З родзинкою• 11 ноября 2023

Який ваш улюблений гель для душу?

Я люблю ароматні. Декілька років поспіль замовляла з Греції гелі Korress, але байєр більше не працює. Минулого року замовила декілька з BBW - бомбезні. Зараз все закінчилось і не знаю щоб таке придбати. Ще є 2 гелі Нівея - абрикос+молок та лемонграс. Порадьте свій улюблений, щоб гарно пах та не дорожче 200-250 грн.
Эт вернячОк• 11 ноября 2023
Нічого кращого за Bbw не шукаю.
Kika-6655• 11 ноября 2023
Обычное жидкое мыло
Пульт от линолеума• 11 ноября 2023
Nivea кокос
Не будь КакСвета• 11 ноября 2023
Cottage
ЛЮБА• 11 ноября 2023
Именно этот))))уже много лет .
вре_Динка• 11 ноября 2023
Тільки не смійтесь, мені лактацид інтим гель для всього тіла підходить, від гелів та мил звичайних тіло свербить
Свідок Перемоги• 11 ноября 2023
Ритуалс и ббв , лучшие
Коттаж очень завышены цены , не стоят они того
все по ГОСТу!• 11 ноября 2023
Детское мыло куском.

Да да, всё по ГОСТу🤣
Викасикрет• 11 ноября 2023
Продаю витрішки• 11 ноября 2023
Не гель. Люблю олію. Найбільш подобається ця, але вся лінійка гарна.
Пусин Кукин• 11 ноября 2023
Я користуюсь дитячим з маршмэлоу)
автор З родзинкою • 11 ноября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Нічого кращого за Bbw не шукаю.
Мені теж дуже сподобалися, чекаю на розпродаж, хочу на рік закупити
автор З родзинкою • 11 ноября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Cottage
Пробувала, він якось ще до війни по акції був в Броксрді, але не сподобався
автор З родзинкою • 11 ноября 2023
Ответ длявре_Динка
Буває таке. Але мені все ж таки хочеться різноманіття, люблю під настрій різними користуватись
Оно само купилось• 11 ноября 2023
Попробуйте вот эти два один с дыней,который зеленый ,другой с манго,тот что тропический смузи,они такие классные запахи ммм,я брала в еве ,но думаю должны везде быть
автор З родзинкою • 11 ноября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Вона піниться? Як нею користуватися?
Бритоножка• 11 ноября 2023
Мои любимые были адидас,их перевыпустили теперь овно,сама ищу
Звездолётчица• 11 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Автор, з якого сайту замовляєте, можна посилання, будь ласка, хоч гляну що воно таке?🤭
Перша леді колгоспу• 11 ноября 2023
Шик с запахом лимона из Авроры. У меня ассоциации с детством
автор З родзинкою • 11 ноября 2023
Ответ дляОно само купилось
Перший це якийсь новий український бренд? Здається в когось з блогерів бачила рекламу, але лінійки для волосся. Саме цікаве, що була розпаковка, відео з використанням і потім тиша
ХтоЯкщоНеЯ• 11 ноября 2023
Раньше Палмолив обожала, у них много ароматных гелей для душа. Сейчас перешла на Нивею.
Оно само купилось• 11 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Я их недавно заметила, украинский или нет незнаю, они не очень дорогие но пахнут классно
Швидкоруч• 11 ноября 2023
Жидкое мыло по 25 гривен
автор З родзинкою • 11 ноября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
З американського, побачила в анонсі у байєра і всі так жваво замовляли. Я один взяла на пробу і потім ще через декілька місяців замовила.
Це якийсь український сайт, на американському ціни були значно нижчі, якщо не помиляюсь, то гель з відсотком байєра та платою за вагу виходив до 200 грн, щось біля 170 грн.
https://bath-and-body-works.com.ua/ru/telo/gel-dly...
автор З родзинкою • 11 ноября 2023
Ответ дляОно само купилось
Не сушать шкіру?
автор З родзинкою • 11 ноября 2023
Ответ дляБритоножка
Я спробувала Le Petit Marseillais та Шик - щось мені вони не дуже. А Адідас син якось купляв, але чоловічі занадто важкі аромати
Подмигашка• 11 ноября 2023
Ziaja. В мене зараз апельсин і масло какао. Дуже кльові.
Пиу!Пиу!• 11 ноября 2023
Палмолив больше всего нравятся из масса, нивеи нет такой пахучей
Оно само купилось• 11 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Не сушать шкіру?
Мне нет,они не дорогие вообще,так что можно взять на пробу,как крем гель идут, возьмите попробуйте и тот и тот
автор З родзинкою • 11 ноября 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Палмолів мені дуже сушить шкіру