Стигла полуниця• 11 ноября 2023

Меня автоинструктор привязывал

к рычагу переключения передач на МКПП. Точнее мою правую руку бантом.
Для лучшего усвоения где должна находиться рука.
Реквизит для обучения у него с собой был🤣
А какие приколы в автошколе случались с вами?
И второй вопрос. Есть здесь жены автоинструкторов? Как вы с ними живете?
Крем для арбуза• 11 ноября 2023
И пока он вас привязывал, то вы не сопротивлялись. Сразу говорите: к бдсм готова

КучМала• 11 ноября 2023
Ох, скучаю по инструктору :)))
Їжак в панчохах• 11 ноября 2023
А рука може знаходитися у різних позиціях? Чи ви його лапали? А не за ричаг трималися
Млинці зі смайликом• 11 ноября 2023
Ваши руки гуляли по салону??
автор Стигла полуниця • 11 ноября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Может на руле находиться
Млинці зі смайликом• 11 ноября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Может на руле находиться
После привязки вы управляли авто одной рукой?
Як_наготую...• 11 ноября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Может на руле находиться
Тобто їхали і крутили руля ви однією рукою? Чи я щось не так зрозуміла.

Їжак в панчохах• 11 ноября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Может на руле находиться
Ну так.
А ту руку потрібно весь час тримати виключно на ричагу?
Ви на автомобілі їздили вчилися? Точно?
Їжак в панчохах• 11 ноября 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ваши руки гуляли по салону??
Це ми ще не знаємо де в цей час були ноги 😆
Як_наготую...• 11 ноября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Ну так.
Ви на автомобілі їздили вчилися? Точно?
Можливо автор не той ричаг має на увазі, а той що у самого інструктора
Голодаю• 11 ноября 2023
В мого автоінструктора жінка теж автоінструктор. Перший урок був в мене з ними двома, а командувала вона. Я думала вже тікати звідти гублячи тапки, то як та скажена вчителька з школи з вигоранням, яку всі ненавидять.
Але правда потім вже він був інструктором, то з ним нормально вчитись.
А так то я на права в Канаді здаю. В місцевих інструкторів філософія «їдь душа моя, я тобі вірю, а я в телефоні позалипаю, подзвоню комусь»
Тому пішла потім до українців вчитись.
Їжак в панчохах• 11 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Пропала автор... Тема ричага повністю не розкрита
Файна дівка• 11 ноября 2023
У моего к нулю была привязана веревка и когда я не могла вывернуть руль, он помогал, тянул за веревку
мадамГрицацуева• 11 ноября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Вона тепер зрозуміла після коментарів, що то і справді був не той ’ричаг’.
Роза в вазі• 11 ноября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
На плечах))
Їжак в панчохах• 11 ноября 2023
Ответ дляФайна дівка
Тягнув у бік?
Як він міг ’ повертати’?
Вся в кредитах• 11 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
А поворотники чим вмикати? 👀)
Вся в кредитах• 11 ноября 2023
Ответ дляФайна дівка
Капець)
Їжак в панчохах• 11 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
А поворотники чим вмикати? 👀)
Вони вмикали аварійку ,щоб не відволікатися на такі дрібниці

АлександраА• 11 ноября 2023
Умовні ’зірочки клеїв’. На лівий бік авто - коли мене ’підбили’, і на правий - коли я когось ’збила.
Джек-пот я зірвала, коли на Подолі повертала праворуч і забула, що, якщо прямо мені зелений, то, повертаючи, зелений - у пішоходів. Десяток ’зірочок’ тоді отримала. Було соромно. Але гарно запам´ятала, що, повертаючи на свій зелений, треба за поворотом пропустити пішоходів.
РойЛеля• 11 ноября 2023
На першому занятті інструктор каже скажіть чесно, вас чоловік заставив піти водити?!
І таки ж не сіла я за кермо, не моє
Вельшановна• 11 ноября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Может на руле находиться
Вроде не может, а должны обе на руле быть. Опустил руку, переключил скорость и опять обе руки на руле. По крайней мере меня так учили )
Файна дівка• 11 ноября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Тягнув у бік?
Як він міг ’ повертати’?
По ходу поворачивания руля, в его сторону
Їжак в панчохах• 11 ноября 2023
Ответ дляФайна дівка
Ну для мене важко уявити. Як? Він же тягне на себе? Вліво?
Чи вниз? Руль то по колу обертається
Життє Бентежне• 11 ноября 2023
Пффф. У меня во время движения на 70 км по 5полосной дороге руль с рулевой рейкой просто упал на колени. А ехали мы низконапорный не в крайней правой. Оххх какие квадратные глаза у нас обоих были
Файна дівка• 11 ноября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Чи вниз? Руль то по колу обертається
Вот он по колу и крутил,