Молчунья• 13 ноября 2023

Безсоння хееелп

Вже просто не маю сил, 33 тижні, і останні днів 10 я просто тупо не сплю вночі. Буває пару раз сплю ніч, буває встану в туалет там в три ночі, і все … гуляю до 7ми ранку, потім сплю до 10… зазвичай в скільки б не лягла, прокидаюсь в 9-10. Короче просто крик душі! Всі навколо: висипайся, бо потім не виспишся… як блін ??? Як сну взагалі немає!
Можливо можна якійсь препарат вагітним ?
Ну аж плакати хочеться(((
Стопясят раз обсуждала• 13 ноября 2023
Теплый чай ) у меня тоже перед родами бессонница была )))

Тримаю свічку• 13 ноября 2023
Это у вас ещё кости не начало ломать. Что сказать... Беременность и роды это - прекрасно. А потом вы вообще ахххххх..те. За роды промолчу, но потом точно. Держитесь, крепитесь. Сил вам и самое главное - очень хорошего мужа вам. Особенно в первый год жизни ребёнка.
Бабця в мештах• 13 ноября 2023
Будильник на 7 утра, и потом спать нельзя. Хоть в 6.55 ложитесь, но надо встать в 7. На второй-третий день будете спать как убитая, лишь бы успеть до 7.
автор Молчунья • 13 ноября 2023
Ответ дляТримаю свічку
Дякую 🙏
автор Молчунья • 13 ноября 2023
Ответ дляБабця в мештах
От певно так і зроблю!
Валентина2295• 13 ноября 2023
34 недели у меня. Такая же проблема как у Вас. Бессонница (
автор Молчунья • 13 ноября 2023
Ответ дляВалентина2295
В мене вже відчуття що я з розуму зійду(((
Валентина2295• 13 ноября 2023
Ответ дляМолчунья
Як я Вас розумію ((( в мене такий стан з 30 го тижня приблизно ((( це моя друга вагітність. В першу теж така проблема була аж до самих пологів (
автор Молчунья • 13 ноября 2023
Ответ дляВалентина2295
Короче виспались( тримаємось!

Валентина2295• 13 ноября 2023
Ответ дляМолчунья
Короче виспались( тримаємось!
Так!!!! От зараз теж встала до туалету і сон як рукою знято. А лягла о першій годині ( тримаємось!!!
Последний вагон• 13 ноября 2023
За ким я буду?• 13 ноября 2023
Ответ дляТримаю свічку
А когда кости начинает ломать?