Бюст Березуцкого• 10 ноября 2023

Маленька голова в плода

Писала раніше сюди на цю тему https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3424651#a81...
Сьогодні робили повторне УЗД, дитина в вазі прибавила, і всі показники в нормі окрім голови. Якщо раніше по розвитку всі показники були в нижній межі норми, то сьогодні всі показники в нижній межі, а голова взагалі не в нормі навіть і не відображається в графіку, в мене 37,3 тижнів зараз, голова дитинирозвинега на 33. В кого таке було? Через три дні пройду повторне УЗД, на кращому обладнані і в іншого лікаря. Цікавить ваш досвід
Свята• 10 ноября 2023
Если есть возможность, поедьте на узи к Соловьеву, в Киеве.
По прогнозу вы сами все понимаете. В любом случае скоро родится ребеночек, желаю вам легких родов и сил поднять на ноги

Рожайтретьего• 10 ноября 2023
А что с кровотоками? Может уже надо родоразрешать? У знакомой размер животика сильно отставал, родила в 35 недель т.к. подтекали воды, сейчас с малышкой все хорошо
Мизимец• 10 ноября 2023
А у вас и мужа какой обхват головы? Может тоже небольшой?
Кава з адреналіном• 10 ноября 2023
И что говорят врачи? ЗВУР? Может надо рожать , а не тянуть?
аромат Жука• 11 ноября 2023
Автор едьте наиузи и не ждите три дня