сою не люблю• 10 ноября 2023
Скільки пачок сигарет та одноразок можна провезти у ручній кладі літаком?
Тепличная• 10 ноября 2023
Я читала, що 2. Але летіли з Британії в Іспанію, мені викинули крем для засмаги, але 5 пачок цигарок лишили. Хз, як це працює. Можливо, вони подумали, що я дурновата, бо цигарки в Іспанії дешевші, і тільки дурненька буде їх тягнути з Британії.
сою не люблю
• 11 ноября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Точно знаю тільки за Великобританію,1 блок-200 шт звичайних сигарет.
Блок можна у багаж. У ручну поклажу скільки?
Злюка бобер• 11 ноября 2023
Ответ дляТепличная
Летіла з Британії до Туреччини,забрали крем для рук 75 мл, якісь шкідливі компоненти в ньому
сою не люблю
• 11 ноября 2023
Скільки можна одноразок провозить? Хто знає? Ніде немає інформації… Все перечитала
Злюка бобер• 11 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Я літаю постійно,тільки з ручною,офіційно можна 1 блок,я завжди беру три блока,але це мій особистий ризик,за багаж не можу точно сказати
Тепличная• 11 ноября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Та в мене багато чого забрали. Довелось доплачувати за багаж, бо ледь серце не стало.
Тепличная• 11 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Напишіть лист до авіакомпанії
сою не люблю
• 11 ноября 2023
Ответ дляНематрьошка
Смотрите сайт авиа
Я не можу знайти. Якби знайшла, то не питала б тут
Нематрьошка• 11 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Звоните значит, я так делала