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
А главное супер бюджетно
та дуже...(
Не пью, не курю• 10 ноября 2023
Нема настрою святкувати, тому все по мінімуму: запечу буженину, зроблю підчеревок, холодця зварю може. Якийсь один майонезний салатик зроблю, Шубу, мабуть. ’Коханку’ до м´яса.
Монастирську ізбу спечу, ще цукерки, мандарини та шампанського пляшку. Все.
В 2 - 2.5 тис вкладуся.
Фіфачка• 10 ноября 2023
Ночью есть много неохота, но готовить 1 января не хочется. Поэтому все таки готовить буду, но то что мои любят, а делаю редко. Пока это точно печеночный торт, гренки с сыром и шпротами, рулет сырно-мясной. Может еще шампиньоны фаршированные сыром запеку, и яйца фаршированные печеночным паштетом ( удобно делать : желтки в паштет, белки начинить).
Розумна Губка• 10 ноября 2023
Чего бюджетный? Это даже дорогой. Или у вас всегда на НГ были анчоусы и черная икра?
Пушкининиана• 10 ноября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
У мене на Новий рік останні роки найкраща в світі страва - сон!

А олів´є чи мандарини я можу і в будь-який інший день з´їсти.
Така страва у цьому році буде у багатьох. Бо вранці першого на роботу.
kirpichenko• 10 ноября 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Дааа,нам с електроплитами было шикардос без света. Надеюсь в єтом году будет лучше ситуация.
kirpichenko• 10 ноября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Мож люди винигрет любят.
kirpichenko• 10 ноября 2023
Ответ дляФіфачка
Классс,все вспомнили про яйца, бутрики со шпротами и фаршированые грибы,отличная поляна намечается.