Ms. Скромность• 10 ноября 2023
Чому мені кайфово, коли до мене заходить менше клієнтів?
Зробила висновок, що отримую задоволення від роботи, коли заходить зовсім мало клієнтів, зокрема, 1, 2 або 3 і мені досить. Зрозуміло, чим більше людей звернулося за правовою допомогою, тим більше прибуток я маю. Але парадокс у тому, що мені приємніше спілкуватися з ними і працювати цікавіше, коли їх мало і я маю можливість спокійно, без поспіху, кожну справу вивчити, підглянути у закони, пошукати додатково наукові статті щодо якогось нюансу або проблемного питання. Коли ж валить натовп людей, вони виснажують мене психологічно, ставлять багато зайвих, недоречних питань, не дають сфокусуватися на проблемі і створюють метушню. А на цьому тижні прямо краса: 1 або 2 клієнта в день, я їм посміхаюсь, спокійно виготовляю документ, не втомлююсь, а вдома маю енергію щоб готувати. До речі, моя майстер манікюру те саме говорила, що якось набрала багато клієнтів, як наслідок, засіла на роботі, зірвала спину і зненавиділа людей. А потім вирішила обслуговувати не більше 2 клієнтів на день, виняток 3 особи. Цікаво, а як у вас, ви любите багато працювати щоб заробити чи намагаєтесь берегти свої сили і здоров´я, розуміючи, що гроші, то не головне. Напишіть щодо вас особисто.
Телячі ніжноСті• 10 ноября 2023
Я работаю репетитором, понимаю вас, иногда урок отменится- ну и хорошо
Ксерокопия ночи• 10 ноября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Не набирать-не вариант? Сколько у вас уроков в день?
Фрикаделька• 10 ноября 2023
У мене так з хворими. Чим менше їх є, тим уважніше моє ставлення, тим більше можу зануритись в їх проблеми. Я люблю свою роботу, але коли це конвеєр, то моральних сил не вистачає
Телячі ніжноСті• 10 ноября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Нет, у меня и взрослые и дети. То каникулы, то уехал кто-то, то заболел, то перенос. А иногда прямо все есть. Поэтому беру по максимуму, все равно процентов 20 отмен.
Ms. Скромность
• 10 ноября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Да да, недавно зірвались дооовори на 20 тис і 12 тис, але там такі задротні клієнти і проблеми з документами, вони передумали купувати майно і я так полегшено зітхнула, як ніби тягар зняли з мене:)
Ms. Скромность
• 10 ноября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Авторе, Ви юрист?
Можна мені до Вас звернутися із запитанням?
Та давайте
Ксерокопия ночи• 10 ноября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Вы не на предоплате?
вАлнуюся сильнА• 10 ноября 2023
Ответ дляMs. Скромность
Та давайте
А казали що не хочете багато клієнтів
Ms. Скромность
• 10 ноября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
А казали що не хочете багато клієнтів
Це ж не клієнт, тут ж безоплатно:)
вАлнуюся сильнА• 10 ноября 2023
Ответ дляMs. Скромность
Це ж не клієнт, тут ж безоплатно:)
Тим паче
Логично, автор, работа же не техническая, если ее качественно выполнять - очень непростая. Особенно с потоковыми изменениями в нашем законодательстве. Они там напринимают, а всем остальным разбираться...
Когда записываете людей - узнавайте суть дела, оценивайте примерно сложность и сколько времени, распределяйте по дням.
Силиконочка• 10 ноября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Боже, а я думала, я одна такая. Даже стыдно было сказать кому-то, люди без роботы сидят, хватаются за любую возможность заработать, а мне чем меньше , тем лучше. Люблю работу и учеников, но иногда просто устаю от них
Ms. Скромность
• 10 ноября 2023
Ответ дляCarin
Так вони без запису, на прийом йдуть як коли їм треба. У нас обов´язок щодня вести прийом
Бджолина королева• 10 ноября 2023
Выгорание наступает, элементарно.
С больными людьми просто истощаешся энергетически
Скромняшка• 10 ноября 2023
Очень вас понимаю, я психотерапевт, больше 2, максимум 3 клиента по два часа в день, больше не тяну просто, идеально еще и через день Выгорела в свое время, теперь свобода дороже денег,
Ms. Скромность
• 10 ноября 2023
Ответ дляСкромняшка
Оо, то у вас все складніше, бо тривалий контакт з негативними людьми. Позитивні просто не потребують фахівця.Вам самій інколи потрібен психотерапевт:)
Пасхальний тролік• 10 ноября 2023
У меня как хобби эзотерика, не тяну энергетически больше одного клиента в день. Если так случается что два - потом пару дней даже разговаривать не хочу)) но у меня помимо этого еще основная работа и маленький ребенок
Ms. Скромность
• 10 ноября 2023
Ответ дляCarin
А если вопрос непростой? Как Вы сходу подготовите развернутый ответ?
Часто пару часов приходится потратить только чтобы излазить судебную практику...
Непрості питання бувають рідко, і я їх більше люблю. А щодня, як правило, типічні тупі питання: який порядок прийняття спадщини, що краще дарування чи купівля - продаж і чим дарування відрізняється від заповіту:)
Ms. Скромность
• 10 ноября 2023
Ответ дляПсихологічка
А як у вас з прибутками? Вистачає 2-3 клієнтів?
Ні, це достатньо лише щоб купити продукти, а одяг і косметику - ні . Чоловік допомагає.
Психологічка• 10 ноября 2023
Ответ дляMs. Скромность
тоді я брекомендувала вам трхи поміняти систему
типу на тупі запитання мати роздруківки, щось таке, або найняти для цього консультантів-студентів, якщо ви самозайнята
Джонсонюк• 10 ноября 2023
Треба не кількість, а якість
Краще менше, але ціна вища
Тоді все чудово
Я стоматолог
Но у житті не просто це реалізувати
Краще менше, але ціна вища
Тоді все чудово
Я стоматолог
Но у житті не просто це реалізувати
Стриптизерка• 10 ноября 2023
Ответ дляMs. Скромность
Типічні тупі питання ...
Патриоточка• 10 ноября 2023
Ответ дляMs. Скромность
ви бвпд?
Ms. Скромность
• 10 ноября 2023
Ответ дляПсихологічка
уже сама сьогодні подумала, що для тупих питань зроблю роздруківки. Дякую за влучну пораду.