Чай не пью, только кофе• 12 ноября 2023
Хто сам подавав на розлучення?
Мені дали позов, я його заповнила, начебто все вірно
Я вірно розумію, що я приїжджаю в день подання документів, всі копій, заяви в загальну канцелярію, до цього планую на роботі сплатити онлайн роздрукувати та покласти до документів, так можна?
Чи потрібно йти в банк
Трохи нервую, підскажіть може є якісь нюанси
Ще я раніше чула, що сплатити треба біля 2 тис, а ось на сайті бачу іншу ціну
Чи потрібно йти в банк
Булькаю• 12 ноября 2023
В банк не нужно. Оплачиваете онлайн, и распечатываете квитанцию.
3 экземпляра заявы.
На Копях пишете згидно з оригиналом число подпись.
3 экземпляра заявы.
Чай не пью, только кофе
• 12 ноября 2023
Ответ дляБулькаю
3 экземпляра заявы.
Дякую
Все по 3? заява, документи, свідоцтва дітей
Вірно? А квитанція одна просто роздрукувати
Булькаю• 12 ноября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Дякую
Только заява 3 экземпляра.
Одна в суде, другая БМ отправят они, третья ваша, на ней вам поставят их номер и дату.
Квитанция одна для суда.
Чай не пью, только кофе
• 12 ноября 2023
Ответ дляБулькаю
Только заява 3 экземпляра.
Квитанция одна для суда.
Дякую ❤️
Булькаю• 12 ноября 2023
Вот моя тема, я там ниже описала что носила.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3041710
Чай не пью, только кофе
• 12 ноября 2023
Ответ дляБулькаю
Дякую
Стосовно заяви одна я так розумію оригінал з підписом і 2 шт я підписую
Білий Лосик• 12 ноября 2023
Ответ дляБулькаю
3 экземпляра заявы.
А що ще потрібно подавати разом з 3 копіями заяви і чеком?
Булькаю• 12 ноября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Дякую
Я заяву на компе распечатала в 3 х экземплярах.
Булькаю• 12 ноября 2023
Ответ дляБілий Лосик
Выше ссылку дала. Там подробно в комменте описала.
Білий Лосик• 12 ноября 2023
Ответ дляБулькаю
Побачила, дякую. На сьогодні такий порядок документів актуальний? Їх підготувати самостійно і просто принести у канцелярію, вірно?
А щодо аліментів це інші документи і окремо подавати?
Чай не пью, только кофе
• 12 ноября 2023
Ответ дляБілий Лосик
А що таке в день подання? Якось призначають день?
Та ні, мала на увазі в цей день сплатити судовий збір і відвезти
Мені казали оплата має бути одним днем
Булькаю• 12 ноября 2023
Ответ дляБілий Лосик
Да, доки самому. Там секретар выйдет, она их принимает, что не так скажет. Единственно может дату сразу не ставить, на месте уже поставить, т.к. может тревога быть долго.
Насчёт алиментов не подскажу, не подавала. БМ на карту скидывает. Мы так договорились.
Чай не пью, только кофе
• 12 ноября 2023
Ще я хочу заключити пізніше договір стосовно аліментів
Хтось так робив? Щоб була фіксована сума, не мінімальна, бо він отримує не малу зп в конверті
Чай не пью, только кофе
• 12 ноября 2023
Ответ дляБілий Лосик
На розподіл майна, аліменти окремо, ви спочатку розлучаєтесь, потім подаєте на аліменти
Дайте подумать• 12 ноября 2023
Я делала все документы в 3 экземплярах. Один пакет в суд, один пакет бм по почте отправляется, один пакет ваш. Так было 8 лет назад. Квитанцию оплачивала онлайн и распечатывала в 3 экземплярах. Все это привозила в канцелярию, там это все принимали. Еще можно было написать заявление, чтобы по смс информировали обо всем, что касаетсядела.
Білий Лосик• 12 ноября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Одразу не можна? Це буде 2 різні судові засідання?
Чай не пью, только кофе
• 12 ноября 2023
Ответ дляБілий Лосик
То розподіл не обов´язково через суд
Ось наприклад:
після розлучення. Обраний підхід залежить від позиції кожного з подружжя та цілей, які кожен із них перед собою ставить. Як показує практика, найбільш ефективним є поділ майна в договірному порядку до розірвання шлюбу.
Ось наприклад:
Білий Лосик• 12 ноября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
То розподіл не обов´язково через суд
Ось наприклад:
Майно не будемо ділити. Тільки аліменти хотіла би щоб призначили.
Чай не пью, только кофе
• 12 ноября 2023
Ответ дляБілий Лосик
Це після розлучення наскільки я знаю