40ка• 10 ноября 2023

Який тест на пілорі кращий і точніший?

Була у мене гастритна тема, дякую щиро всім за поради, які відкрили для мене великий і не дуже приємний світ))
Відкрийте мені ще трішки, якщо можете
Ось сиджу я і думаю, який тест на ХП замовити в інтернеті.
Є такі, що шукають бактерію у фекаліях і ті, що в плазмі крові.
Який точніший?
Вам лікарі який рекомендували?
З одного боку, логічніше, у фекаліях, вона ж там живе.
А раптом кров точніше?
Результат:
вже голосів: 7
3 (42.86%) Свій варіант
2 (28.57%) У фекаліях
1 (14.29%) У плазмі крові
1 (14.29%) По черзі обидва тести
0 (0%) Байдуже
Nezabydka-2365• 10 ноября 2023
Дыхательный тест еще можно
Nezabydka-2365• 10 ноября 2023
Но самый точный вариант при прохождении гастроскопии определяют
doughter• 10 ноября 2023
Гастроскопія або фекалії
автор 40ка • 10 ноября 2023
Ответ дляNezabydka-2365
Я багато разів проходила гастроскопію, лікарі нічого про ХП не говорили
Там біопсію беруть?
asja2017• 10 ноября 2023
Автор, мама сдавала, врач сказал, что по крови не информативно
Nezabydka-2365• 10 ноября 2023
Ответ для40ка
Там біопсію беруть?
Да, но обычно всем делают ХП или хотя бы предлагают.Может у вас его просто не было? И поэтому доктор ничего не говорил?
fishcka• 10 ноября 2023
Ответ дляasja2017
лікар правий, антитіла залишаються на все життя, тому по них не можна робити висновок
fishcka• 10 ноября 2023
Ответ для40ка
Там біопсію беруть?
можливо вони не знали що треба такий аналіз зробити, тому і не шукали її