Блакитна устриця• 13 ноября 2023

Сильно ли видно чулки под штанами?

Ну хотя бы не очень это странно? Что-то я не подумала, хоть бери да возвращайся переодеваться(
Чулки компрессионные
Кофр для ноги• 13 ноября 2023
не парьтесь
Міняйловна• 13 ноября 2023
Нормально, при ходьбе просто как складка на одежде
Муркамурковна• 13 ноября 2023
кому яка різниця шо у вас під штанами?
ну от реально?
ви думаєте шо люди тільки і роблять шо думають про ваші штани і т.д?
Алина-1240• 13 ноября 2023
Вы чем то странным паритесь
мистерЛяпсус• 13 ноября 2023
Ответ дляМіняйловна
или как резинки от калош панталон.
автор Блакитна устриця • 13 ноября 2023
Спасибо, успокоили, а то я сегодня что-то не в себе
Українська Мрія• 13 ноября 2023
Тю , якщо Вам вони потрібні для здоров´я, взагалі пофіг чи видно, чи ні.

Мені он знайома нещодавно сказала ’ти виглядаєш такою втомленою’. Якби вона знала скільки я всього за місяць пережила. Пішли всі нафіг! Як хочу так і виглядаю!
Lysja-17• 13 ноября 2023
Все супер автор,нехай всі глотають слюні)))Я теж такі ношу)))
Хачапууури• 13 ноября 2023
Якби не написали конкретно на що звернути увагу, взагалі б не зрозуміла, що там не так.
Lysja-17• 13 ноября 2023
В мене виявили на узд по жіночому минулого тижня в матці якісь тканинні нарости,я ж зрозуміла що це може бути,спостерігать тепер.У вересні була операція на ногу.Накупила заспокійливого ,зробила сьогодні манікюр ,завтра записалась до косметолога і мені так пофік на думку всіх і всьо від минулого тижня після узд,бо ніхто не питається ’як ти’.Нікому крім себе ми не потрібні!!!!
автор Блакитна устриця • 13 ноября 2023
Ответ дляLysja-17
Здоровья вам
Lysja-17• 13 ноября 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Здоровья вам
Дякую,навзаєм!!Лежу і реву,поплачу ,зроблю макіяж і піду в магазин по мандаринки)))
Пліткарка• 13 ноября 2023
штаны домашние на улице вас больше волновать должны
как тебе такое илон маск• 13 ноября 2023
Ответ дляПліткарка
А чем домашние спортивки отличаются от уличных?
автор Блакитна устриця • 13 ноября 2023
Ответ дляПліткарка
Это обычный прогулочный костюм хлопковый. Мне кажется сейчас многие в таких ходят
Манкоголік• 13 ноября 2023
Видно. Но пофигу.