фрау Гітта• 10 ноября 2023
Як позбутися почуття закоханості?
Вже півроку мучає мене це почуття до іншого чоловіка (((( Навіть незнаю, що так зачепило в ньому. Бачимося інколи по роботі, інколи переписуємось. Спочатку то були ділові відносини, а зараз я відчуваю, що вони переходять для мене в іншу форму. Намагалася не бачити його, уникати одночасного відвідування спортзалу. Я на себе злюся, але нічого не можу вдіяти... Розумом розумію, що ні до чого доброго це не призведе, останнім часом почав навіть снитися, постійно думки про нього....
Зам. зав. Анонима• 10 ноября 2023
Як можна закохатись у людину, з якою не було близькості і яка для вас, як для жінки нічого не зробила?
Зам. зав. Анонима• 10 ноября 2023
Ответ дляБідося
Минет в туалете или примерочной, и все шуры муры как рукой снимет.
Теж хотіла щось таке написати) може перестане романтизувати людину.
Дуняша• 10 ноября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
если вы переспали с мужчиной
и на следущий день он не перезвонил
для девушки со здоровой психикой это конец общения
для неврестенечки это начало романтических отношений
Лабковский Михаил ( лекции на ютуб)
и на следущий день он не перезвонил
Лабковский Михаил ( лекции на ютуб)
пьЯНА• 10 ноября 2023
Ответ дляБідося
Тому парню или любому?
Зам. зав. Анонима• 10 ноября 2023
Ответ дляДуняша
если вы переспали с мужчиной
и на следущий день он не перезвонил
Лабковский Михаил ( лекции на ютуб)
и на следущий день он не перезвонил
Лабковский Михаил ( лекции на ютуб)
Так автор навіть не переспала. Я так зрозуміла, що там лише переписка час від часу. Нафантазувала собі.
побольшомусекретику• 10 ноября 2023
Зробіть крок назустріч, поспілкуйтесь...може й фантазії розвіються.. а так собі щось придумуєте, накручуєте
фрау Гітта
• 10 ноября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Тож спілкуємося, буває навіть кожен день. На роботу заїжджає з солодкими подарунками, допомагає в різних життєвих ситуаціях.
побольшомусекретику• 10 ноября 2023
Якщо не виходить ’с глаз долой, из серца вон’, тоді потрібно змістити фокус - на щось чи когось інше .. познайомтесь, пофліртуйте з іншими
побольшомусекретику• 10 ноября 2023
Ответ дляфрау Гітта
А ви що не вільні, щоб далі стосунки розвивати?
фрау Гітта
• 10 ноября 2023
Ответ дляА шо сталося?
кайфуйте
Мені це відчуття приносить дискомфорт, бо я розумію, що нічого з цього не вийде. Ми, як говорять різного поля ягоди.
фрау Гітта
• 10 ноября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Ні, я заміжня. Він теж одружений. Його наміри теж зрозуміти не можу. Боюся, щоб таким чином він мене не використав у своїх цілях.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 10 ноября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Все понятно, начало отношений любовников похоже. Старайтесь не общаться часто.
фрау Гітта
• 10 ноября 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Намагаюся, перша ніколи не пишу, не звоню. Але тоді пише він, чисто консультацію по роботі і заодно як справи дізнатися, як себе почуваю. Якесь двояке відчуття. Попросила його про допомогу, щоб подивитися як зреагує, все виконав у найкоротші терміни.
Шаманю второпях• 10 ноября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Та какие намиры? У вас есть муж, но вы влюбились, значит муж не совсем устраивает как мужчина. Вот и этот женатый кобелек решил погулять чуток для разнообразия так сказать
фрау Гітта
• 10 ноября 2023
Ответ дляennSe
потім скаже вам на ваше предложение быть вместе- нет, Настя, нет.
Та ні, яке вместе, мені цього не потрібно!!!!!
побольшомусекретику• 10 ноября 2023
Ответ дляфрау Гітта
А, ну тоді це інша історія... а вам від свого чоловіка вистачає уваги, турботи, що ви так реагуєте на нього? Ви щаслива у шлюбі?
фрау Гітта
• 10 ноября 2023
Ответ дляШаманю второпях
Хз, що в нього в голові.... Боюся просто не стати жертвою якогось його плану для втілення своїх намірів. Справа в тому, що я при посаді, через яку вирішується багато справ, він бізнесмен.
фрау Гітта
• 10 ноября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
От тепер ставлю перед собою таке саме питання... Мабуть ні, якщо маю таке відчуття до іншої людини, яке нажаль не можу контролювати (
Шаманю второпях• 10 ноября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Та какой там план? Приятное с полезным его план. Жертвой вы станете, если сами будете в голове строить с ним отношения, которых нет. Используйте по работе, принимайте конфеты, общайтесь как взрослые люди и мужем займитесь
побольшомусекретику• 10 ноября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Можливо, вам потрібно навчитись розрізняти знаки уваги вам і вашій посаді, окремо... мені здається,, що ви це занадто особисто сприймаєте
фрау Гітта
• 10 ноября 2023
Ответ дляennSe
шизофрения она самая. если не зовет на встречи личные хотя бы погулять, то у вас шизофрения
Ви хоч знаєте, що це за діагноз? Явно не по темі