Допоможіть знайти• 13 ноября 2023
Купляти таку куртку з чоботами?
Я худа висока і темно руса
Допоможіть знайти
• 13 ноября 2023
Ответ дляМне без сахара
Навіщо Вам чужа думка?
Одна голова добре, а багато краще!
Допоможіть знайти
• 13 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Та норм. Бєжевєньке все, на щодень піде. Можна шарф яскравий ще
У мене зелені очі, можна буде шарф зелений
Вмію заміряти найкраще• 13 ноября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Думаю, к зеленым глазам лучше подобрать шарф контрастного цвета
personality• 13 ноября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Моя особиста думка, що зелений шарф буде погано відтіняти колір обличчя і волосся. Але ви дивіться 😜
Допоможіть знайти
• 13 ноября 2023
Ответ дляSmusish
Доречі, зараз модні такі куртки. Щоб була щільно приталіїї. На неї рекомендую зверху одягати улюблене пальто, светр. На шию, талія завязувати светр . Короче писк моди
А як це виглядає, немає фото?
Допоможіть знайти
• 13 ноября 2023
Ответ для4есотка
Пальто - категорично ні. Чоботи можуть бути
Чому
Допоможіть знайти
• 13 ноября 2023
Ответ дляpersonality
А який буде гарніше?
4есотка• 13 ноября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Чому
Ви самі не бачите? Дуже застара модель. Років на 20. не менше. І оця ’гусениця’ і приталений варіант дуже дешевить завжди.
Карамелька• 13 ноября 2023
personality• 13 ноября 2023
Ответ для4есотка
Ой ну тим стилістам не вгодиш. Теж бачила що треба брати з широкими полосками, а не вузькими, але тоді ти в тому пуховику як хата велитенська.
personality• 13 ноября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
А який буде гарніше?
Не знаю, чесно. То треба прикладати до себе, дивитись. Може ліловий? Я минулого року обирала- обирала, купила сіро-блакитний- ну не то пальто і всьо🤷♀️. Гарний шарф і колір гарний, але виглядаю я в ньому не фонтан. Дуже- дуже подобається молочний шарф лоеве, але коштує він ппц.
Chaterbox• 13 ноября 2023
Ответ дляSmusish
лучше сразу еще одно пальто или шубу
п.с. тему про свитера на плечах видела ))))
Та_шо_ж_таке• 13 ноября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Краше коричневий
Ответ для4есотка
То зараз ніби мода знову повертається до більш приталених лаконічних силуетів. Не бачу нічого застарілого: жодних зайвих деталей, акцентів, хутра, блискіток тощо.
4есотка• 13 ноября 2023
Ответ дляTakamaka
Приталені за рахунок пояса. А так об´ємні і з великим пуфами повинні бути