’Нам потрібна нова архітектура європейської безпеки, в якій Україна буде в самому серці НАТО’
Колишній генсек НАТО пропонує прийняти Україну до Альянсу - але щоб стаття 5 Вашингтонського договору не поширювалась на окуповані Росією території.
pravda.com.ua
Ексгенсек НАТО пропонує прийняти Україну в Альянс без гарантій для окупованих територій
pravda.com.ua
Mrs.Ochmonek• 11 ноября 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Удалено администрацией...
Поляки ось не повзають. Але говорять польською, щоб не як москалі, не як німці, не як чехи, і тд. Бо є своє )
Mrs.Ochmonek• 11 ноября 2023
Ответ дляlumonbka
Ми всі вчили історію не правильну, ми були частиною сисириси. І нічого. Виросли нормальні люди, і більшості своїй. В усвідомленому віці розібралися, не дивлячись на те, що вкладали у голови. Країна то не лише території, а і люди. Щось ви занадто розкидаєтеся.
Розібрались далеко не всі.
Mrs.Ochmonek• 11 ноября 2023
Ответ дляТанюша
Я з позиції жителя Херсона напишу свою думку.
Ви йдете по вулиці. Рандомний чувак починає вас пиздити.
Перехожі думають якщо ми з робимо зауваження - пиздити почнуть нас.
Краще пройдемо мимо і зробимо допис і фейсбук Який не справедливий світ.
Ти думаєш - я зараз вб´ю цього ублюдка.
А цивільний світ - ми тебе розумієм але ж тіпа, не демократично
Ти думаєш - я зараз вб´ю цього ублюдка.
’Демократія’ грає проти них, але вони ще цього не зрозуміли (
Mrs.Ochmonek• 11 ноября 2023
Ответ дляТанюша
Дивіться, я не агресую. Це скоріш відчуття огиди
І я живу як раз в регіоні де червоно чорний прапор на кожному кроці. І від фаріонші тут не сцють кіпятком.
Це як раз таки регіон де мою дитину вчать з любов´ю. А не насильно.
Давайте по- чесному: ви слухали все інтерв´ю чи вирізки з інтерпретаціями?
rainbow in the sky• 11 ноября 2023
Тоді ми остаточно бомжі з двома валізами.ВПО з Мелітополя...
Ответ дляRuovet
Про видео. Где он трахает пацана, тот плачет, что ему больно и просит смазку, а Портников орет ему: ’Потерпишь, урод!’
Есть ещё кто-то в танке кто это не видел?
О Боже, реально перший раз чую.
І як він живе після цього і займається своєю діяльністю?!
Ужас, шо я прочитала.
Може не він на відео все таки
Ужас, шо я прочитала.
Може не він на відео все таки
Mrs.Ochmonek• 11 ноября 2023
Ответ дляТанюша
Знають і розуміють 98 відсотків.
Але! Там щось навіть у психологів є.
Якщо ви будете з агресією наїзжати, опонент буде з агресією захищатись.
Це як ваша дитина дійсно поганенько знає математику, але ви будете захищати її перед вчителем що пророкує дитині майбутнє бомжа.
Але! Там щось навіть у психологів є.
Там просто навели приклад євреїв , які не знають івриту, бо живуть по світах.
А у нас саме так: 98% знають. Це ж не то що треба комусь вчити як іноземну.
Вона відповідає, якщо її знову про це питають. І цю 1 хв вирізану потім тиражують як наїзд, хоча там про те, що є закон про мову в ЗСУ і правильний посил, хоч і грубо - воюємо за націю, а мова - це основа нації.
Не у висловлюваннях Фаріон проблема, а біда в тому, що за 30 років це питання не вирішене як в Балтії.
Mrs.Ochmonek• 12 ноября 2023
Ответ дляRuovet
Я не бачила і навіть не чула таких подробиць. Але давно знала про його орієнтацію і любов до молодих, і що не має постійного партнера.
Орієнтація - особиста справа, але якщо є якісь відео, то це привід для шантажу може бути. А в Москві портніков жив і працював.
Якщо уявити , що якісь відео одномоментно по всіх каналах запустять - то репутація буде серйозно підмочена
Snake_dreams• 12 ноября 2023
Ответ дляavicber
Главное чего не понимает автор и те, кто ее поддерживает и считает что нужно отдать часть Украины раше взамен на мирное соглашение: это будет не конец, а перерыв и через 5...10 лет уже дети автора и таких как она пойдут на фронт. Потому что раше не нужна часть Украины. Раше нужно чтоб Украина прекратила свое существование как суверенное независимое государство.
И все ваши договорняки не более чем способ выиграть время. И потом там, в окопах будут ваши дети, внуки.
Удалено администрацией...
Ответ дляL-i-s-a-92af
Расмуссен, який був генеральним секретарем НАТО між 2009 і 2014 роками
На такому рівні ЕКС не буває.
Бурхливі дискусії про глобальну світову безпеку і ключову роль України в ній ведуться.І це-ФАКТ.
