...аяприкольная• 13 ноября 2023
Поход от школы на спектакль. Кто платит за учителя?
Вопрос к мамам. Классный руководитель предложил пойти с детьми в театр. Два вопроса:
1) Кто обычно платит за учителя? (сам или родкоммитет должен собрать со всех)
2) Нужно ли сопровождение (1 класс). Родителям, понятно, билеты точно оплачивать не будут. А желающих смотреть эту детскую фигню пока нет)))
Добротная• 13 ноября 2023
Ответ дляКлементина
Можливо вчителю теж не дуже хочеться дивитися, як ви кажете ’дитячу фігню’, але хтось має бути з дітьми.
Якщо квиток для супроводжуючого не безкоштовно, то, звісно, платять батьки.
То навіщо тоді вчитель пропонує?
Україна понад усе!• 13 ноября 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Для вчителя або безкоштовний квиток, або включають в загальну суму квитків і сплачують батьки. Але я вважаю, що всі екскурсії і походи для супроводжуючих (без різниці вчитель чи мама) повинні оплачуватись за рахунок батьківського комітету. Якщо я як мама заплачу ща квиток сама, то і відповідно дивитися буду лише ща своєю дитиною.
Це не за рахунок комітету, а за рахунок тих, хто йде. Похід в кіно і театр не є в рамках шкільної програми, пів класу може не піти на виставу, чого всі повинні оплачувати. Суму за квиток для вчителя і супроводжуючих ділять між тими, хто йде.
Звоночек• 13 ноября 2023
Ответ длялюбименькая
В чем ее работа?
Підіть працювати в школу, узнаєте.
Блакитна устриця• 13 ноября 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я це і мала на увазі
Україна понад усе!• 13 ноября 2023
Ответ дляЗвоночек
Це її робота, я не знаю, що таке тролити, ви мабуть краще розбираєтеся в цьому. Добре що у моїх дітей усі вчителі були адекватні і оплачували свої походи різні.
Ні, це не її робота. Це позашкільне
Добротная• 13 ноября 2023
Ответ дляЗвоночек
Її робота навчати дітей. І не знаю як кому, але мені оті всі театри від школи не потрібно. Я й сама по можливості ходжу з моїми.
Звоночек• 13 ноября 2023
Ответ дляДобротная
То навіщо тоді вчитель пропонує?
Бо їм ставлять такі завдання по роботі, це обов´язково. І думаю, що оплачується теж.
Добротная• 13 ноября 2023
Ответ дляЗвоночек
Ну якщо такі завдання від школи, то мабуть школа і має оплатити. Ато розумні за рахунок батьків робити. Я зараз не проти вчителя, а проти адміністрації школи, якщо вони таке завдання дають
Звоночек• 13 ноября 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ні, це не її робота. Це позашкільне
Вчитель моєї дитини ходила з дітьми на канікулах в кінотеатр, запропонувала сама дітям піти, думаєте вона з дев´ятикласників збирала собі на квиток і на попкорн?
Звоночек• 13 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Позакласна робота, не чули?
Добротная• 13 ноября 2023
Ответ дляЗвоночек
Позакласна робота, не чули?
Ще раз, чому за їх витрибеньки мають платити батьки?
Звоночек• 13 ноября 2023
Ответ дляДобротная
В школі, де вчилися мох діти,ніхто з батьків жодного разу не сплачував за вчителя, фонди на це теж не збирали.
Україна понад усе!• 13 ноября 2023
Ответ дляЗвоночек
Ні. Є екскурсії в рамках шкільної програми, тоді це все повинно бути повністю безкоштовно для всіх і відбувається в навчальний час. А є позашкільні - за свої кошти, тільки бажаючі, без обовʼязкових вимог відвідування, тільки в позашкільний час. Тут всі додаткові пелюшки ( квитки супроводжуючим, можливо замовлення транспорту) тільки за рахунок тих, хто йде.
Смайликівна• 13 ноября 2023
Ответ дляДобротная
То навіщо тоді вчитель пропонує?
Дійсно. Хай краще батьки розважають, я теж такий висновок зробила. І так одний стрес від цих прогулянок, краще час із своєю родиною провести.
