дамаАмстердама• 12 ноября 2023
Жінки, які дуже популярні у чоловіків, як ви себе поводите?
Посміхаєтесь? Як реагуєте коли до вас говорять? Як поводите себе з ними?
Місячне Сяйво• 12 ноября 2023
Популярные в каком смысле? Чтоб подарки дарили и вслед свистели? Это разные женщины)
дамаАмстердама
• 12 ноября 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
ну, ті кому пишуть багато різних, запрошують на побачення, присилають квіти
дамаАмстердама
• 12 ноября 2023
Ответ дляКастрюлька
Я, очень популярная и кроме секса ничего
не зрозуміла вашої відповіді
що крім секса нічого?
Місячне Сяйво• 12 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Такие женщины отличаются легкостью)
Кастрюлька• 12 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
не зрозуміла вашої відповіді
що крім секса нічого?
Пропонують секс без стосунків
дамаАмстердама
• 12 ноября 2023
Ответ дляКастрюлька
Пропонують секс без стосунків
а мені не пропонують
Коко На Страже• 12 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Пишуть і тд багато, а в реальному житті не бачу такої уваги, тільки погляди. Напевно що ь з виразом обличчям, надто серйозно або сильно фотошоплю))
дамаАмстердама
• 12 ноября 2023
Ответ дляКоко На Страже
так а куди ж вам пишуть?
я була на тіндері і баду, ніхто не писав
я писала перша - морозились
Кастрюлька• 12 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
а мені не пропонують
А, Ви симпатична чи гарна, цікава? Мені пропонують в реальному житті, але мені це не цікаво
Куплю орехи• 12 ноября 2023
Ответ дляКоко На Страже
Сейчас мужики каждую боятся, наслушались в тик токах сколько должен зарабатывать мужчина
дамаАмстердама
• 12 ноября 2023
Ответ дляКастрюлька
нет
дамаАмстердама
• 12 ноября 2023
Ответ дляКастрюлька
а як вам пропонують в реальному житті? підходять і кажуть ’давай секс, але без стосунків’ ?
Коко На Страже• 12 ноября 2023
Ответ дляКуплю орехи
Можливо) А я вже засумнівалась, можливо не така цікава як по фото. Все таки ми відбираємо, виставляємо тільки найкращі
Кастрюлька• 12 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
нет
Тому і не цікавляться, я симпатична і цікава, маю багато хоббі, що мають і чоловіки, вільно спілкуюсь на різні теми і секс також, займаюсь своїм тілом, але маю вік в якому вже чоловіки не сприцмають мене як постійного партнера
Вбигудях• 12 ноября 2023
Я веселая, без комплексов, могу говорить на любые темы. Но дело думаю даже не в этом просто уверена в себе, но это уже благодаря внешнешнему виду
дамаАмстердама
• 12 ноября 2023
Ответ дляКастрюлька
я за вас дуже рада
Кастрюлька• 12 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Так в реальному житті, ходжу туди, де чоловіки є. Просто лізуть в труси. Це сауна. Сауна загальна, приходьте
Викачую яйцями• 12 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Пишут куда?
Бабуся мороз• 12 ноября 2023
Чоловіки люблять легких у спілкуванні, впевнених, веселих, завжди у гарному настрої, не зациклених на зовнішності.
Червона калина• 12 ноября 2023
На каждый товар есть свой покупатель. Смотрю на знакомую, лишний вес, не молода, но 2го мужа нашла.
КрестьянинДиор• 12 ноября 2023
Если вы сами себе не нравитесь, не рассчитывайте на то, что понравитесь кому-то другому.
Кастрюлька• 12 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
я за вас дуже рада
Так не радійте за мене, якщо Вас цівкавить тільки увага чоловіків в принцепі, то потрібно бути там де є чоловіки і буде Вам щастя
ГендиреХтор• 12 ноября 2023
90-60-90 , отношения без обязательств, так как замуж я уже не собиралась, о чем в анкете было заявлено. Жёсткая стерва. Но желающих приручить дикарку хватало. Слабаки облизывались и прощались со словами ’не потяну’. Выбирала я, а не меня. Выставляла райдер. А уже из тех кто не отсеялся выбирала. Если джентльмен не нравился, оплачивала свой счёт и уезжала. Внешний вид серой мыши с шикарной фигурой.
тяжкаялюдина• 12 ноября 2023
Ответ дляКастрюлька
А где они есть?))