Флюорография гуся• 12 ноября 2023

Посоветуйте пожалуйста уход для юных девушек 16-17 лет?

Какой вы берёте своим дочкам?
Кода нормальная, иногда бывают высыпания.
Какая фирма не за все деньги мира, но с нормальным составом?
5cmhybyna• 12 ноября 2023
помитись зранку водою?
Art.em• 12 ноября 2023
Підіть до дерматолога і підберіть
Ищу Аленя• 12 ноября 2023
CeraVe, eucerin, neutrogena, la roche possay
Natal_ka91• 12 ноября 2023
В мене хлопчик, менший вік, йшли з іншою проблемою, але дерматолог зауважила, що почались поодинокі висипи і закриті комедони. При цьому шкіра не є жирною. Підібрала нам дещо з косметики Cerave. Найкраще - піти на консультацію, щоб лікар оцінила стан шкіри.
Горня капучіно• 12 ноября 2023
Jurlique Австралия, органика