Борщичок• 13 ноября 2023

А вас партнер навчив добре кохатися чи само вийшло?

У мене перший партнер очікував у мене досвіду і був явно розчарований. Після цього в мене була пара швидких петингів. Чоловік в мене був доволі недосвідченим і, як з´ясувалося, з доволі слабким темпераментом. Тому мені здається, як здорово, коли в дівчини перший партнер, який може навчити. Або це така пристрасть, що само якось получається?
НуКаНаКа• 13 ноября 2023
я уявляю...
спочатку учимо теорію, на пальцях так сказати.

потім здаємо практику: лабораторна робота, самостійна, групова...
потім екзамен при комісії, отримуємо медаль і йдемо в маси зі здобутими знаннями!
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Кажуть, шо в цьому житті тобі добре вдається те, шо ти вмів офігенно робити в минулому.. Шось не так з вашими жизнями)))
Смешнюча• 13 ноября 2023
А чому ви не сказали своєму першому партнеру що це ваш дебют, щоб він не очікував від вас досвіду? )
Пишна молодиця• 13 ноября 2023
статеве життя для задоволення, яке навчання на фіг
пристрасть , воно само
без сила трЄнія
Гарачий Чокалад• 13 ноября 2023
Сама навчилась отримувати задоволення після того як добре вивчила своє тіло. І від того що я отримую задоволення від сексу, чоловік теж отримує задоволення.
автор Борщичок • 13 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
І не скажеш, що я свої минулі життя ’прої...ла’
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Ответ дляБорщичок
Це точно)))
автор Борщичок • 13 ноября 2023
Ответ дляСмешнюча
Казала. Тоді ж він і сказав, що очікував іншого.
автор Борщичок • 13 ноября 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Від того, що я стала просто асом по замозадоволенню, моє сексуальне життя від цього кращим не стала.
После шести ни-ни• 13 ноября 2023
Мій чоловік такий собі коханець (ну але мені і порівняти нема з чим). Я спочатку переживала і він натякав, шо я така собі в сексі. А потім забила. Бо я йому 100 раз казала ’то навчи мене, як треба’. А як він і сам трохи брєвно, то шо може дуже навчити. Понадивляються порно і хочуть, щоб їм акробатику показувала) Зараз в сексі концентруюсь максимально, щоб сама задоволення отримати. Набридло чоловіку в рота заглядати та ще й критику отримувати.
3@йk@• 13 ноября 2023
Мой первый мужчина учил меня заниматься сексом. Он значительно старше меня, поэтому к тому моменту давно уже был опытным
Ашолюдискажуть• 13 ноября 2023
Ми з чоловіком вчились один на одному. Просто потрібно переступити межу і казати що тобі подобається а що категорично ні
Я на хвилинку• 13 ноября 2023
Ответ дляНуКаНаКа
я уявляю...

А шо не так))?
Латексне альтер ЕГО• 13 ноября 2023
Ответ для3@йk@
Объясните вкратце, как надо, мне тоже кажется что я бревно
Всех анонимов аноним• 13 ноября 2023
Ответ для3@йk@
Вы спрашивали сколько у него было женщин? В какой позе он с ними занимался?
Николай-b526• 13 ноября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
найдите дедульку, двух... они и научат!)))
Латексне альтер ЕГО• 13 ноября 2023
Ответ дляНиколай-b526
Я не повія 😂
автор Борщичок • 13 ноября 2023
До речі, дивилася фільм ’Удачі тобі, Лео Гранде’ про те, як вдова 50+ замовила собі жиголо, щоб відчути те, чого вона ніколи не відчувала в шлюбі з покійним чоловіком.
Божий одуванчик• 13 ноября 2023
Ответ дляНуКаНаКа
я уявляю...

А виїздна практика?
Нульовий сантиметр• 13 ноября 2023
я, когда по молодухам шастал, одни девушки-бревна попадались(
с милфами намного лучше в этом вопросе, чем 18-22
Моська-слон• 13 ноября 2023
Порнохаба еще не было, но интернет уже был. В принципе, я не гейша. Замуж вышла за лучшего любовника, с которым узнала что такое оргазм от вагинального секса. Мужчин было много, процесс нравился, но никому не пыталась доказать, что я лучшая любовница. Интересовало исключительно мое удовольствие.
Вот Она Я• 13 ноября 2023
У первого я тоже была первая, поэтому хз. Муж говорит, что я мега топ в сексе. Не знаю, как так получилось. Само собой как-то. Плюс, я минет люблю делать.
Вот Она Я• 13 ноября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Милфа ещё и вкусным борщом потом накормит
Я_з_Франека• 13 ноября 2023
Как этому можно учиться? Насмешили)) если надо учиться то вы не подходите друг другу и всех делов
Тріль!• 13 ноября 2023
Партнери
Коплю на груди• 13 ноября 2023
А що значить навчив займатися сексом? Що ви маєте на увазі,бо мене ніхто нічому не вчів
3@йk@• 13 ноября 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Он оказался женатым отцом двоих детей. Может, я и спрашивала, сколько женщин у него было до жены. Не помню
3@йk@• 13 ноября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Думаете, я умелица?
Латексне альтер ЕГО• 13 ноября 2023
Ответ для3@йk@
Думаете, я умелица?
У меня был только муж, бывший и тот бревно
Гарачий Чокалад• 13 ноября 2023
Ответ дляБорщичок
При чому тут самозадоволення?