МеняАЖтрусит• 10 ноября 2023
Як Ви важаєте змінювати професію в 36 років можна?
Хочу змінити сферу діяльності. Працюю в медицині. Звісно не кардинально, тема дотична до медицини, але боюсь наважитись, треба багато вчитись, а вже не той ресурс, що в 20 років.
Хочу почути Вашу думку та історію успіху)
Мадам Тю-лю-лю• 10 ноября 2023
Змінюйте і нічого не бійтесь. Мені 47, прийняла черговий виклик від життя і змінюю
Где тут 0?• 10 ноября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
в тому і справа, я поверховості не люблю, вважаю.що медицина цього не вибачає) тут ти або хтось або ніхто )
Ну так вiд вас залежить. Я зрозумiла, що ми геть не усвiдомлюем на що здатнi, ресурсу до бiса.
муха в кедах• 10 ноября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Так.
Круто, Ви така молодець! Я теж цього року склала ЗНО, але не пішла вчитись, поки не маю змоги не працювати, а медичний потребує дуже багато часу, весь час. Але вірю що піду обов’язково ще!
А як Вам взагалі, подобається? Дуже важко?
Дякую
МеняАЖтрусит
• 10 ноября 2023
в тій сфері де зараз працюю, досягла вже максимуму, більше не буде. Хочеться себе реалізувати більше...
Где тут 0?• 10 ноября 2023
Ответ длямуха в кедах
Дякую
Я просто кайфую, важко, але навчилась керувати часом, тому справляюсь.
муха в кедах• 10 ноября 2023
Ответ дляГде тут 0?
А Ви ж не працюєте зараз?
Где тут 0?• 10 ноября 2023
Ответ длямуха в кедах
А Ви ж не працюєте зараз?
Чого це, працюю. Але на себе, тому координую свiй час таким чином, щоб все встигати.
VitalinkaGL• 10 ноября 2023
сменила в 41)моя училка сменила в 50)
с няньки на бухгалтера)
так и я.
было бы желание
с няньки на бухгалтера)
так и я.
было бы желание
ШобВам_КакНам• 10 ноября 2023
А Ви дізнавалися,що потрібно здавати на реабілітолога?
Мені теж цікаво...і так само сумніваюся!
Чи потрібна там якась фізична підготовка?)
МеняАЖтрусит
• 10 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Взагалі кафедра фізичної реабілітації, але на базі медичної освіти достатньо курсів
МеняАЖтрусит
• 10 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
як такої підготовки мабуть ні , але загартованості точно треба.
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2023
О так потрібно якщо з бажання і можливість
Меня 37 теж не знаю що робити, хотіла на косметолога піти навчатися, але в мене не має медичної освіти, та і думаю чи варто воно
Автор якщо цікаво то змінюйте
ЗавЛабСнаб• 10 ноября 2023
я вам больше скажу, даже в 43 можно на координально другую, на другом языке, в другой стране
ЗавЛабСнаб• 10 ноября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
сменила в 41)моя училка сменила в 50)
с няньки на бухгалтера)
так и я.
было бы желание
с няньки на бухгалтера)
так и я.
было бы желание
а я с бухгалтера на проджект менеджера