Звоночек• 13 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Так хай не йде дитина того, хто не хоче. У нас ще й в театр масово дітей ганяли, цілими класами, щоб підтримати працівників культури, бо в них мало відвідувачів. Це ж теж на школу скидають, не директор це вигадує.
Добротная• 13 ноября 2023
Ответ дляЗвоночек
Ми платимо за вчителя і за супроводжуючого з фонду класу. Або суму поїздки/ походу ділимо на кількість дітей+ вчитель і супроводжуючий.
Добротная• 13 ноября 2023
Ответ дляСмайликівна
Ну так я й не проти. Для мене досить щоб вчитель виконував своє пряме призначення - навчати дітей. Викладати свій предмет. Все. Я за це дуже вдячна. Більше я не вправі вимагати та мені воно і не потрібно. Ми самі ходимо.
Добротная• 13 ноября 2023
Ответ дляЗвоночек
Але ж це в час, коли мають йти уроки. Якщо позакласна, то ноу проблем. Мої на канікулах не захотіли нікуди йти . Хоча клас ходив. А коли то в час уроків? Діти мають навчатися
ВЫВсеВрете• 13 ноября 2023
Ответ дляЗвоночек
Она взяла его бесплатно в кассе кинотеатра как сопровождающий
Вимагаю спілкування• 13 ноября 2023
Ответ дляЗвоночек
В Мультиплексах для сопровождающего бесплатно
ВЫВсеВрете• 13 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Для первого класса важно детей подружить, организовать совместные мероприятия за пределами школы. Создать из детей КОЛЛЕКТИВ.
Что бы дети пообщались не только с теми, с кем за партой сидят и тд
Удивительно, что имея троих детей вы этого не понимаете.
Добротная• 13 ноября 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Дивно , що з вашими умозаключєніями ви десь побачили кількість дітей у мене.
ХвостПистолетом• 13 ноября 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Во первых узнать в театре - часто 1 билет бесплатно на 10 детей.
Если нет - билет учителю покупают родители. (Сдают не по 100 грн, а по 105 условно)
Сопровождающие для первого класса конечно же нужны.
У нас всегда были желающие. И НИКТО не называл спектакль в театре «детской фигней»
Деякі навіть самі дітей в театр водять. Але то точно не про автора
всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Безрабртные ученики платят, работающий учитель нет??? Вы серьезно???
)) работающий учитель платит за то мероприятие которое он хочет, а не в сотый раз детское представление с сопутсвующим гемороем в сопровождение детей, вы серьёзно не понимаете таких простых вещей? У безработных детей, безработные родители, ну тогда не ходят дети на спектакли.
всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляДобротная
То навіщо тоді вчитель пропонує?
’Учитель предлагает, чтобы развлечь детей, и расширить их кругозор, он эту фигню по 10 кругу смотрел за саою карьеру. Вообще интресно маме не интересно фигню смотреть, а учителю смотреть в окружении 30 шумных детей очень)))
Сама не знаю• 13 ноября 2023
Ответ дляАнонимус Я
Что Вы имеете в виду? За детей платят работающие родители, а за свои деньги учитель лучше пойдёт со своей семьей/подругой и т.д.
Такие походы учителю обычно не нужны. То,что она предлагает говорит о том что она любит детей и хочет, чтоб коллектив был дружным
Далеко не все учителя берут на себя такую ответственность.
не то что не нужны - для учителя это такой головняк и ответственность что капец. И она по мнению некоторых еще и должна тратить свои 100-200 грн на это.... Я один раз была сопровождающей во 2 классе, ну его в пень))) я лучше дважды заплачу за учителя и пятерых добровольцев, чем еще раз на это подпишусь
Сама не знаю• 13 ноября 2023
Ответ дляЗвоночек
ее работа - учить ваших детей в школе, а возить по городу на мероприятия в ее обязанности не входит.
Сама не знаю• 13 ноября 2023
Ответ дляДобротная
вам звісно не потрібно, але ви ніколи не замислювалися що це потрібно дітям? І їм піти до цирку с однокласниками в тисячу раз цікавіше ніж з мамкою і молодшою сестрою?