Вся в кредитах• 11 ноября 2023
Як ви наважились на розлучення?
Не буду описувати нашу ситуацію, питання мабуть до жінок, що довго наважувалися розлучитись
Якщо що зрад не було, живемо в різних кімнатах і я дуже стомилась, але не можу наважитись, і їм себе за це
Як подумаю скільки гімна буде, бітьки з двох сторін охають будуть втручатись
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Ну лучше скандал один раз, чем замученная Вы. А детям постарайтесь обьяснить как можете.
Ох скільки їх було...
Мабуть я так стомилась від розборок, зараз ми в різних кімнатах я відпочиваю і знову це болото, а в мене немає навіть ресурсу на розмови і знову щось виясняти
Він все знає, я прямо сказала - не люблю, хочу розлучення та щоб ти з´їхав
Він на ранок зробив вигляд, що розмови не було і тупо морозиться
Живе собі
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Вам жити є де і за що? Ці питання закритті будуть? Чи є діти?
Є діти ми всі живемо в мене, якщо грубо сказати - я не можу його вигнати, він на морозі
Те що я прямо кажу, що не люблю його і хочу жити окремо- ігнорує
Тому щоб цю скелю рушити, потрібно йти в суд, він в мене і прописаний і дуже давно живе.
Дітей зможу утримувати, не супер, але голодні не будуть і вдягнуті
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Ответ дляMeercury
Мне интересно так многие пишут собралась и ушла. А где эти что потом туда-сюда ходят?
Ходять, в старшої доньки є подруга, яка то в Борисполі живе, то в Києві
В батьків гойдалки
Це не мій випадок
В батьків гойдалки
Це не мій випадок
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Дівчата, а ось давайте все переведемо на іншу сторону
Ви з чоловіком давно, живете в його квартирі, 2 дітей, ви з іншого міста, наживали все багато років, і тут бац він хоче розлучення, а квартира його
Виходить я сука?
Хоча в квартирі немає супер пупер ремонтів, примітивна косметика
Але чоловіку легче, бо він не тягне за собою дітей і як правило більше заробляє і може зняти квартиру
Виходить я сука?
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Ответ дляБла бла бла
О, золота. Та ви вже все вирішили. Тут залишилось тільки як пригунь з парашутом. Набрали повні груди повітря і з підпригнули з посмішкою на всі 32 😊
Навіть немає кого покликати підтримати 😟
Хотіла до суду не сама йти, ось такий дитячий садок(((
ОхиИВздохи• 11 ноября 2023
Ви не схотіли описувати ситуацію і тому не зовсім зрозуміло, яка причина.
Я десь рік в собі виношувала розуміння того, що я не почуваюся щасливою.
Після чергового скандалу пішла. Минуло ще 3 роки і ми розлучились офіційно.
Важко наважитись...Мене теж з´їдало те, що не дала дітям щасливу повну родину.
Але наше здоров´я дуже руйнується від тої ситуації, в якій ми живемо. Тому його треба берегти, бо дітей ще ставити на ноги.
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Ответ дляАнаномчикус
вот чувствую обиду вашу на него. она прямо отравила даже все то хорошее, что было. но я не вижу, что Вы поставили точку. что то гложет Вас и это не дети.
он действительно такой никчемный и ничего не чувствуете. не привлекает как мужчина..
не получится так, что Вы его простите, когда разведетесь и будете рыдать в одиночестве…
18 лет всегда усталость, хочется чего то нового, чего то не такого, быт разъедает любые отношения.. подумайте, покопайтесь. сознание, подсознание, чувства, желания.
может быть есть уже тот кто рядом к которому Вы неравнодушны и с кем хотите быть.
Ні нажаль я варюсь в цьому багато років, я абсолютно впевнена, що не кохаю його і не бачу старість з ним
Образи були, зараз мені просто всеодно
Він коли їде у відрядження я стаю весела, життєрадісна є сила на все, а зараз кожен день апатія, роздратованість
Образи були, зараз мені просто всеодно
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
В мене навіть були ПА
Тяжко вдихнути і дихати, він в свій час сильно потріпав мені нерви
Він пив, не п´є зараз, вже десь рік, але це нічого вже не змінить, навіть якщо б я була впевнена на 100% що зриву не буде, просто я вже не хочу, про секс з ним я взагалі мовчу, для мене це маркер
ОхиИВздохи• 11 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
В мене навіть були ПА
Пив, а тепер не п´є. А психічний стан який у нього?
У мене якийсь час пив, потім припинив взагалі пити. Алкоголіком його назвати не можна було. Але, якби продовжив, то став би ним.
Але був спокійним, а потім, коли кинув пити, став припадочним. Злий. Якщо не з тієї ноги встав, то настрій і мені псував.
