Смайлик• 13 ноября 2023

Якщо зламався ТЕН в посудомийці - є сенс сипати сіль?

Вийшов з ладу нагрівальний тен. Новий досить не мало коштує, зараз не можемо замінити. Посудомийка більш-менш миє в холодній воді. Чи варто в такому випадку й надалі користуватись сіллю? Вона начебто якраз створена для захисту нагрівального тену від накипу
ТихоЯ• 13 ноября 2023
У нас була така поломка. Ще до війни оцінили в 3 тис грн. Самі знайшли той тен і замінили. Ціна 700 грн.
автор Смайлик • 13 ноября 2023
Ответ дляТихоЯ
Скажу чоловіку, можливо пошукає та теж замінить, якщо це можна зробити без майстра.

Дякую за відповідь
Угги_в_горошек• 13 ноября 2023
Та ціна того тену на промі 300-700грн + ютуб + рівні руки = все працює
Зоя Жорівна• 13 ноября 2023
Ми теж з чоловіком самі ремонтували, перед війною зламався замок двері.
Замовила за 300 грн на промі, по ютубу подивилися, як міняти. 15 хвилин зайняло, бо досвіду нема зовсім)
То і Вам пораджу так подивитися. Там не так все складно, як здається.
По темі, сіль би насипала про всяк випадок, не така вона і дорога.
автор Смайлик • 13 ноября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Аби ж ) мені ціни видало 3 тис+. Я чоловіку ще не казала, що вграла тен
Якщо до тисячі - інша справа
Угги_в_горошек• 13 ноября 2023
Ответ дляСмайлик
Якщо до тисячі - інша справа
Що за модель мийки
автор Смайлик • 13 ноября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Дякую. Пошукаємо та самі спробуємо замінити.
Майстри так деруть багато за деталі+робота. Ще й зверху щось додумати можуть
автор Смайлик • 13 ноября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Що за модель мийки
Я мабуть не там дивилась. На олх вже бачу дешевше. Точну модель пізніше зможу написати, Богу. А цифри не памʼятаю. Їй близько 10 років
Херсон це Україна• 13 ноября 2023
Ответ дляСмайлик
у вас може бути модель, де тен з насосом разом, і тоді вартість заміни - як половина вартості посудомийки
Зоя Жорівна• 13 ноября 2023
Ответ дляСмайлик
Ой, в мене такий з офф сервісу був, що не полагодив, та ще й поплавок зламав( Впала та машинка йому на ногу, сидів, плакав на кухні. А я ще й грошей не дала)
То друзі порадили нормального майстра, прийшов та полагодив все за пів години.
То майстер ще нічого не значить))
Якщо вже буде тен, і не вийде встановити, ви вже збережете гроші, бо навалюють на запчастинах норм вони.