Вся в кредитах• 11 ноября 2023
Як ви наважились на розлучення?
Не буду описувати нашу ситуацію, питання мабуть до жінок, що довго наважувалися розлучитись
Якщо що зрад не було, живемо в різних кімнатах і я дуже стомилась, але не можу наважитись, і їм себе за це
Як подумаю скільки гімна буде, бітьки з двох сторін охають будуть втручатись
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
ой автор, я коли вирішила йти, живемо у мене (Київ), він з Херсону, тут в нього робота, теж казав, мов виганяєш мене, а там тяжко з роботою, правда там йому жити було де, але нічого...я 4 міс на заспокійливих...він там роботу через півроку десь знайшов, потім знайшов дівчину і народили дитину, і це, на хвилиночку за півтора року....а так же клявся в коханні, плакав...і так шкода його було, але я розуміла, що треба так зробити і крапка. Просто треба наважитись і все. А діти ваші, все розуміють...і бачать таку модель сім´ї, це теж не добре
Дякую ❤️ я все розумію
Цей придурок мені ще колись погрожував типу, що жити не буде без нас, шантажував що розіб´ється на кермом(
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Дівчата дякую, за вашу підтримку і хто приділив мені увагу ❤️. Пішла гуглити дні прийому заяв в нашому суді
Я зможу, бо розумію що тільки втрачаю час
Говорю відверто• 11 ноября 2023
Автор, чи якщо він прописаний, — можна виписати без його бажання?
Чи це за рішенням суду потім?
Почне нити, що він вкладав всі свої кошти і душу в ваше житло :(, суд зважає на це?
Чи це за рішенням суду потім?
Вся в кредитах
• 11 ноября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Чи це за рішенням суду потім?
Без поняття, я ще не думала за це
Але якщо запустити в квартиру будь якого експерта він посміється від слова - я сюди вкладав
Говорю відверто• 11 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Без поняття, я ще не думала за це
Я чому питаю, в мене теж був такий досвід з власним житлом
Бляха, я його ледь виштовхала, воно мені ще потім погрожувало, двері підпалило, на лаві спав біля будинку, в ноги падав, назад просився, фу,
Правда, дітей не було
Сил Вам і не здаватися, не дивлячись на перешкоди, вільно потім дихати будете
Правда, дітей не було