’Нам потрібна нова архітектура європейської безпеки, в якій Україна буде в самому серці НАТО’
Колишній генсек НАТО пропонує прийняти Україну до Альянсу - але щоб стаття 5 Вашингтонського договору не поширювалась на окуповані Росією території.
pravda.com.ua
Ексгенсек НАТО пропонує прийняти Україну в Альянс без гарантій для окупованих територій
pravda.com.ua
Sentjabrinka• 11 ноября 2023
Ответ дляavicber
Турция имеет статус кандидата с 1999 года, подав заявление на вступление в 1987 году.
Вы путаете понятия ассоциированный член евросовета и член Евросоюза
Ещё раз, ассоциация подписана в 1963 году
Ответ дляSentjabrinka
Турция Турция — один из основателей Совета Европы с 1949 года и, благодаря подписанному 12 сентября 1963 года Соглашению об ассоциации между ЕЭС и Турцией, является «ассоциированным членом» Европейского союза и его предшественников с 1964 года.
Vlada-Maria• 11 ноября 2023
Ответ дляRuovet
Ну... Имеет право на свои предпочтения.
Я не понимаю, но это мое личное дело. Для меня мои дети - это просто ’альфа и омега, начало и конец’, и весь мир, и пусть хоть вся вселенная в расию переименуется, лишь бы дети мои были живы, здоровы и счастливы.
Кому-то иначе. Ок. Их личный выбор. Лишь бы ко мне не лезли, и мне свой этот выбор не пытались навязать, как я никому не навязываю свой.
’пусть хоть вся вселенная в расию переименуется, лишь бы дети мои были живы, здоровы и счастливы’ - отак, напевно, теж думали ті, чиїх дітей росія тепер гонить воювати проти України
Mrs.Ochmonek• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Левка Лук´яненка і Фаріон в один рівень ставити-це
Якщо ви не в курсі,то Лук´яненко у в´язниці сидів в той час,коли Фаріон не останньою комсомолкою була а потім і членом кпрс
Я не про ставлення їх в один ряд - а про позицію того ж Лук´яненка щодо неї.
А Велич особистості чи Ген українців, її передача про Левка Лук´яненка - дуже потужна. Рекомендую!
Я , наприклад, дізналась що Акт про проголошення незалежності, який писав Лук´яненко в ту ніч, називався спершу Акт про відновлення самостійності. Але в такому вигляді комуняки не захотіли ставити, і попереписували.
Член кпрс, для написання дисертації, - це реалії того часу. Тим більше якщо дисертація стосується укр.мови
Ответ дляMrs.Ochmonek
У картинки є автор? Бо суд з приводу премії за росмову вона теж виграє )) А з приводу партквитка вона саме це все писала давним давно, як це було.
До речі, чому нема картинок, що в її домі, точніше у її батьків, все її дитинство правились служби греко- католиками? Таємно, бо заборонена на той час церква. Не вигідна інформація? )
Удалено администрацией...
KozaNostra_I• 11 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не перегляну, живу тепер без фб )
Але суть в тому, що кожного можна спровокувати натиснувши на болюче. Для неї мова - це болюче. Для неї абсурдним здається сама ідея захищати Україну від московитів, послуговуючись московитською, в той час як окупанти прагнуть нас завоювати саме для того, щоб позбавити нас ідентичності, в т.ч. мови. Чи в першу чергу- мови, як бачимо на окупованих територіях і з розповідей повернутих дітей.
Це її позиція десятиліттями. В парламенті вона теж була ´божевільною´, бо не хотіла розуміти російську на комітетах принципово.
А таких твердих - не люблять
Удалено администрацией...
Lady Luck 99• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так,якби нам ВЧАСНО дали зброю восени 2022,то Херсонщину і Запоріжжя вже б звільнили,але не всі наші союзники бажають швидкого просування ЗСУ(
Хорошо, что они вообще нам что-то дали. Я выше писала, мы что сами делаем за 2 года почти? На поле боя не хватает минометов, пулеметов, патронов и много чего ещё. Это Украина и сама может делать , но какая-то проблема…
Mrs.Ochmonek• 11 ноября 2023
Ответ дляТанюша
Я пропоную таким особам які пройшли і Крим і Рим. І нашим і вашим.
Не повчати як жити іншим.
Ще раз: кожен висловлює свою позицію. В когось радикальна, в когось по- середині, в когось какаяразніца. ’повчати’ - це ваше суб´єктивне судження
Mrs.Ochmonek• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Моя не Винница,но если нужно отдать Донбасс,что б остальной стране жить спокойно в НАТО,то вы мою мысль правильно поняли.
Нема зв´язку між віддати Донбас чи південь і решті жити спокійно.
Віддати , це просто відстрочка неспокою
Ответ дляMarinka152
А може’ харе ’ лозунгами людям в очі тикати. Бо просто подумати логічно про елементарні речі дуже важко?
Коли цей п.@# .ц почався діткам в Донецьку було по 7-8 років, а зараз це повнолітні громадяни невідомо якої країни з сумнівними паспортами раші! Вони слова українського не чули, вони повністю сформовані люди. і це без жодного впливу України. Ким українці будуть в їх розумінні, коли місцевим потрібно буде міняти паспорт?! Це патова ситуація для нас , час зіграв на користь раші ! Це потрібно усвідомити кожному, бо від цього і рішення залежать, і ціна, яку готові українці платити за те задзеркалля !
