Teonaa• 13 ноября 2023

Можете допомогти пробити номер по програмці, у мене немає

Написав невідомий, без фото
Потім дзвонив, я його шлю, а він погрожує, типу їде в моє місто, і ми застрінемось, бо він завжди отримує все, що хоче. Каже що бачив мене два роки тому на виноградарі, сказав ім‘я (віктор), но це може бути брехня. Що ще можна зробити, щоб узнать хто це? Це можуть бути козні мого колишнього мудака, в його стилі погрожувати. Як розібратися ще можна?
Lauraqwerty• 13 ноября 2023
Ответ дляAnna-4fce
фото
СТРЕТОВИЧ ВІТАЛІЙ ВІКТОРОВИЧ
інфа з гугла
Виктория 2002• 13 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
Оно
Хоче бившому морду бить. І там є за шо
Это 100000% бывший
Ирина_Б_• 13 ноября 2023
на хрена вы вообще с ним ведете диалог, я сразу блокирую неизвестные номера
автор Teonaa • 13 ноября 2023
Ответ дляВиктория 2002
Это 100000% бывший
Но він так каряво не писав, я про граматику
Спеціально?
Бо саме в день написання цим придурком, бивший тоже написав, і видалив повідомлення тут же