На такому рівні ЕКС не буває.
Угу, щоб у складі НАТО наших хлопців посилали не рідні землі звільняти а з ’алах бабахами’ ’десь там’ воювати.
Ответ дляLudaSHS
Об этом есть статьи Портникова, и они вполне логичны.
Если нет ресурсов ( или не дадут) и возможности, то возврат Крыма и Донбаса естественным путем через время по политическому решению, или как уже говорят ’ как Карабах’ вернулся.
Но все дело в гарантиях. Чтоб нам дали гарантии, и даже в рамках нато -5 параграф.
Крым и Донбасс...
Мы лишились полностью Азовского моря.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Можно було цю думку донести до слухача по-іншому.Так наприклад:
’Українська мова має об´єднувати, а не роз´єднувати!
Мій побратим професор Петро Іванишин, написав звернення до тих українських воїнів, які говорять російською...
Вважаю, що його позиція цілком правильна, протилежна провокативним іпсошним формулам одіозних осіб і абсолютно націоналістична.
Декілька тез Звернення:
«...ця війна не лише за території, майно чи ресурси. Передусім вона езистенційна. З обох боків. Це війна на життя і смерть.
Для московитів українська національна держава, незалежна українська Україна - це смерть, смерть їх імперським амбіціям. Для нас же, для нашої країни й держави - смертю є їхній «рускій мір».
Проблема тільки в тому, що для них межі «руского Міра» є межами їхньої імперії і вони проходять там, де звучить московська мова.
Ти - на війні. На війні проти нашої колективної смерті, проти імперського «руского міра», а значить - проти їхнього культурного шовінізму, проти російської мови теж.
І водночас Ти на війні за наше колективне життя,
за український світ, а значить і за українську мову,
без якої український світ неможливий.
І те, що зараз Ти, можливо, частково російськомовний, частково двомовний, а частково суржикомовний, жодним чином не применшує й не перекреслює Твоєї священної боротьби за свободу, державу й культуру. І кожен українець Тобі й Твоїм побратимам безмежно вдячний за Вашу безцінну жертву, жертву крові й життя в національній справі.
Змінити мову непросто. Це не смартфон і не автомобіль. І навіть не просто засіб спілкування. Це щось набагато більше. Це - наша свідомість, наше мислення, наша картина світу, наша традиція, наш світогляд, наш дім буття. Мова - це, значною мірою, і є ми. І щоб так кардинально змінити себе, свій внутрішній простір - потрібно достатньо часу й велика сила волі.
І хоч часу у Тебе, друже, зараз мало, та я вірю в Твою могутню силу духу й непереборне бажання повернутись до мови своїх предків Воїнів УПА Й УНР, козаків, лицарів Великого князівства литовського, руського й жемайтійського, русичів Галицько-Волинської й Київської держав та ін.
Або вивчити мову народу, за який Ти ризикуєш щоденно своїм життям.
Ти - зможеш! Як змогли тисячі Твоїх побратимів в минулому і в сучасності.
Бо Ти - вже гордість і слава України.
Ти - надія українського світу.
Ти - майбутнє сильної української держави. Сильної, бо української. Української не за назвою, не за формою, а за змістом.
Разом - переможемо! Слава Україні!»
Декілька тез Звернення:
без якої український світ неможливий.
Бо Ти - вже гордість і слава України.
Ти - надія українського світу.
Разом - переможемо! Слава Україні!»
Mrs.Ochmonek• 12 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Декілька тез Звернення:
без якої український світ неможливий.
Бо Ти - вже гордість і слава України.
Ти - надія українського світу.
Разом - переможемо! Слава Україні!»
Декілька тез Звернення:
без якої український світ неможливий.
Бо Ти - вже гордість і слава України.
Ти - надія українського світу.
Разом - переможемо! Слава Україні!»
Я не заперечую, що можна і по- іншому.
Але конкретно цей пафосний текст і ’ти зможеш’, - я б сприйняла як раз як маніпуляцію. Як до дітей наче.
І як применшення розумових здібностей, коли він пише про те, як це складно.
Але має право на існування.
Мені ближча щира і прямолінійна Фаріон. І пйло точно радіє її цькуванню в Україні ((
При цьому всьому ніхто не згадує яких принижень постійно зазнавали українці за користування українською. Ви десь бачили нагадування російськомовним цих моментів?
Але має право на існування.
Джеральдина.• 12 ноября 2023
Ответ длячаревна
Жаль, что у них не хватило смелости изначально рашу на место поставить, показав, что нельзя прийти и оккупироваь чужие территории. Столько жизней угробить и в итоге ещё и территориями поступиться...
Так это не их территории, и не их люди, чтобы они впрягались как за своих. Странные претензии. Если бы у нас были такие же отношения с США как у Израиля - тогда был бы другой разговор совершенно
Ответ дляavicber
В случае гарантий на линию разграничения существующую на тот момент ставятся войска НАТО. И движение возможно только в одну сторону. И если рашка лезет на территорию на которой гарантии НАТО, то НАТО вступает в бой.