Ку ка ку ка ку• 11 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Скандалу, маніпуляцій, не люблю я ці розмови
Діти також... вони його люблять і видно, що переживають(
Вы хотите растянуть их переживание и чувство вины как можно дольше?
Ку ка ку ка ку• 11 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Виходить я сука?
1. Предложите ему взять с собой детей,если ему они нужны, ну или дайте ему компенсацию за то,что жил у вас , вкладывался в создание условий собственным детям и себе и не тратился на съем.
Ананомчикус• 11 ноября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Тогда смысла вообще нет. В таком замуже, если уже жмется на своих детей, не то что на Вас. Но пока страшно, дайте себе время и продумайте где и за что Вам с детьми жить. Скажете по факту развода и разьезда. До этого не нужно
зачем же тянули? Вы давно его могли выписать из квартиры, по закону сейчас подать заявление от собственника и выписать в регистрационном центре. Я совсем Вас тогда не понимаю… столько времени ждать и терпеть, когда можно было закончить.
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Ответ дляНе служанка
Я так і не наважилась. Замість мене це зробив чоловік
Ох я була б щаслива
Але ні, він це не зробить 99,99%
Не служанка• 11 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Ох я була б щаслива
Але ні, він це не зробить 99,99%
Ну я так само про свого думала . На 99,99 )
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Мій навпаки міг випити не багато, але ставав дуже емоційним
Наприклад міцне зовсім не п´є
В народі називають таких, пивний алкоголік
Хз для когось він багато пив (для мене), для когось взагалі норм, і я придумую
Наприклад міцне зовсім не п´є
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Ответ дляНе служанка
Мені треба до нового року!
Насправді я повний ігнор і мороз, до цього його хотіла довести, але ні, бачу діла не буде, він тільки булки розслабив
Закуйовджена життям• 11 ноября 2023
Просто зрозуміла, що моє життя летить у прірву, і взагалі, живу не своїм життям, думала 2 роки і наважилась, на родичів пофіг, це моє життя. Ні разу не пожалкувала
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Так і є
Я йому кажу, що ми тут такого зробили?
Ми на спільну квартиру не заробили і навіть норм ремонт не зробили, кажу забирай будь яку техніку мені похер, він ж не буде знімати старі шпалери
Тільки не пм) вона в мене дуже дорога та моя трудівниця, все інше похер
4 кімнати 4 телека плазми, навіщо вони? Дивиться тільки він, я на кухні фоном вмикаю (ооо кухня, 5 телек, маленький)все інше не проблема
Ну короче і ділити немає що
Я йому кажу, що ми тут такого зробили?
Ну короче і ділити немає що
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Так і я це розумію, але цей день Х як не переносити?
В мене заява готова, доречі тут дівчинка допомогла написати
Закуйовджена життям• 11 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
пишите, що в різних кімнатах, значит для чоловіка це не будет сюрпризом. Чого саме боїтесь?
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Дякую, я задумалась((((
Ку ка ку ка ку• 11 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Так і є
Я йому кажу, що ми тут такого зробили?
Ну короче і ділити немає що
Я йому кажу, що ми тут такого зробили?
Ну короче і ділити немає що
Тогда и проблемы нет, ничего не нажито. Все в вашей голове , автор. Вы вырастили комплекс вины . Вы совершенно не обязаны жить до смерти с тем,кого не любите.
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Ответ дляАнаномчикус
Доречі квартира мами, по документах
Але вона за кордоном, я навіть ще не взнавала як його виписувати без неї
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Не буде, але драма буде
Типу удар ітд
Почне всім дзвонити, мамі моїй за кордон, сестрі - всім
Дітям розказувати, що мама така сяка
Ой фу(
Дівчата ось мені і не вистачає таких розмов, щоб зрозуміти, і самій відповісти на всі питання
Типу удар ітд
Дітям розказувати, що мама така сяка
Ой фу(
Ананомчикус• 11 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Доречі квартира мами, по документах
никак. нужно заявление собственника и его присутствие.
Закуйовджена життям• 11 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Не буде, але драма буде
Типу удар ітд
Дітям розказувати, що мама така сяка
Ой фу(
Типу удар ітд
Дітям розказувати, що мама така сяка
Ой фу(
ой автор, я коли вирішила йти, живемо у мене (Київ), він з Херсону, тут в нього робота, теж казав, мов виганяєш мене, а там тяжко з роботою, правда там йому жити було де, але нічого...я 4 міс на заспокійливих...він там роботу через півроку десь знайшов, потім знайшов дівчину і народили дитину, і це, на хвилиночку за півтора року....а так же клявся в коханні, плакав...і так шкода його було, але я розуміла, що треба так зробити і крапка. Просто треба наважитись і все. А діти ваші, все розуміють...і бачать таку модель сім´ї, це теж не добре
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Ответ дляАнаномчикус
Ну вона приїжджає раз на рік, розберемося