Ми всі вчили історію не правильну, ми були частиною сисириси. І нічого. Виросли нормальні люди, і більшості своїй. В усвідомленому віці розібралися, не дивлячись на те, що вкладали у голови. Країна то не лише території, а і люди. Щось ви занадто розкидаєтеся.
Mrs.Ochmonek• 11 ноября 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
Ви пишете відверті нісенітниці. Не має про що спілкуватись з людиною, яка підтримує думки ворога України.
І вам на все добре.
Нема про що спілкуватись з людиною, яка називає патріота України ворогом.
Ответ дляMrs.Ochmonek
От тут я з вами погоджуюсь!
Кожен має право на думку.
Але комусь саме фаріоншу вигодно роздмухувати.
Прям згадую 2014 рік з їїї
Машенькой
Кожен має право на думку.
Прям згадую 2014 рік з їїї
Машенькой
Mrs.Ochmonek• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Але можна свої думки виражати в більш толерантній формі,ні?
Можна в різній формі. Вона завжди виражала без задніх думок і прораховування ходів, що там скажуть люди і як перекрутять чи наріжуть.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Еслиб их туда не пустили как к себе домой зайти колоннами танков то и освобождать бы было нечего, а у некоторых запад до сих пор виноват
Mrs.Ochmonek• 11 ноября 2023
Ответ дляТанюша
Удалено администрацией...
Не туди ви свою агресію направляєте, ой не туди ((
А мова - не тільки в неї самоідентифікація. А й усіх націоналістів, які загинули. Коли бачите червоно- чорний прапор поруч з жовтоблакитним на могилах на західній і не тільки, дуже вас прошу - не матюкайтеся і не кажіть, що мова не має значення тим батькам, які оплакують своїх синів з націоналістичними поглядами.
Я з позиції жителя Херсона напишу свою думку.
Ви йдете по вулиці. Рандомний чувак починає вас пиздити.
Перехожі думають якщо ми з робимо зауваження - пиздити почнуть нас.
Краще пройдемо мимо і зробимо допис і фейсбук Який не справедливий світ.
Ти думаєш - я зараз вб´ю цього ублюдка.
А цивільний світ - ми тебе розумієм але ж тіпа, не демократично
Ти думаєш - я зараз вб´ю цього ублюдка.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Дивіться, я не агресую. Це скоріш відчуття огиди
І я живу як раз в регіоні де червоно чорний прапор на кожному кроці. І від фаріонші тут не сцють кіпятком.
Це як раз таки регіон де мою дитину вчать з любов´ю. А не насильно.
Mrs.Ochmonek• 11 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вона не однозначна особистість,це так.
Але її провокації часто недоречні,а думки можно доносити до спільноти у меньш радикальній формі.
Ви ж бачили як журналістка її питала? Там саме і була провокація, тим більше що вона не вперше у соколової була. А Фаріон не шукає менш радикальних форм, бо ніколи цього не робила .
Азарову пам´ятаєте як казала? ))
Mrs.Ochmonek• 11 ноября 2023
Ответ дляdiana32
Скажите это евреям которые из других стран поехали защищать Израиль не зная иврита, что это абсурдно
Ви хочете сказати, що в Україні справді хтось не знає мови на елементарному рівні, якщо виріс тут?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Знають і розуміють 98 відсотків.
Але! Там щось навіть у психологів є.
Якщо ви будете з агресією наїзжати, опонент буде з агресією захищатись.
Це як ваша дитина дійсно поганенько знає математику, але ви будете захищати її перед вчителем що пророкує дитині майбутнє бомжа.
Але! Там щось навіть у психологів є.
Mrs.Ochmonek• 11 ноября 2023
Ответ дляТанюша
Дивіться. Об любу ідею можна лоба розбить.
Фаріонша хоче? Нехай б´є! Нехай хоть вбється! Але що ж то за ідею клеймити тих хто не знаю?
Її і клеймлять! Її гуртом зацькували за принципову позицію. Може і для інфошуму в зв´язку з 128-ою...
Чому українофобські вислови арестовича не протранслювали по всіх каналах, усі блогери і фб? А підтримки у нього ще досі повно - вся опзж і решта вати. Нічого не спадає на думку?
Mrs.Ochmonek• 11 ноября 2023
Ответ дляYAINNA
Потому что они жили бедно,у них не было средств не то что за границу,даже в Крым поехать.В село на картошку только.Хотя они и киевляне.Так именно таких ребят,без связей и защиты на ноль отправляют. Так вы бы еще знали,как с ними неуважительно обращаются,если это солдат,а не офицер...он такого порассказывал...недалеко мы от рашки ушли
Є і командири падлюки , це правда (( а є як до рідних
Ирина-bbd0• 11 ноября 2023
Ответ дляТанюша
Не.ну давайте будем справедливыми.при гибели наших людей.особенно когда русня бомбами попадает в дома и поминки .тут целые темы с проклятиями и мы все становимся фарионами и пусть хоть кто-то в этот момент вякнет под руку что так нельзя писать или говорить.
Кстати в таких темах никогда нет ни сект хороших оккупантов ни какаяразница. Вы замечаете это?
У них не болит!
Mrs.Ochmonek• 11 ноября 2023
Ответ дляVA 11
Удалено администрацией...
Ні. Я не богохульствую )
Але слухаю її студії - це дуже пізнавально. Особливо те, що взагалі майже не знала з історії - про Базар, наприклад.
Ви не вірите, але я серйозно : послухавши про Батурин, про Базар, про всіх тих молодих , знищених у 30-ті, чиїх імен ми й не знаємо, а вона їх знаходить і досліджує, ставлення дуже змінюється.