Губка Боб• 11 ноября 2023

Це ненормально, що я постійно щаслива? Може до психіатра?

Наприклад, купую собі із одягу щось - і щастя вище даху.
Купую смачну їжу, нехай навіть в Пузатій Хаті - і радію, що я поїла те, що мені подобається.
Щаслива, коли все придбала і хватає грошей і на їжу, і на одяг.
Щаслива, коли з кимось спілкуюсь. Щаслива, коли приходжу на роботу. Щаслива, коли щось роблю вдало.
Щаслива, коли ходжу на побачення з одним чоловіком.
Незаміжня. Судячи по коментарям тут, я неадекватна і треба до психіатра(
Може і правда так?
Просто я виросла у дуже бідній сім´ї, досі пам´ятаю як ходила взимку у легкій куртці і кедах..
Анонім-ка• 11 ноября 2023
З вами все добре
So_so• 11 ноября 2023
У меня всегда так. Это не от бедности, а умение ценить жизнь.
Безлім на все• 11 ноября 2023
Это отлично
Безлім на все• 11 ноября 2023
Я например блаженная , так легко жить
Мальчижка• 11 ноября 2023
любофф называется
Там все розмивчато• 11 ноября 2023
Автор, я такая же!
Замулена ріка• 11 ноября 2023
Это нормально.
Я перед войной такая была. Налаженный быт, нормальная зарплата. Сама себе завидовала.
миссДавеча• 11 ноября 2023
Поздоавляю, вам психтатр не нужен.
культУра• 11 ноября 2023
Я б обмінялась на такий стан.
Це ж добре
Смячиком• 11 ноября 2023
Бажаю Вам зберегти це відчуття надовго.
LoveYouOrNot• 11 ноября 2023
Ви ментально здорова, все з вами якраз так як і задумано природою.
Це нормальна реакція «радість» на задоволення потреб, гірше, коли нема радості.
І значить у вас все в гармонії, або ви оптиміст по життю, і вас не зламати)
П´яна вишня• 11 ноября 2023
Вас радуют мелочи. Меня как-то перестали, раньше тоже приносило удовольствие, незначительные покупки и т.д..
На привозе• 11 ноября 2023
Мы тут все Вам завидуем. По доброму. Тоже хочется быть счастливыми )
Kusyka• 11 ноября 2023
Нормальное психическое здоровье. Если даже мелкие вещи радуют. Так держите дальше
Великий сатирик• 11 ноября 2023
Все с вами хорошо
Я тоже стараюсь видеть счастье везде
Сегодня с сыном испекли пиццу вместе, посмотрели фильм и так хорошо на душе
Котя_люлю• 11 ноября 2023
Я хронічно щаслива людина) Приємно зустрічати таких як я, вмиротворених та сповнених енергії.
Кринжова баба• 12 ноября 2023
Это отлично