А вы оптимистка!!
Такой договор возможен, только если Украина откажется от оккупированных территорий и от военного пути их возвращения. Это как бы компромисс, который нам предлагают. По крайней мере отчуждают это в этом контексте.
Ответ дляavicber
Серйозно?
Радянська фінська була в 1939-1940 роках
2 світова почалась 1 вересня 1939
Перша радянсько-фінська війна, почалася у травні 1918 року завершилась у жовтні 1920 року укладенням Тартуського договору, за яким більшовицька Росія серед іншого визнала кордоном з Фінляндією давній митний рубіж часів Російської імперії з Великим князівством Фінляндським, втратила незамерзаючий порт Петсамо у Заполяр´ї і вихід у міжнародні води Фінською затокою.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я не заперечую, що можна і по- іншому.
Але має право на існування.
Тому що таким,як Фаріон ні як не зрозуміти,що відмовитися від частини власної ідентичності( а саме нею є мова)-ДІЙСНО СКЛАДНО.Мільйони УКРАЇНЦІВ народилися і виросли в російськомовному середовищі і це факт.
Mrs.Ochmonek• 12 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Саме так, їй це не збагнути. Для неї це нонсенс - не відмовлятись від нав´язаної мови окупанта (для неї, московський окупант - це не тільки з 24.02, а завжди). Росія - наш стратегічний ворог (а не партнер) - слова Фаріон, в 2014 чи ще раніше.
А всім її хейтерам дійсно складно зрозуміти її глибоке бачення не моменту, а того, що було, і того, що буде.
МАМА НИКИТКИ-2• 12 ноября 2023
Ответ дляavicber
Із останнього мене більш за все в черговий раз вразила Фаріон. Коли вже її посадять?
Та хай шизофреничка на волі бігає. Чого досі не звільнили?
Mrs.Ochmonek• 12 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Декілька тез Звернення:
без якої український світ неможливий.
Бо Ти - вже гордість і слава України.
Ти - надія українського світу.
Разом - переможемо! Слава Україні!»
Декілька тез Звернення:
без якої український світ неможливий.
Бо Ти - вже гордість і слава України.
Ти - надія українського світу.
Разом - переможемо! Слава Україні!»
Для розрядки: як намагається говорити росіянин, який приїхав воювати в ЗСУ
Ответ дляMrs.Ochmonek
Фаріон хоче жити в маленькій ЗУНР чи в великій Україні? Якщо вона відчуває себе частиною ВЕЛИКОГО українського народу,то має приймати і поважати його непростий шлях і РІЗНУ історію.
Mrs.Ochmonek• 12 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
До чого ви ведете? Що маленька ЗУНР - це щось одне, а Велика Україна - це інше? Вона і є частиною великого українського народу, і точно знає про видатних діячів Великої України більше в рази, за пересічного мешканця тої самої великої України.
Не кажучи вже про історію.
BusinkaKiev• 12 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Ой,я уже наслушалась и Киев за три дня,и Берлин за недельку,и Одессу с Харьковом ,Днепром и Николаевом за полдня,а по факту тупая русня продвинулась аж на 20-30км за год!А мы на 20 вперед тоже,и огромные потери и у них(Слава Богу),и то благодаря пригожину,и у нас,к сожалению...О каких пабедах тупорылым русским уже мечтать?
Для 140 млн потеря 300 тыс это не огромные потери . Особенно учитывая то, что они тягают их с огромнейшей территории
Мало того, они гордятся своими покалеченными сыноваьями , мужьями . Для них это «за родину воевал»
недавече одна женщина сильно гордилась своим 20-ти летним сыном, без ноги
BusinkaKiev• 12 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не перегляну, живу тепер без фб )
Але суть в тому, що кожного можна спровокувати натиснувши на болюче. Для неї мова - це болюче. Для неї абсурдним здається сама ідея захищати Україну від московитів, послуговуючись московитською, в той час як окупанти прагнуть нас завоювати саме для того, щоб позбавити нас ідентичності, в т.ч. мови. Чи в першу чергу- мови, як бачимо на окупованих територіях і з розповідей повернутих дітей.
Це її позиція десятиліттями. В парламенті вона теж була ´божевільною´, бо не хотіла розуміти російську на комітетах принципово.
А таких твердих - не люблять
Вважаю , що людина має бути послідовною . Якщо ти кажеш, що російськомовні не можуть захищати Україну, то їдеш на фронт , викликаєш парамедика російськомовного і і замінюєш його на позиції. Нехай їде додому ,а ти захищаєш країну . Курси парамедиків можна пройти дуже швидко
МАМА НИКИТКИ-2• 12 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я не заперечую, що можна і по- іншому.
Але має право на існування.
Да щас… якраз її пізд%ж і буде використовуватись проти України. Що навіть воїнів ЗСУ цькують за рюзьку мову.
МАМА НИКИТКИ-2• 12 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Завжди це відколи? Де її украінська була коли вона про черговий з’їзд компартіі розповідала?