Ищу-брожу• 13 ноября 2023

Ну що це за навчання? То тривога, то мінування?

Вранці замінування школи було, тільки прийшли в клас-тривога.
Не надто переймаюся навчанням дитини, вчиться більш менш нормально, але ну ..ть що то за навчання???
Треба було далі залишати на онлайн
Бізешка• 13 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Мені морально легше, коли діти поруч. І щоразу вагаюст може, побігти і забрати.
От зараз добре, що не побігла
Дітей можна перевести на дистанційне навчання

Zelenkа• 13 ноября 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
а вдруг)
Спорим на коробку рафаелок, що ні
Ирина-bbd0• 13 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Думаєте, автор повернеться без аноніму?
Я думаю што за затишье в выходные))) может готовились с новыми силами в инфопространство)))
ДевочкаКрасавица• 13 ноября 2023
Ответ дляИщу-брожу
Навіщо мені радіти з цього?
Чи мені зараз порівнювати себе до дітей у яких немає нічого взагалі?
Так я завжди рівняюся на краще а не гірше
Ненавиджу коли кажуть, радійте…..
Це все частина заздрощів коли людина так реагує
Ну а на какую лучшую учебу вы сейчас можете равняться в Украине? Поэтому нужно радоваться хоть такой, если равнение на лучшее ничем не поможет
LudaSHS• 13 ноября 2023
А онлайн на тревогу не реагируют? У нас учителя реагируют , уроков нет при тревоге.

не хотелось чтоб миги по 2/3 часа валандалась. И виновата в ’ такой учебе’ сраная русня.
Олимпиада80• 13 ноября 2023
Вам треба - то йдіть на онлайн. Я не можу бути з дитиною вдома цілий день
Zelenkа• 13 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Поспати, поїсти, в Салатейру сходити, он в сусідній темі вже повним ходом тролі гонять

Ирина-bbd0• 13 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Та то скушные)))хотя может странице на 6 вылезет что-то тематическое)))
Лизочек• 13 ноября 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
а что значит последнее предложение, автор?
у вас давали выбор остаться на онлайне? это где так?
В Днепре так
Yuliya-23• 13 ноября 2023
Ответ дляМама Карло
Третий месяц учебы,дети ходили в укрытие в пятницу прошлую и ещё был один раз.Киевская область если чё.Какое онлайн обучение???
а у нас в Дніпрі тревоги щодня, і не по одному разу
LudaSHS• 13 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Про що?
dahashutka19• 13 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Пішли в підвал. Мене інше турбує тепер. Вчора розганяли інфо, що на найближчі 48 год планується мамований обстріл. Кілька разів зустрічала цю інформацію.
Тепер сиджу і колотуни беруть. Не знаю чи бігти забрать краще. Ще навіть 1 урок не повчились
Це іпсо русяве , не нервуйте
dahashutka19• 13 ноября 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
В Днепре можно выбирать, онлайн, офлайн или семейное
РойЛеля• 13 ноября 2023
Ответ дляdahashutka19
Це іпсо русяве , не нервуйте
Хай буде так, я ж не проти