Нічого вдягти• 13 ноября 2023
Що робити з старшим сином.
Зараз йому 25.
В 19 покинув навчання, бо не хотів вчитися і пішов на вільні хліба. Максималізм зашкалював і поїха в їншу область, щоб довести, що він і без освіти прожити. Максимум, на шо вистачило його працювати в Доставка.ЮА. Якісь вмовляння продовжити навчання не діяли. Пропозиція закінчити хоча б водійськ курси - не зайшла.
Але війна. ДоставкаЮА закрилася він повернувся до нас. Роботи не має. Знань у нього, як таких не має. Пробував робочим на укладання плитки - важко. Пішов у Глово. Попрацював рік. Зараз працює для задоволення власних потреб. Тобто пішов 500 грн заробив і досить. Умовно кажучі.
Тобто цілими днями сидить дома. Або десь тусить з друзями. Пропозиції зароби собі на взуття/куртку/труси, говорить, а мені не потрібно. Якщо я щось пропоную купити із масмаркету, то це одяг для бомжів і він таке носити не буде. Тобто в дранті ходить він може, а в новому з масмаркету не може.
Іжа, це друга головна біль. Він з нами не сідає вечеряти, навідь якшо вдома. зате вночі під´їдає, якщо йому щось сподобається. Тобто завжди проблема - до ранку щось залишиться чи не залииться. Або готуєш, щоб і на нього вистачило, а він десь на пару днів пропадає.
Я не знаю, як правильно вчинити? Може вести до психолога, так він проти і говорить, щоб я не чіплялася з бабськими штучками. В армію, завсно, не спішить. Виганянти на арендовану квартиру? Так він говориить, що він стільки не заробляє, щоб знімати. Правильного рішення не можу знайти.
Анютины ласки• 13 ноября 2023
Парень хочет лёгких денег, смотрите чтобы не начал воровать, грабить или наркоту толкать.
Однозначная• 13 ноября 2023
А як так, що він взагалі не служив? Я не про війну. Йому ж 25, то наче армію не відміняли 7 років тому
Allein74999• 13 ноября 2023
На вольные хлеба. Это его проблемы, что он не зарабатывает на аренду. 25 лет здоровый лоб. Давно пора его скинуть с шеи. Чем больше вы его жалеете, тем хуже делаете ему. Когда люди хотят есть-жить-одеваться, то укладка плитки, это не тяжело. Не захотел учиться и работать мозгами, пусть работает руками. Его выбор
Рая Ивановна• 13 ноября 2023
Узнайте, что ему интересно и к чему есть способности, и отдайте на курсы, но только если он сам хочет на самом деле и есть способности, а не ’хочу быть ойти и мноха зарабатывать’
Нічого вдягти
• 13 ноября 2023
Ответ дляЛастовиння
Охрінів він
Мені теж так здається.
Але, блін, бабусі з двох боків ниють.
Однозначная• 13 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Мені теж так здається.
Але, блін, бабусі з двох боків ниють.
Значіть місяць у однієї живе, місяць у іншої.
Нічого вдягти
• 13 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Ну покі не начав, а ділі буде видно.
А як дивитися?
Кривая спроса• 13 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Погоджуюсь. Є така категорія людей, для яких працювати - «то для тупих лохів», вони завжди шукають або дуже легку роботу, або як щось придумати, щоб заробити швидко і багато(часто таке граничить з законністю).
Рая Ивановна• 13 ноября 2023
Ответ дляОднозначная
Класс! Жаль вы под анонимом, я бы с вами советовалась в каждой сложной и непонятной ситуации
Нічого вдягти
• 13 ноября 2023
Ответ дляКривая спроса
А в нього є друзі? Які вони?
Друзі різні. Є військові, є що працюють за кордоном. Є коллектори.
А ще процюють на заводі в Глово.
Бокс-орун• 13 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Мені теж так здається.
Але, блін, бабусі з двох боків ниють.
Може скинете на ниючих бабусь це чудо? Вангую, одразу як про це дізнаються - ниття припиниться
Від Вас потрібні різкі але зрозумілі кроки ( умови виставляєте Ви ) ...на зразок я тобі допоможу якщо ти поновиш навчання...або підеш вчитися ..а так реально зсаджуйте з шиї...бо Ви старієте а він деградує і кріпко вчепився вам на спині...далі буде гірше...за таких заміж не виходять....відокремлюйте його скажіть ти дорослий ми тобі все дали ....
Нічого вдягти
• 13 ноября 2023
Ответ дляОднозначная
Ну не пішов ставати на облік. Чи потрібно було самій за ручку вести?
Кривая спроса• 13 ноября 2023
Автор, а за кордон відправити його можна якось? Можливо, там потреба забезпечити себе без батьків і трохи вища зарплата стимулювали б. Хоча, зараз, мабуть, це нереально.
Нічого вдягти
• 13 ноября 2023
Ответ дляAllein74999
Ось я так думаю. Та чи доречно це під час війни? А з другого боку, ми ж не прифронтовій зоні живемо і бізнес уже працює на всю.
Однозначная• 13 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Та ні, я просто запитала. Думаю, може інвалідність, то була б можливість за кордон виїхати.
Нічого вдягти
• 13 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
Розмовляйте. Молодість щоб рити землю копитом.
Розмовляю. Мовчить і каже, що ідеально для нього коли його не чіпають дурними балачками.
Allein74999• 13 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
А че нет то? Он на период войны есть завязал? Все выживают, как могут.
Ответ дляКривая спроса
Т.е. выкинуть несколько штук у.е., чтобы он ничерта не делал заграницей, а как проголодается окончательно вернулся взад
Бокс-орун• 13 ноября 2023
Ответ дляКривая спроса
Проблема в тому, що він не хоче навіть себе забезпечувати. Закордон тут не допоможе. Автор тільки витратить купу бабла, щоб «вивезти» сина
Бокс-орун• 13 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Так, доречно
Анютины ласки• 13 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Устроится официально работать, то придётся становиться. Так что выбирайте или работа, или пусть дома на вашей шее сидит и не попрекайте куском хлеба.
Однозначная• 13 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
А і вірно, це ж він ніде офіційно не влаштується тепер.
Бокс-орун• 13 ноября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Ви син автора?